Tabela i wyniki

Rocznik 2009 - Sezon 2017/2018 - III Liga okręgowa F1 Żak Grupa 2 (WIOSNA)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1TS GWARDIA51550040:19
2MKS DOLCAN ZĄBKI51240149:20
3RKS Okęcie W-wa51240139:15
4KS Drukarz II W-wa5310424:37
5UKS 112 BIAŁOŁĘKA6310523:61
6SP POLONEZ WARSZAWA400049:32
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 14-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS DOLCAN ZĄBKI4 : 3KS Drukarz II W-wa15-04-2018
o godzinie: 10:00
 BOISKO ORLIK (Ząbki, Stefana Batorego 37)
RKS Okęcie W-wa10 : 3UKS 112 BIAŁOŁĘKA14-04-2018
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SP POLONEZ WARSZAWA3 : 4TS GWARDIA14-04-2018
o godzinie: 14:00
 ORLIK (Warszawa-Targówek, Suwalska 13)
Kolejka nr 2
 
data: 21-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Drukarz II W-wa6 : 10TS GWARDIA21-04-2018
o godzinie: 08:30
 KS. DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
UKS 112 BIAŁOŁĘKA6 : 3SP POLONEZ WARSZAWA21-04-2018
o godzinie: 11:30
 Szkolne (Warszawa-Białołęka, Zaułek 34)
MKS DOLCAN ZĄBKI : RKS Okęcie W-wa21-04-2018
o godzinie: 10:00
 BOISKO ORLIK (Ząbki, Stefana Batorego 37)
Kolejka nr 3
 
data: 28-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa7 : 4KS Drukarz II W-wa28-04-2018
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SP POLONEZ WARSZAWA1 : 15MKS DOLCAN ZĄBKI28-04-2018
o godzinie: 12:00
 ORLIK (Warszawa-Targówek, Suwalska 13)
TS GWARDIA16 : 5UKS 112 BIAŁOŁĘKA28-04-2018
o godzinie: 15:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 4
 
data: 05-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Drukarz II W-wa6 : 2UKS 112 BIAŁOŁĘKA06-05-2018
o godzinie: 12:00
 KS. DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
MKS DOLCAN ZĄBKI4 : 6TS GWARDIA06-05-2018
o godzinie: 10:00
 BOISKO ORLIK (Ząbki, Stefana Batorego 37)
RKS Okęcie W-wa7 : 2SP POLONEZ WARSZAWA06-05-2018
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 12-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
SP POLONEZ WARSZAWA : KS Drukarz II W-wa14-05-2018
o godzinie: 19:30
 OSIR TARGÓWEK (Warszawa-Targówek 20)
TS GWARDIA4 : 1RKS Okęcie W-wa17-05-2018
o godzinie: 17:45
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
UKS 112 BIAŁOŁĘKA5 : 12MKS DOLCAN ZĄBKI13-05-2018
o godzinie: 10:00
 Szkolne (Warszawa-Białołęka, Zaułek 34)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 19-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Drukarz II W-wa5 : 14MKS DOLCAN ZĄBKI20-05-2018
o godzinie: 16:00
 KS. DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
UKS 112 BIAŁOŁĘKA2 : 14RKS Okęcie W-wa20-05-2018
o godzinie: 12:00
 Szkolne (Warszawa-Białołęka, Zaułek 34)
TS GWARDIA : SP POLONEZ WARSZAWA29-05-2018
o godzinie: 17:45
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 7
 
data: 26-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
TS GWARDIA : KS Drukarz II W-wa27-05-2018
o godzinie: 13:30
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SP POLONEZ WARSZAWA : UKS 112 BIAŁOŁĘKA26-05-2018
o godzinie: 14:00
 ORLIK (Warszawa-Targówek, Suwalska 13)
RKS Okęcie W-wa : MKS DOLCAN ZĄBKI27-05-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 02-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Drukarz II W-wa : RKS Okęcie W-wa03-06-2018
o godzinie: 10:00
 KS. DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
MKS DOLCAN ZĄBKI : SP POLONEZ WARSZAWA02-06-2018
o godzinie: 10:00
 BOISKO ORLIK (Ząbki, Stefana Batorego 37)
UKS 112 BIAŁOŁĘKA : TS GWARDIA02-06-2018
o godzinie: 12:00
 Szkolne (Warszawa-Białołęka, Zaułek 34)
Kolejka nr 9
 
