Informacje

Trener drużyny
Krzysztof Figaszewski
Krzysztof Figaszewski
tel.
664 585 802
RKS OKĘCIE - KS Bednarska, 3 : 1. ROCZNIK 2001
Data: 2018-04-26
1. kolejka RKS Okęcie Warszawa – KS Bednarska Warszawa 3:1 (2:1) Bramki: Piotr Balsam 13’ Jan Kwieciński 17’ Adam Tomaszewski 59’ – Bednarska 15’  ... czytaj więcej
Data: 2018-04-24
RKS Okęcie - KS Bednarska (Polonia Warszawa) 25.04.2018 (środa) godz.17.00 Stadion RKS Okęcie   Spotkanie RKS Okęcie - LZS Snajper Sośninka 28.04.... czytaj więcej
RKS Okęcie Warszawa - FC Komorów, 3 : 4, rocznik 2001
Data: 2018-04-09
Mecz z FC Komorów przebiegał pod nasze dykatando. Brzmi to może niewiarygodnie, patrząc na wynik, ale rzeczywiście tak było. Od początku spotkania... czytaj więcej
Data: 2018-04-06
W ramach III kolejki ligowej zmierzymy się z zespołem FC Komorów.  Mecz zostanie rozegrany 07.04.2018 (sobota) o godzinie 11.00 na naszym obiekcie ul... czytaj więcej
Data: 2018-03-23
Pierwsza kolejka została przełożona na dzień 25.04.2018 godz. 17.00. W ramach II kolejki ligowej zmierzymy się z zespołem UKS Błyskawica Warszawa. ... czytaj więcej
Informacje

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 100 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 95 1140 2004 0000 3102 7706 6979​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Wtorek -  godz.17.00
Czwartek -  godz. 17.00
Piątek-  godz.17.00

Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA102480238:19
2LZS SNAJPER SOŚNINKA101961339:21
3LKS Sparta Jazgarzew101860433:17
4FC KOMORÓW101341521:29
5RKS Okęcie W-wa10930728:34
6KS BEDNARSKA10620813:52
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 17-03-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA3 : 1FC KOMORÓW27-03-2018
o godzinie: 19:30
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
RKS Okęcie W-wa3 : 1KS BEDNARSKA25-04-2018
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : LKS Sparta Jazgarzew 
PAUZJE : LZS SNAJPER SOŚNINKA 
Kolejka nr 2
 
data: 24-03-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW7 : 3LZS SNAJPER SOŚNINKA24-03-2018
o godzinie: 16:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Sparta Jazgarzew : PAUZJE 
KS BEDNARSKA : PAUZJE 
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA8 : 2RKS Okęcie W-wa24-03-2018
o godzinie: 10:00
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
Kolejka nr 3
 
data: 07-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa3 : 4FC KOMORÓW07-04-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 
PAUZJE : KS BEDNARSKA 
LZS SNAJPER SOŚNINKA0 : 2LKS Sparta Jazgarzew07-04-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion w Sobolewie (Sobolew, Onufrego Błachnio 1)
Kolejka nr 4
 
data: 14-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW0 : 5LKS Sparta Jazgarzew14-04-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
KS BEDNARSKA2 : 1LZS SNAJPER SOŚNINKA15-04-2018
o godzinie: 18:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : PAUZJE 
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE 
Kolejka nr 5
 
data: 21-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : FC KOMORÓW 
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa 
LZS SNAJPER SOŚNINKA4 : 1UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA21-04-2018
o godzinie: 16:00
 Stadion w Sobolewie (Sobolew, Onufrego Błachnio 1)
LKS Sparta Jazgarzew10 : 1KS BEDNARSKA22-04-2018
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 6
 
data: 28-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW2 : 0KS BEDNARSKA16-05-2018
o godzinie: 19:45
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA5 : 3LKS Sparta Jazgarzew29-04-2018
o godzinie: 17:30
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
RKS Okęcie W-wa2 : 3LZS SNAJPER SOŚNINKA10-05-2018
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : PAUZJE 
Kolejka nr 7
 
data: 05-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : FC KOMORÓW 
LZS SNAJPER SOŚNINKA : PAUZJE 
LKS Sparta Jazgarzew1 : 5RKS Okęcie W-wa15-05-2018
o godzinie: 18:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
KS BEDNARSKA2 : 5UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA06-05-2018
o godzinie: 16:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 8
 
data: 12-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW1 : 2UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA12-05-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
KS BEDNARSKA1 : 9RKS Okęcie W-wa13-05-2018
o godzinie: 20:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
LKS Sparta Jazgarzew : PAUZJE 
LZS SNAJPER SOŚNINKA : PAUZJE 
Kolejka nr 9
 
data: 19-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LZS SNAJPER SOŚNINKA4 : 4FC KOMORÓW20-05-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion w Sobolewie (Sobolew, Onufrego Błachnio 1)
PAUZJE : LKS Sparta Jazgarzew 
PAUZJE : KS BEDNARSKA 
RKS Okęcie W-wa2 : 7UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA19-05-2018
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 10
 
data: 23-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW2 : 1RKS Okęcie W-wa23-05-2018
o godzinie: 19:45
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : PAUZJE 
KS BEDNARSKA : PAUZJE 
LKS Sparta Jazgarzew0 : 3LZS SNAJPER SOŚNINKA12-06-2018
o godzinie: 18:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 11
 
data: 26-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LKS Sparta Jazgarzew3 : 0FC KOMORÓW26-05-2018
o godzinie: 10:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LZS SNAJPER SOŚNINKA15 : 0KS BEDNARSKA26-05-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion w Sobolewie (Sobolew, Onufrego Błachnio 1)
PAUZJE : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa 
Kolejka nr 12
 
data: 02-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : PAUZJE 
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE 
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA2 : 3LZS SNAJPER SOŚNINKA02-06-2018
o godzinie: 12:30
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
KS BEDNARSKA1 : 4LKS Sparta Jazgarzew03-06-2018
o godzinie: 18:00
 POLONIA WARSZAWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 13
 
data: 09-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS BEDNARSKA5 : 0FC KOMORÓW06-06-2018
o godzinie: 19:00
 POLONIA WARSZWA (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Sparta Jazgarzew1 : 2UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA10-06-2018
o godzinie: 12:30
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LZS SNAJPER SOŚNINKA3 : 1RKS Okęcie W-wa08-06-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion w Sobolewie (Sobolew, Onufrego Błachnio 1)
PAUZJE : PAUZJE 
Kolejka nr 14
 
data: 16-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : PAUZJE 
PAUZJE : LZS SNAJPER SOŚNINKA 
RKS Okęcie W-wa0 : 4LKS Sparta Jazgarzew16-06-2018
o godzinie: 16:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA3 : 0KS BEDNARSKA17-06-2018
o godzinie: 15:00
 GKP Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy