Karty podstawowe

IV kolejka ligowa. RKS OKĘCIE WARSZAWA - Unia Warszawa, 0:5

Rocznik 2001
Piłka nożna

W ostatnim meczu zmierzyliśmy się na własnym boisku z zespołem Unii Warszawa. Po wcześniejszych dwóch wygranych ligowych, nasi zawodnicy byli przekonani, że dobra passa będzie trwała dalej. Niestety zbytnia pewność siebie nie pomaga w koncentracji. Na pewno też nie służy jej wspominanie, że w poprzednim sezonie wygraliśmy z Unią w... ośmiu. Każdy mecz jest inny i wymaga zaangażowania od pierwszej minuty.

Posypało się wszystko po straconej w 10 minucie pierwszej bramce. Podarowany prezent i wykorzystany bez skrupułów przez napastnika Unii podciął skrzydła naszym zawodnikom. Stanęliśmy, a Unia z kolei rozkręcała się. Dość powiedzieć, że po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0 : 3, a w drugiej odsłonie goście dołożyli jeszcze dwie bramki (jedną z karnego). Mecz zakończył się naszą przegraną 0 : 5.