Informacje

Trener drużyny
Łukasz Sobotka
Łukasz Sobotka
tel.
530 597 228
KS Ursynów - RKS Okęcie 12:2
Data: 2018-05-21
Krótki film (skrót) z fragmentu tego meczu obejmuje prawie całą II kwartę i III kwartę. Nie został zmontowany w konwencji "najlepsze akcje RKS Okęcie... czytaj więcej
Rakovia - RKS Okęcie 7:1
Data: 2018-05-14
Ostatni gwizdek (pani) Sędzi w meczu z Rakovią zakończył również pierwszą połowę sezonu wiosennego. Najpierw jednak o meczu. Oglądając zawody, wydaje... czytaj więcej
Data: 2018-05-12
Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 13.05.2018 o g. 10:00 na boisku III Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Wawelskiej 3.
RKS Okęcie Warszawa - Znicz II Pruszków 3:5
Data: 2018-05-12
Cieszyć się z niewielkiej porażki raczej nie wypada. Fakt jednak jest taki, że w porównaniu z wynikami z poprzednich trzech meczów wynik 3:5 jest... czytaj więcej
Data: 2018-05-09
Mecz zostanie rozegrany w czwartek 10.05.2018 o g. 19:00 przy ul. Radarowej 1 Powołani zawodnicy: Filip Kapuściak Antoni Sałapa Krzysztof Łomża... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Trwa nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2007/2008 roku.
Zapraszamy na treningi.

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 100 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 30 1140 2004 0000 3702 7706 6982​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Youtube

Terminy treningów

Wtorek 16:30 - 18:00
Czwartek 16:30 - 18:00
Stadion RKS Okęcie ul. Radarowa 1
 

Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1KS URSYNÓW W-WA71233140:24
2Legia Warszawa S.A.41031033:14
3UKS Rakovia W-wa61031228:22
4AP Agape Białołęka5930231:19
5MKS Znicz II Pruszków6721318:27
6RKS Okęcie W-wa600067:51
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 14-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Legia Warszawa S.A.6 : 3AP Agape Białołęka15-04-2018
o godzinie: 18:30
 Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
RKS Okęcie W-wa0 : 8KS URSYNÓW W-WA14-04-2018
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz II Pruszków1 : 6UKS Rakovia W-wa15-04-2018
o godzinie: 11:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 2
 
data: 21-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP Agape Białołęka4 : 7UKS Rakovia W-wa21-04-2018
o godzinie: 10:00
 BOS Światowida (Warszawa-Białołęka, Światowida 56)
KS URSYNÓW W-WA4 : 4MKS Znicz II Pruszków19-04-2018
o godzinie: 18:45
 Boisko Na Uboczu (Warszawa-Ursynów, Na Uboczu 9)
Legia Warszawa S.A.11 : 0RKS Okęcie W-wa21-04-2018
o godzinie: 17:00
 Łazienkowska 3, Warszawa-Śródmieście
Kolejka nr 3
 
data: 28-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa1 : 8AP Agape Białołęka26-04-2018
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz II Pruszków : Legia Warszawa S.A.29-04-2018
o godzinie: 14:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS Rakovia W-wa2 : 2KS URSYNÓW W-WA28-04-2018
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Kolejka nr 4
 
data: 05-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP Agape Białołęka8 : 3KS URSYNÓW W-WA10-05-2018
o godzinie: 19:00
 BOS Światowida (Warszawa-Białołęka, Światowida 56)
Legia Warszawa S.A.8 : 3UKS Rakovia W-wa06-05-2018
o godzinie: 20:00
 Łazienkowska 3, Warszawa-Śródmieście
RKS Okęcie W-wa3 : 5MKS Znicz II Pruszków10-05-2018
o godzinie: 19:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 12-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków2 : 8AP Agape Białołęka12-05-2018
o godzinie: 16:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS Rakovia W-wa7 : 1RKS Okęcie W-wa13-05-2018
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
KS URSYNÓW W-WA8 : 8Legia Warszawa S.A.13-05-2018
o godzinie: 15:00
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
Kolejka nr 6
 
data: 19-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP Agape Białołęka : Legia Warszawa S.A.19-05-2018
o godzinie: 10:00
 BOS Światowida (Warszawa-Białołęka, Światowida 56)
KS URSYNÓW W-WA12 : 2RKS Okęcie W-wa19-05-2018
o godzinie: 11:30
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
UKS Rakovia W-wa3 : 6MKS Znicz II Pruszków19-05-2018
o godzinie: 15:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Kolejka nr 7
AKTUALNA KOLEJKA
data: 26-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia W-wa : AP Agape Białołęka27-05-2018
o godzinie: 18:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
MKS Znicz II Pruszków0 : 3KS URSYNÓW W-WA26-05-2018
o godzinie: 14:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
RKS Okęcie W-wa : Legia Warszawa S.A.24-05-2018
o godzinie: 18:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 02-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP Agape Białołęka : RKS Okęcie W-wa02-06-2018 BOS Światowida (Warszawa-Białołęka, Światowida 56)
Legia Warszawa S.A. : MKS Znicz II Pruszków30-05-2018
o godzinie: 20:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
KS URSYNÓW W-WA : UKS Rakovia W-wa03-06-2018
o godzinie: 16:00
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
Kolejka nr 9
 
data: 09-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA : AP Agape Białołęka10-06-2018
o godzinie: 16:00
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
UKS Rakovia W-wa : Legia Warszawa S.A.12-06-2018
o godzinie: 16:30
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
MKS Znicz II Pruszków : RKS Okęcie W-wa10-06-2018
o godzinie: 19:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 10
 
data: 16-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP Agape Białołęka : MKS Znicz II Pruszków16-06-2018 
RKS Okęcie W-wa : UKS Rakovia W-wa16-06-2018 
Legia Warszawa S.A. : KS URSYNÓW W-WA13-06-2018
o godzinie: 18:30
 Stadion Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Warszawa-Śródmieście, Łazienkowska 3)
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy