Tabela i wyniki

Rocznik 2009 - Sezon 2017/2018 - IV Liga okręgowa F1 Żak Grupa 3 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 TS GWARDIA 8 21 7 0 1 37:25
2 RKS Okęcie II W-wa 10 21 7 0 3 71:29
3 SEMP Ursynów 10 16 5 1 4 52:49
4 UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 10 13 4 1 5 46:60
5 UKS BSS "IRZYK" II 9 9 3 0 6 31:47
6 KS URSYNÓW W-WA 9 3 1 0 8 21:48
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 02-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 3 : 2 KS URSYNÓW W-WA 02-09-2017
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Wilanów, Syta 123
UKS BSS "IRZYK" II 1 : 13 RKS Okęcie II W-wa 02-09-2017
o godzinie: 09:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
TS GWARDIA 0 : 6 SEMP Ursynów 02-09-2017
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 2
 
data: 09-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA 1 : 3 SEMP Ursynów 10-09-2017
o godzinie: 11:30
 Boisko szkolne (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
RKS Okęcie II W-wa 4 : 6 TS GWARDIA 09-09-2017
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 1 : 4 UKS BSS "IRZYK" II 24-09-2017
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Mokotów, Barcelońska 8
Kolejka nr 3
 
data: 16-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS "IRZYK" II 1 : 3 KS URSYNÓW W-WA 16-09-2017
o godzinie: 16:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
TS GWARDIA 5 : 3 UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 16-09-2017
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SEMP Ursynów 2 : 8 RKS Okęcie II W-wa 17-09-2017
o godzinie: 10:00
 ORLIK - SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 4
 
data: 23-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA 3 : 8 RKS Okęcie II W-wa 23-09-2017
o godzinie: 11:30
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 9 : 8 SEMP Ursynów 23-09-2017
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Wilanów, Syta 123
UKS BSS "IRZYK" II 3 : 5 TS GWARDIA 23-09-2017
o godzinie: 15:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Kolejka nr 5
 
data: 30-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
TS GWARDIA 2 : 1 KS URSYNÓW W-WA 30-09-2017
o godzinie: 12:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SEMP Ursynów 7 : 1 UKS BSS "IRZYK" II 01-10-2017
o godzinie: 11:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie II W-wa 6 : 3 UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 01-10-2017
o godzinie: 12:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 6
 
data: 07-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA 4 : 7 UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 07-10-2017
o godzinie: 13:00
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
RKS Okęcie II W-wa 5 : 2 UKS BSS "IRZYK" II 08-10-2017
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP Ursynów 3 : 8 TS GWARDIA 08-10-2017
o godzinie: 11:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 7
 
data: 14-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP Ursynów 7 : 4 KS URSYNÓW W-WA 14-10-2017
o godzinie: 13:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
TS GWARDIA 3 : 2 RKS Okęcie II W-wa 15-10-2017
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
UKS BSS "IRZYK" II 7 : 8 UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 14-10-2017
o godzinie: 16:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Kolejka nr 8
 
data: 21-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA 2 : 6 UKS BSS "IRZYK" II 21-10-2017
o godzinie: 10:00
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 3 : 8 TS GWARDIA 21-10-2017
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Wilanów, Syta 123
RKS Okęcie II W-wa 5 : 6 SEMP Ursynów 22-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 28-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II W-wa 11 : 1 KS URSYNÓW W-WA 29-10-2017
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP Ursynów 7 : 7 UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 28-10-2017
o godzinie: 11:30
 ORLIK - SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
TS GWARDIA : UKS BSS "IRZYK" II 28-10-2017
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 04-11-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS URSYNÓW W-WA : TS GWARDIA 04-11-2017
o godzinie: 10:00
 Boisko szkolne SP 336 (Warszawa-Ursynów, Witolda Małcużyńskiego 4)
UKS BSS "IRZYK" II 6 : 3 SEMP Ursynów 04-11-2017
o godzinie: 12:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
UKS FOOTBALL ACADEMY WARSZAWA 2 : 9 RKS Okęcie II W-wa 04-11-2017
o godzinie: 14:30
 Warszawa-Mokotów, Barcelońska 8
Rocznik 2010 - Sezon 2017/2018 - F2 Żak Grupa 8 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 KS Zwar W-wa 8 24 8 0 0 85:25
2 UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA 7 15 5 0 2 76:35
3 RKS Okęcie W-wa 7 9 3 0 4 58:67
4 AP WILKI WARSZAWA 6 6 2 0 4 38:66
5 UKS MARKUS 8 0 0 0 8 25:89
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 02-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : AP WILKI WARSZAWA  
UKS MARKUS 2 : 8 KS Zwar W-wa 03-09-2017
o godzinie: 10:00
 VII Ogród Jordanowski (Warszawa-Praga-Północ, Namysłowska 21)
UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA 19 : 4 RKS Okęcie W-wa 02-09-2017
o godzinie: 15:00
 KS Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
Kolejka nr 2
 
data: 09-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA 8 : 13 RKS Okęcie W-wa 10-09-2017
o godzinie: 10:00
 Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19
KS Zwar W-wa 7 : 4 UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA 09-09-2017
o godzinie: 13:00
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer )
PAUZJE : UKS MARKUS  
Kolejka nr 3
 
data: 16-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS MARKUS 9 : 15 AP WILKI WARSZAWA 17-09-2017
o godzinie: 10:00
 VII Ogród Jordanowski (Warszawa-Praga-Północ, Namysłowska 21)
UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA : PAUZJE  
RKS Okęcie W-wa 6 : 7 KS Zwar W-wa 17-09-2017  RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 4
 
data: 23-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA 1 : 17 KS Zwar W-wa 24-09-2017
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa  
UKS MARKUS 4 : 10 UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA 24-09-2017
o godzinie: 10:00
 VII Ogród Jordanowski (Warszawa-Praga-Północ, Namysłowska 21)
Kolejka nr 5
 
data: 30-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA 20 : 6 AP WILKI WARSZAWA 30-09-2017
o godzinie: 16:00
 KS Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
RKS Okęcie W-wa 17 : 1 UKS MARKUS 01-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Zwar W-wa : PAUZJE  
Kolejka nr 6
 
data: 07-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA : PAUZJE  
KS Zwar W-wa 20 : 1 UKS MARKUS 07-10-2017
o godzinie: 11:30
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer )
RKS Okęcie W-wa 4 : 15 UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA 08-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 7
 
data: 14-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa : AP WILKI WARSZAWA 15-10-2017
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA 5 : 10 KS Zwar W-wa 18-10-2017
o godzinie: 18:30
 KS Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
UKS MARKUS : PAUZJE  
Kolejka nr 8
 
data: 21-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA 8 : 4 UKS MARKUS 22-10-2017
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
PAUZJE : UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA  
KS Zwar W-wa 13 : 6 RKS Okęcie W-wa 21-10-2017
o godzinie: 10:30
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer )
Kolejka nr 9
 
data: 28-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Zwar W-wa 3 : 0 AP WILKI WARSZAWA 29-10-2017
o godzinie: 10:30
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer )
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE  
UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA 3 : 0 UKS MARKUS 29-10-2017
o godzinie: 13:00
 KS Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 04-11-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA : UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA 05-11-2017
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
UKS MARKUS 4 : 8 RKS Okęcie W-wa 05-11-2017
o godzinie: 10:00
 VII Ogród Jordanowski (Warszawa-Praga-Północ, Namysłowska 21)
PAUZJE : KS Zwar W-wa  

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy