KS Ursynów - RKS Okęcie 3:8

Rocznik 2009

Kolejne zwycięstwo naszych młodych piłkarzy w lidze MZPN. Tym razem odniesione nad KS Ursynów.
I kwarta, trochę ospała w wykonaniu obydwu drużyn, nie zapowiadała pewnej wygranej. Wyrównana gra z lekką przewagą gospodarzy, którą pieczętują zdobyciem bramki. II kwarta, a właściwie 3 pierwsze minuty "zrobiły" resztę meczu. Duet napastników- Kacper Romanowicz - Antoni Joński odebrał sympatycznym zawodnikom z Ursynowa nadzieję na to, że coś w tym spotkaniu mogą ugrać. Kacper do Antka 1:1, Antek do Kacpra 1:2, Kacper do Antka 1:3 a to wszystko w kilkadziesiąt sekund. Czwartą bramkę zdobywa Sebastian Kawałek z podania Wiktora Stelmasiaka i... "pozamiatane". W tej części meczu rywalom udaje się wbić nam gola na 2:4.
W III kwarcie Antek dokłada kolejne dwa trafienia. Oba, a jakże, z podań Kacpra a następnie Emil Deryj dorzuca bramkę po solowej akcji, ale asystę zapisujemy Kacprowi.
W IV kwarcie gramy na luzie. Sebastian Kawałek strzela na 8:2 z podania Adama Kurzawy. Gospodarzom również udaje się zdobyć bramkę i mecz kończy się wynikiem 3:8.
 Brawo zawodnicy, brawo Trener!

Bramki dla RKS Okęcie strzelali: Antoni Joński x4, Sebastian Kawałek x2, Kacper Romanowicz x1, Emil Deryj x1