data: 09-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS 112 BIAŁOŁĘKA : KS Drukarz II W-wa10-06-2018
o godzinie: 10:00
 Szkolne (Warszawa-Białołęka, Zaułek 34)
TS GWARDIA : MKS DOLCAN ZĄBKI09-06-2018
o godzinie: 15:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SP POLONEZ WARSZAWA : RKS Okęcie W-wa09-06-2018 
Kolejka nr 10
 
data: 16-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Drukarz II W-wa : SP POLONEZ WARSZAWA17-06-2018
o godzinie: 10:00
 KS. DRUKARZ (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
RKS Okęcie W-wa : TS GWARDIA16-06-2018 
MKS DOLCAN ZĄBKI : UKS 112 BIAŁOŁĘKA16-06-2018
o godzinie: 10:00
 BOISKO ORLIK (Ząbki, Stefana Batorego 37)
Rocznik 2010 - Sezon 2017/2018 - II Liga okręgowa F2 Żak Grupa 3 (WIOSNA)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1KS Ursus II W-wa71651156:17
2MKS Znicz Pruszków61550167:18
3RKS Okęcie61031230:35
4UKS OKĘCIE 20145721216:27
5PKS LEGION PRUSZKÓW6101520:42
6KS SOKÓŁ WARSZAWA400047:57
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 14-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS OKĘCIE 2014 : KS SOKÓŁ WARSZAWA14-04-2018
o godzinie: 15:30
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
RKS Okęcie2 : 10KS Ursus II W-wa14-04-2018
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PKS LEGION PRUSZKÓW4 : 14MKS Znicz Pruszków15-04-2018
o godzinie: 13:30
 Stadion MOS (Pruszków, Juliana Gomulińskiego 4)
Kolejka nr 2
 
data: 21-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS SOKÓŁ WARSZAWA0 : 20MKS Znicz Pruszków21-04-2018
o godzinie: 12:00
 Boisko ORLIK (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
KS Ursus II W-wa3 : 3PKS LEGION PRUSZKÓW22-04-2018
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
UKS OKĘCIE 20145 : 5RKS Okęcie22-04-2018
o godzinie: 11:00
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 3
 
data: 28-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie13 : 4KS SOKÓŁ WARSZAWA28-04-2018
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PKS LEGION PRUSZKÓW2 : 4UKS OKĘCIE 201428-04-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion MOS (Pruszków, Juliana Gomulińskiego 4)
MKS Znicz Pruszków3 : 5KS Ursus II W-wa28-04-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 4
 
data: 05-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS SOKÓŁ WARSZAWA2 : 18KS Ursus II W-wa06-05-2018
o godzinie: 14:00
 Boisko ORLIK (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
UKS OKĘCIE 20141 : 8MKS Znicz Pruszków08-05-2018
o godzinie: 18:30
 Pruszków, Bohaterów Warszawy 4
RKS Okęcie4 : 2PKS LEGION PRUSZKÓW06-05-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 12-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PKS LEGION PRUSZKÓW : KS SOKÓŁ WARSZAWA12-05-2018
o godzinie: 13:30
 MOS (Pruszków, Juliana Gomulińskiego 4)
MKS Znicz Pruszków12 : 3RKS Okęcie12-05-2018
o godzinie: 11:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
KS Ursus II W-wa11 : 0UKS OKĘCIE 201412-05-2018
o godzinie: 14:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 6
 
