Karty podstawowe

UKS Tomice - RKS Okęcie Warszawa 4:7

Janek x2, Andrzej x2, Bartek x2, Domino x1

Kolejny mecz, kolejne emocje i kolejne zwycięstwo :D !!!

Dziś rozegraliśmy 4 spotkanie w III lidze mazowieckiej orlików młodszych i to znowu Nasz zespół okazał się lepszy. Nie obyło się jednak, jak w każdym poprzednim meczu, bez emocji.

Po bardzo dobrej grze i składnych akcjach prowadziliśmy po pierwszej kwarcie 2-0. Jednak moment roztargnienia pozwolił rywalom doprowadzić do remisu.

W kolejnych minutach młodzi Lotnicy wychodzili na prowadzenie ale nie potrafili odskoczyć drużynie na bezpieczny dystans, który uspokoiłby przebieg całego spotkania. Decydująca okazała się ostatnia kwarta, w której wyszliśmy na trzy bramkowe prowadzenie, nie dając sobie go odebrać.
Drużyna Okęcie zdecydowanie lepiej grała piłką, ograniczając czynnik przypadkowości w akcjach ofensywnych do minimum.

Piętą achillesową po raz kolejny okazują się działania defensywne, w których zespół musi reagować szybciej i bardziej zorganizowanie.

W następnej kolejce zagramy z UKS Ołtarzew.

Brawa dla strzelców i całego zespołu za walkę:) !!!