Football Talents - RKS Okęcie 9:5

Rocznik 2008/2009

To taki mecz, o którym chciałoby się jak najszybciej zapomnieć. To, że pierwsi dostajemy bramkę, to u nas niemal reguła. Nikt się tym nie przejmuje, bo potem- tak jak było i w tym meczu- 1,2,3... wynik robi się bezpieczny a my, spokojnie szukamy czwartego gola. Niestety, w połowie II kwarty coś się popsuło i do połowy IV  nie chciało się naprawić. W III kwarcie zawodnicy Football Talents strzelili więcej bramek niż mieli sytuacji.
Coś jest na rzeczy, że z mocnymi zespołami jesteśmy wstanie zagrać dobrze cały mecz a z teoretycznie słabszymi... nie zawsze. Trochę szkoda niezdobytych dzisiaj punktów, bo przez cały sezon chłopcy ciężko pracowali na awans do II ligi i mógłby pozostać niedosyt, że przez jedną "wpadkę" pozostaniemy w III lidze.
Nie jest jednak tak źle, bo nasi ligowi rywale również mają swoje kłopoty. O znakomitej formie- w ostatnich meczach- drużyny GKP Targówek, przekonał się nasz bezpośredni konkurent do II ligi, ekipa Przyszłości Włochy. (remis 5:5)

Skład Okęcia- Kapuściak- Dedek, Goluch, Brzozowski- Łomża, Smoleń- J. Joński- Długowski- Chmielewski, Koczyk- Pawlikowski, Rymarz- A. Joński

Bramki dla Okęcia strzelali: Daniel Goluch x2, Jan Joński x1, Antoni Joński x1, Andrzej Smoleń x1