data: 19-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS SOKÓŁ WARSZAWA1 : 6UKS OKĘCIE 201419-05-2018
o godzinie: 14:00
 Boisko ORLIK (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
KS Ursus II W-wa2 : 3RKS Okęcie20-05-2018
o godzinie: 13:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
MKS Znicz Pruszków10 : 5PKS LEGION PRUSZKÓW19-05-2018
o godzinie: 09:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 7
AKTUALNA KOLEJKA
data: 26-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz Pruszków : KS SOKÓŁ WARSZAWA27-05-2018
o godzinie: 13:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
PKS LEGION PRUSZKÓW4 : 7KS Ursus II W-wa26-05-2018
o godzinie: 11:00
 MOS (Pruszków, Juliana Gomulińskiego 4)
RKS Okęcie : UKS OKĘCIE 201425-05-2018
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 02-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS SOKÓŁ WARSZAWA : RKS Okęcie03-06-2018
o godzinie: 14:00
 Boisko ORLIK (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
UKS OKĘCIE 2014 : PKS LEGION PRUSZKÓW02-06-2018
o godzinie: 16:00
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Ursus II W-wa : MKS Znicz Pruszków02-06-2018
o godzinie: 10:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 9
 
data: 09-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus II W-wa : KS SOKÓŁ WARSZAWA10-06-2018
o godzinie: 14:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
MKS Znicz Pruszków : UKS OKĘCIE 201409-06-2018
o godzinie: 10:00
 Warszawa-Włochy, Radarowa 1
PKS LEGION PRUSZKÓW : RKS Okęcie09-06-2018
o godzinie: 16:30
 MOS (Pruszków, Juliana Gomulińskiego 4)
Kolejka nr 10
 
data: 16-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS SOKÓŁ WARSZAWA : PKS LEGION PRUSZKÓW16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Boisko ORLIK (Warszawa-Bielany, Rudzka 6)
RKS Okęcie : MKS Znicz Pruszków16-06-2018 
UKS OKĘCIE 2014 : KS Ursus II W-wa16-06-2018 
Rocznik 2009 - Sezon 2017/2018 - IV Liga okręgowa F1 Żak Grupa 3 (JESIEŃ)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1TS GWARDIA92480143:26
2RKS Okęcie II W-wa102170371:29
3SEMP Ursynów101651452:49
4UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA101341546:60
5UKS BSS "IRZYK" II9930631:47
6KS URSYNÓW W-WA10310922:54
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 02-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA3 : 2KS URSYNÓW W-WA02-09-2017
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Wilanów, Syta 123
UKS BSS "IRZYK" II1 : 13RKS Okęcie II W-wa02-09-2017
o godzinie: 09:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
TS GWARDIA0 : 6SEMP Ursynów02-09-2017
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 2
 
data: 09-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA1 : 3SEMP Ursynów10-09-2017
o godzinie: 11:30
 Boisko szkolne (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
RKS Okęcie II W-wa4 : 6TS GWARDIA09-09-2017
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA1 : 4UKS BSS "IRZYK" II24-09-2017
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Mokotów, Barcelońska 8
Kolejka nr 3
 
data: 16-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS "IRZYK" II1 : 3KS URSYNÓW W-WA16-09-2017
o godzinie: 16:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
TS GWARDIA5 : 3UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA16-09-2017
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SEMP Ursynów2 : 8RKS Okęcie II W-wa17-09-2017
o godzinie: 10:00
 ORLIK - SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 4
 
data: 23-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA3 : 8RKS Okęcie II W-wa23-09-2017
o godzinie: 11:30
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA9 : 8SEMP Ursynów23-09-2017
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Wilanów, Syta 123
UKS BSS "IRZYK" II3 : 5TS GWARDIA23-09-2017
o godzinie: 15:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Kolejka nr 5
 
data: 30-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
TS GWARDIA2 : 1KS URSYNÓW W-WA30-09-2017
o godzinie: 12:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SEMP Ursynów7 : 1UKS BSS "IRZYK" II01-10-2017
o godzinie: 11:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie II W-wa6 : 3UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA01-10-2017
o godzinie: 12:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 6
 
data: 07-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA4 : 7UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA07-10-2017
o godzinie: 13:00
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
RKS Okęcie II W-wa5 : 2UKS BSS "IRZYK" II08-10-2017
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP Ursynów3 : 8TS GWARDIA08-10-2017
o godzinie: 11:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 7
 
data: 14-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
SEMP Ursynów7 : 4KS URSYNÓW W-WA14-10-2017
o godzinie: 13:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
TS GWARDIA3 : 2RKS Okęcie II W-wa15-10-2017
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
UKS BSS "IRZYK" II7 : 8UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA14-10-2017
o godzinie: 16:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Kolejka nr 8
 
data: 21-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA2 : 6UKS BSS "IRZYK" II21-10-2017
o godzinie: 10:00
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA3 : 8TS GWARDIA21-10-2017
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Wilanów, Syta 123
RKS Okęcie II W-wa5 : 6SEMP Ursynów22-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 28-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II W-wa11 : 1KS URSYNÓW W-WA29-10-2017
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP Ursynów7 : 7UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA28-10-2017
o godzinie: 11:30
 ORLIK - SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
TS GWARDIA : UKS BSS "IRZYK" II28-10-2017
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 04-11-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA1 : 6TS GWARDIA04-11-2017
o godzinie: 10:00
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
UKS BSS "IRZYK" II6 : 3SEMP Ursynów04-11-2017
o godzinie: 12:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA2 : 9RKS Okęcie II W-wa04-11-2017
o godzinie: 14:30
 Warszawa-Mokotów, Barcelońska 8
Rocznik 2010 - Sezon 2017/2018 - F2 Żak Grupa 8 (JESIEŃ)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1KS Zwar W-wa82480085:25
2UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA81860290:36
3RKS Okęcie W-wa81240472:69
4AP WILKI WARSZAWA8620641:94
5UKS MARKUS8000825:89
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 02-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : AP WILKI WARSZAWA 
UKS MARKUS2 : 8KS Zwar W-wa03-09-2017
o godzinie: 10:00
 VII Ogród Jordanowski (Warszawa-Praga-Północ, Namysłowska 21)
UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA19 : 4RKS Okęcie W-wa02-09-2017
o godzinie: 15:00
 KS Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
Kolejka nr 2
 
data: 09-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA8 : 13RKS Okęcie W-wa10-09-2017
o godzinie: 10:00
 Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19
KS Zwar W-wa7 : 4UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA09-09-2017
o godzinie: 13:00
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer )
PAUZJE : UKS MARKUS 
Kolejka nr 3
 
data: 16-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS MARKUS9 : 15AP WILKI WARSZAWA17-09-2017
o godzinie: 10:00
 VII Ogród Jordanowski (Warszawa-Praga-Północ, Namysłowska 21)
UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA : PAUZJE 
RKS Okęcie W-wa6 : 7KS Zwar W-wa17-09-2017 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 4
 
data: 23-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA1 : 17KS Zwar W-wa24-09-2017
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa 
UKS MARKUS4 : 10UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA24-09-2017
o godzinie: 10:00
 VII Ogród Jordanowski (Warszawa-Praga-Północ, Namysłowska 21)
Kolejka nr 5
 
data: 30-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA20 : 6AP WILKI WARSZAWA30-09-2017
o godzinie: 16:00
 KS Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
RKS Okęcie W-wa17 : 1UKS MARKUS01-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Zwar W-wa : PAUZJE 
Kolejka nr 6
 
data: 07-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA : PAUZJE 
KS Zwar W-wa20 : 1UKS MARKUS07-10-2017
o godzinie: 11:30
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer )
RKS Okęcie W-wa4 : 15UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA08-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 7
 
data: 14-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa14 : 2AP WILKI WARSZAWA15-10-2017
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA5 : 10KS Zwar W-wa18-10-2017
o godzinie: 18:30
 KS Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
UKS MARKUS : PAUZJE 
Kolejka nr 8
 
data: 21-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA8 : 4UKS MARKUS22-10-2017
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
PAUZJE : UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA 
KS Zwar W-wa13 : 6RKS Okęcie W-wa21-10-2017
o godzinie: 10:30
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer )
Kolejka nr 9
 
data: 28-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Zwar W-wa3 : 0AP WILKI WARSZAWA29-10-2017
o godzinie: 10:30
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer )
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE 
UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA3 : 0UKS MARKUS29-10-2017
o godzinie: 13:00
 KS Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 04-11-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA1 : 14UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA05-11-2017
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
UKS MARKUS4 : 8RKS Okęcie W-wa05-11-2017
o godzinie: 10:00
 VII Ogród Jordanowski (Warszawa-Praga-Północ, Namysłowska 21)
PAUZJE : KS Zwar W-wa 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy