Tabela i wyniki

Rocznik 2006 - Sezon 2017/2018 - IV Liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (WIOSNA)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1STF CHAMPION II000000:0
2RKS Okęcie W-wa000000:0
3PKS LEGION PRUSZKÓW000000:0
4MKS Znicz III Pruszków000000:0
5MKS Polonia II W-wa000000:0
6MKS Agrykola Warszawa000000:0
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
AKTUALNA KOLEJKA
data: 14-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
STF CHAMPION II : RKS Okęcie W-wa14-04-2018 
MKS Agrykola Warszawa : PKS LEGION PRUSZKÓW14-04-2018 
MKS Polonia II W-wa : MKS Znicz III Pruszków14-04-2018
o godzinie: 14:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 2
 
data: 21-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa : MKS Znicz III Pruszków21-04-2018 
PKS LEGION PRUSZKÓW : MKS Polonia II W-wa21-04-2018 
STF CHAMPION II : MKS Agrykola Warszawa21-04-2018 
Kolejka nr 3
 
data: 28-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Agrykola Warszawa : RKS Okęcie W-wa28-04-2018 
MKS Polonia II W-wa : STF CHAMPION II28-04-2018
o godzinie: 16:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
MKS Znicz III Pruszków : PKS LEGION PRUSZKÓW28-04-2018 
Kolejka nr 4
 
data: 05-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa : PKS LEGION PRUSZKÓW05-05-2018 
STF CHAMPION II : MKS Znicz III Pruszków05-05-2018 
MKS Agrykola Warszawa : MKS Polonia II W-wa05-05-2018 
Kolejka nr 5
 
data: 12-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Polonia II W-wa : RKS Okęcie W-wa12-05-2018 
MKS Znicz III Pruszków : MKS Agrykola Warszawa12-05-2018 
PKS LEGION PRUSZKÓW : STF CHAMPION II12-05-2018 
Kolejka nr 6
 
data: 19-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa : STF CHAMPION II19-05-2018 
PKS LEGION PRUSZKÓW : MKS Agrykola Warszawa19-05-2018 
MKS Znicz III Pruszków : MKS Polonia II W-wa19-05-2018 
Kolejka nr 7
 
data: 26-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz III Pruszków : RKS Okęcie W-wa26-05-2018 
MKS Polonia II W-wa : PKS LEGION PRUSZKÓW26-05-2018 
MKS Agrykola Warszawa : STF CHAMPION II26-05-2018 
Kolejka nr 8
 
data: 02-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa : MKS Agrykola Warszawa02-06-2018 
STF CHAMPION II : MKS Polonia II W-wa02-06-2018 
PKS LEGION PRUSZKÓW : MKS Znicz III Pruszków02-06-2018 
Kolejka nr 9
 
data: 09-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PKS LEGION PRUSZKÓW : RKS Okęcie W-wa09-06-2018 
MKS Znicz III Pruszków : STF CHAMPION II09-06-2018 
MKS Polonia II W-wa : MKS Agrykola Warszawa09-06-2018 
Kolejka nr 10
 
data: 16-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa : MKS Polonia II W-wa16-06-2018 
MKS Agrykola Warszawa : MKS Znicz III Pruszków16-06-2018 
STF CHAMPION II : PKS LEGION PRUSZKÓW16-06-2018 
Rocznik 2006 - Sezon 2017/2018 - IV Liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 MLKS Victoria II Sulejówek 10 25 8 1 1 46:18
2 WBS WARSZAWA 10 20 6 2 2 30:8
3 ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 10 14 4 2 4 17:22
4 AP WILKI WARSZAWA 10 12 3 3 4 12:16
5 RKS Okęcie W-wa 10 10 2 4 4 19:20
6 UKS GOSiR Stare Babice 10 3 1 0 9 6:46
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 02-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WBS WARSZAWA 3 : 1 ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 03-09-2017
o godzinie: 13:00
 Boisko piłkarskie DOSiR Praga Północ (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska 44)
UKS GOSiR Stare Babice 0 : 2 AP WILKI WARSZAWA 03-09-2017
o godzinie: 16:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
RKS Okęcie W-wa 3 : 5 MLKS Victoria II Sulejówek 26-09-2017
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 09-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 2 : 6 MLKS Victoria II Sulejówek 10-09-2017
o godzinie: 13:30
 STREFA SPORTU (Warszawa-Rembertów, Strażacka 121)
AP WILKI WARSZAWA 2 : 2 RKS Okęcie W-wa 10-09-2017
o godzinie: 16:30
 Warszawa-Wola, Okopowa 55A
WBS WARSZAWA 6 : 0 UKS GOSiR Stare Babice 10-09-2017
o godzinie: 10:30
 Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20
Kolejka nr 3
 
data: 16-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS GOSiR Stare Babice 0 : 2 ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 16-09-2017
o godzinie: 12:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
RKS Okęcie W-wa 2 : 2 WBS WARSZAWA 17-09-2017
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MLKS Victoria II Sulejówek 3 : 1 AP WILKI WARSZAWA 16-09-2017
o godzinie: 11:30
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku (Sulejówek, Krasińskiego 6)
Kolejka nr 4
 
data: 23-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 2 : 1 AP WILKI WARSZAWA 24-09-2017
o godzinie: 10:00
 STREFA SPORTU (Warszawa-Rembertów, Strażacka 121)
WBS WARSZAWA 7 : 1 MLKS Victoria II Sulejówek 23-09-2017
o godzinie: 13:00
 Boisko piłkarskie DOSiR Praga Północ (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska 44)
UKS GOSiR Stare Babice 2 : 0 RKS Okęcie W-wa 23-09-2017
o godzinie: 14:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
Kolejka nr 5
 
data: 30-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa 1 : 3 ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 01-10-2017
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MLKS Victoria II Sulejówek 8 : 0 UKS GOSiR Stare Babice 30-09-2017
o godzinie: 17:00
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku (Sulejówek, Krasińskiego 6)
AP WILKI WARSZAWA 0 : 2 WBS WARSZAWA 01-10-2017
o godzinie: 14:30
 Warszawa-Wola, Okopowa 55a
Kolejka nr 6
 
data: 07-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 0 : 3 WBS WARSZAWA 08-10-2017
o godzinie: 10:00
 STREFA SPORTU (Warszawa-Rembertów, Strażacka 121)
AP WILKI WARSZAWA 3 : 1 UKS GOSiR Stare Babice 07-10-2017
o godzinie: 12:00
 Warszawa-Wola, Okopowa 55a
MLKS Victoria II Sulejówek 4 : 1 RKS Okęcie W-wa 08-10-2017
o godzinie: 13:45
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku (Sulejówek, Krasińskiego 6)
Kolejka nr 7
 
data: 14-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MLKS Victoria II Sulejówek 5 : 2 ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 15-10-2017
o godzinie: 09:30
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku (Sulejówek, Krasińskiego 6)
RKS Okęcie W-wa 0 : 0 AP WILKI WARSZAWA 15-10-2017
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS GOSiR Stare Babice 0 : 5 WBS WARSZAWA 14-10-2017
o godzinie: 12:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
Kolejka nr 8
 
data: 21-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 3 : 1 UKS GOSiR Stare Babice 22-10-2017
o godzinie: 10:00
 STREFA SPORTU (Warszawa-Rembertów, Strażacka 121)
WBS WARSZAWA 1 : 2 RKS Okęcie W-wa 21-10-2017
o godzinie: 13:00
 Boisko piłkarskie DOSiR Praga Północ (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska 44)
AP WILKI WARSZAWA 0 : 4 MLKS Victoria II Sulejówek 22-10-2017
o godzinie: 17:00
 Sulejówek, Krasińskiego 6
Kolejka nr 9
 
data: 28-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA 2 : 2 ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 28-10-2017
o godzinie: 15:30
 Warszawa-Bielany, Marymoncka 42
MLKS Victoria II Sulejówek 1 : 1 WBS WARSZAWA 28-10-2017
o godzinie: 17:45
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku (Sulejówek, Krasińskiego 6)
RKS Okęcie W-wa 8 : 1 UKS GOSiR Stare Babice 28-10-2017
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 04-11-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ACADEMY REAL FOOTBALL TEAM 0 : 0 RKS Okęcie W-wa 05-11-2017
o godzinie: 10:00
 STREFA SPORTU (Warszawa-Rembertów, Strażacka 121)
UKS GOSiR Stare Babice 1 : 9 MLKS Victoria II Sulejówek 04-11-2017
o godzinie: 12:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
WBS WARSZAWA 0 : 1 AP WILKI WARSZAWA 04-11-2017
o godzinie: 13:00
 Boisko piłkarskie DOSiR Praga Północ (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska 44)

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy