Informacje

Trener drużyny
Piotr Biechoński
Piotr Biechoński
tel.
734 429 479
Klasyfikacja króla strzelców, A kl. gr.III w sezonie 2017/18
Data: 2018-06-18
Wraz z zakończeniem rozgrywek w A klasie / grupa III , w której występowało Okęcie dobiegła też końca rywalizacja w klasyfikacji króla strzelców.... czytaj więcej
A  Klasa  26.Kolejka
Data: 2018-06-16
26. kolejka Okęcie Warszawa – Jedność Żabieniec 9:0 (2:0) Bramki: Adrian Wiercioch 35’ 56’(k) Patryk Marek 37’ Jerzy Fiszer 47’ 79’ Mateusz Łuczyk 65... czytaj więcej
Data: 2018-06-15
26. kolejka Okęcie Warszawa – Jedność Żabieniec   Sobota  16.06.2018 godz.14.00 Stadion: ul. Radarowa 1, 02-137 Warszawa   Mecz sędziować będzie... czytaj więcej
A  Klasa  25.Kolejka
Data: 2018-06-09
25. kolejka Laura Chylice – Okęcie Warszawa 1:0 (0:0) Bramka: Maciej Sobczak 66’   Skład Okęcia: Ksawery Uhruski - Krystian Smokowski, Marcin... czytaj więcej
Data: 2018-06-07
25. kolejka Laura Chylice – Okęcie Warszawa  Sobota  09.06.2018 godz.11.00 Boisko ul.Dworska 5 , Chylice, 05-510 Konstancin-Jeziorna   Sędzią głównym... czytaj więcej
Terminy treningów

Treningi seniorów  (A klasa , grupa Warszawa III) odbywają się na boisku RKS Okęcie ul.Radarowa 1:

we wtorki  godz.18.30

w środy      godz.18.30

w piątki     godz.18.30

Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1MKS PIASECZNO II2666213285:22
2KS Laura Chylice2659192588:44
3RKS Okęcie W-wa2655181785:24
4GLKS Nadarzyn2545143883:53
5LKS Jedność Żabieniec2644135867:56
6KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie2643134969:53
7UKS Siekierki26361131254:61
8FC LESZNOWOLA26351051166:75
9KP Anprel Nowa Wieś2631941356:76
10GKS Świt Warszawa2631941350:62
11KS Grom II Warszawa2524731538:69
12WKS Gwardia Warszawa2618531838:71
13ROZWÓJ WARSZAWA2617521938:86
14LKS Tur Jaktorów2616441842:107
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 19-08-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA3 : 3WKS Gwardia Warszawa20-09-2017
o godzinie: 16:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
UKS Siekierki3 : 3GKS Świt Warszawa19-08-2017
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
ROZWÓJ WARSZAWA3 : 2GLKS Nadarzyn19-08-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa6 : 0KP Anprel Nowa Wieś19-08-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II3 : 3LKS Jedność Żabieniec20-08-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów1 : 5KS Laura Chylice19-08-2017
o godzinie: 11:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa5 : 1KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie19-08-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
Kolejka nr 2
 
data: 26-08-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA1 : 2KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie29-08-2017
o godzinie: 17:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
KS Laura Chylice3 : 1KS Grom II Warszawa26-08-2017
o godzinie: 11:00
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
LKS Jedność Żabieniec4 : 0LKS Tur Jaktorów27-08-2017
o godzinie: 17:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 15)
KP Anprel Nowa Wieś2 : 4MKS PIASECZNO II26-08-2017
o godzinie: 16:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn3 : 0RKS Okęcie W-wa26-08-2017
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
GKS Świt Warszawa4 : 2ROZWÓJ WARSZAWA26-08-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
WKS Gwardia Warszawa0 : 5UKS Siekierki12-09-2017
o godzinie: 16:30
 Warszawa-Targówek, Kołowa 18
Kolejka nr 3
 
data: 02-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS Siekierki0 : 2FC LESZNOWOLA02-09-2017
o godzinie: 17:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
ROZWÓJ WARSZAWA1 : 2WKS Gwardia Warszawa02-09-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa4 : 1GKS Świt Warszawa02-09-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II2 : 2GLKS Nadarzyn03-09-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów2 : 2KP Anprel Nowa Wieś02-09-2017
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa1 : 10LKS Jedność Żabieniec02-09-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie1 : 2KS Laura Chylice02-09-2017
o godzinie: 17:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
Kolejka nr 4
 
data: 09-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA4 : 4KS Laura Chylice09-09-2017
o godzinie: 15:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
LKS Jedność Żabieniec2 : 4KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie09-09-2017
o godzinie: 11:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KP Anprel Nowa Wieś4 : 0KS Grom II Warszawa09-09-2017
o godzinie: 12:15
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn12 : 0LKS Tur Jaktorów09-09-2017
o godzinie: 16:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
GKS Świt Warszawa1 : 8MKS PIASECZNO II09-09-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
WKS Gwardia Warszawa0 : 4RKS Okęcie W-wa10-09-2017
o godzinie: 13:00
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
UKS Siekierki1 : 3ROZWÓJ WARSZAWA09-09-2017
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
Kolejka nr 5
 
data: 16-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
ROZWÓJ WARSZAWA1 : 2FC LESZNOWOLA16-09-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa7 : 0UKS Siekierki16-09-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II6 : 1WKS Gwardia Warszawa17-09-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów1 : 1GKS Świt Warszawa16-09-2017
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa1 : 2GLKS Nadarzyn16-09-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie6 : 2KP Anprel Nowa Wieś16-09-2017
o godzinie: 16:30
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Laura Chylice3 : 2LKS Jedność Żabieniec16-09-2017
o godzinie: 17:00
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
Kolejka nr 6
 
data: 23-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA4 : 3LKS Jedność Żabieniec23-09-2017
o godzinie: 15:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
KP Anprel Nowa Wieś2 : 4KS Laura Chylice24-09-2017
o godzinie: 16:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn6 : 4KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie23-09-2017
o godzinie: 14:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
GKS Świt Warszawa4 : 0KS Grom II Warszawa23-09-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
WKS Gwardia Warszawa9 : 0LKS Tur Jaktorów24-09-2017
o godzinie: 16:30
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
UKS Siekierki2 : 1MKS PIASECZNO II23-09-2017
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
ROZWÓJ WARSZAWA3 : 2RKS Okęcie W-wa23-09-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 7
 
data: 30-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa4 : 2FC LESZNOWOLA30-09-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II3 : 1ROZWÓJ WARSZAWA01-10-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów1 : 8UKS Siekierki30-09-2017
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa1 : 3WKS Gwardia Warszawa30-09-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie7 : 3GKS Świt Warszawa30-09-2017
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Laura Chylice5 : 4GLKS Nadarzyn30-09-2017
o godzinie: 16:00
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
LKS Jedność Żabieniec3 : 1KP Anprel Nowa Wieś30-09-2017
o godzinie: 16:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
Kolejka nr 8
 
data: 07-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA4 : 2KP Anprel Nowa Wieś07-10-2017
o godzinie: 15:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
GLKS Nadarzyn0 : 4LKS Jedność Żabieniec07-10-2017
o godzinie: 14:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
GKS Świt Warszawa1 : 2KS Laura Chylice07-10-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
WKS Gwardia Warszawa2 : 2KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie08-10-2017
o godzinie: 18:00
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
UKS Siekierki1 : 0KS Grom II Warszawa07-10-2017
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
ROZWÓJ WARSZAWA3 : 3LKS Tur Jaktorów07-10-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa2 : 0MKS PIASECZNO II07-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 14-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS PIASECZNO II8 : 1FC LESZNOWOLA15-10-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów0 : 2RKS Okęcie W-wa14-10-2017
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa1 : 4ROZWÓJ WARSZAWA14-10-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie3 : 2UKS Siekierki14-10-2017
o godzinie: 15:30
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Laura Chylice2 : 1WKS Gwardia Warszawa14-10-2017
o godzinie: 14:30
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
LKS Jedność Żabieniec4 : 2GKS Świt Warszawa14-10-2017
o godzinie: 15:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KP Anprel Nowa Wieś0 : 2GLKS Nadarzyn14-10-2017
o godzinie: 15:15
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
Kolejka nr 10
 
data: 21-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA4 : 2GLKS Nadarzyn22-10-2017
o godzinie: 12:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
GKS Świt Warszawa1 : 0KP Anprel Nowa Wieś21-10-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
WKS Gwardia Warszawa1 : 2LKS Jedność Żabieniec22-10-2017
o godzinie: 16:30
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
UKS Siekierki0 : 3KS Laura Chylice21-10-2017
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
ROZWÓJ WARSZAWA1 : 1KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie21-10-2017
o godzinie: 17:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa3 : 0KS Grom II Warszawa21-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II3 : 0LKS Tur Jaktorów22-10-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
Kolejka nr 11
 
data: 28-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LKS Tur Jaktorów4 : 6FC LESZNOWOLA28-10-2017
o godzinie: 13:30
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Grom II Warszawa0 : 2MKS PIASECZNO II28-10-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie3 : 2RKS Okęcie W-wa28-10-2017
o godzinie: 13:30
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Laura Chylice9 : 2ROZWÓJ WARSZAWA28-10-2017
o godzinie: 10:30
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
LKS Jedność Żabieniec2 : 1UKS Siekierki28-10-2017
o godzinie: 14:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KP Anprel Nowa Wieś4 : 2WKS Gwardia Warszawa28-10-2017
o godzinie: 13:45
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn1 : 3GKS Świt Warszawa28-10-2017
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
Kolejka nr 12
 
data: 04-11-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA1 : 2GKS Świt Warszawa04-11-2017
o godzinie: 13:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
WKS Gwardia Warszawa2 : 4GLKS Nadarzyn05-11-2017
o godzinie: 16:30
 Zespół Szkół im. M.Konarskiego (Warszawa-Wola, Okopowa 55)
UKS Siekierki0 : 2KP Anprel Nowa Wieś04-11-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
ROZWÓJ WARSZAWA0 : 1LKS Jedność Żabieniec04-11-2017
o godzinie: 19:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie W-wa5 : 0KS Laura Chylice04-11-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS PIASECZNO II1 : 0KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie05-11-2017
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Tur Jaktorów3 : 3KS Grom II Warszawa05-11-2017
o godzinie: 11:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
Kolejka nr 13
 
data: 11-11-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Grom II Warszawa2 : 2FC LESZNOWOLA11-11-2017
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie7 : 0LKS Tur Jaktorów11-11-2017
o godzinie: 13:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Laura Chylice0 : 0MKS PIASECZNO II11-11-2017
o godzinie: 11:00
 KS Laura Chylice (Chylice 9)
LKS Jedność Żabieniec1 : 1RKS Okęcie W-wa12-11-2017
o godzinie: 13:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KP Anprel Nowa Wieś1 : 2ROZWÓJ WARSZAWA11-11-2017
o godzinie: 13:45
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn1 : 1UKS Siekierki11-11-2017
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
GKS Świt Warszawa3 : 0WKS Gwardia Warszawa11-11-2017
o godzinie: 11:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
Kolejka nr 14
 
data: 24-03-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
WKS Gwardia Warszawa1 : 6FC LESZNOWOLA09-05-2018
o godzinie: 20:00
 Sportowa 1, Otwock
GKS Świt Warszawa1 : 2UKS Siekierki18-04-2018
o godzinie: 17:00
 Oświatowa 12, Warszawa-Bemowo
GLKS Nadarzyn5 : 0ROZWÓJ WARSZAWA24-03-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś1 : 6RKS Okęcie W-wa25-03-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec2 : 5MKS PIASECZNO II25-04-2018
o godzinie: 17:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice7 : 0LKS Tur Jaktorów25-03-2018
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Piaseczno, 1 Maja 16)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie4 : 0KS Grom II Warszawa25-03-2018
o godzinie: 15:00
 Turczynek 8, Milanówek
Kolejka nr 15
 
data: 30-03-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie4 : 1FC LESZNOWOLA30-03-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa3 : 1KS Laura Chylice31-03-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
LKS Tur Jaktorów1 : 5LKS Jedność Żabieniec31-03-2018
o godzinie: 11:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
MKS PIASECZNO II8 : 1KP Anprel Nowa Wieś31-03-2018
o godzinie: 12:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
RKS Okęcie W-wa2 : 5GLKS Nadarzyn11-04-2018
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
ROZWÓJ WARSZAWA0 : 4GKS Świt Warszawa30-03-2018
o godzinie: 19:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS Siekierki0 : 0WKS Gwardia Warszawa31-03-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
Kolejka nr 16
 
data: 07-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA2 : 3UKS Siekierki08-04-2018
o godzinie: 12:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
WKS Gwardia Warszawa2 : 1ROZWÓJ WARSZAWA07-04-2018
o godzinie: 14:00
 Warszawa-Targówek, Kołowa 18
GKS Świt Warszawa1 : 0RKS Okęcie W-wa07-04-2018
o godzinie: 11:00
 Oświatowa 12, Warszawa-Bemowo
GLKS Nadarzyn0 : 1MKS PIASECZNO II07-04-2018
o godzinie: 16:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś4 : 3LKS Tur Jaktorów07-04-2018
o godzinie: 15:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec2 : 1KS Grom II Warszawa07-04-2018
o godzinie: 14:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice1 : 3KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie07-04-2018
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
Kolejka nr 17
 
data: 14-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Laura Chylice4 : 0FC LESZNOWOLA14-04-2018
o godzinie: 11:00
 KS Laura Chylice (Piaseczno, Sikorskiego 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie1 : 1LKS Jedność Żabieniec14-04-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa2 : 2KP Anprel Nowa Wieś14-04-2018
o godzinie: 16:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
LKS Tur Jaktorów1 : 2GLKS Nadarzyn14-04-2018
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
MKS PIASECZNO II2 : 1GKS Świt Warszawa15-04-2018
o godzinie: 10:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
RKS Okęcie W-wa2 : 0WKS Gwardia Warszawa14-04-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
ROZWÓJ WARSZAWA3 : 5UKS Siekierki15-04-2018
o godzinie: 19:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 18
 
data: 21-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA3 : 2ROZWÓJ WARSZAWA21-04-2018
o godzinie: 11:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
UKS Siekierki1 : 3RKS Okęcie W-wa21-04-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
WKS Gwardia Warszawa0 : 2MKS PIASECZNO II21-04-2018
o godzinie: 17:00
 Warszawa-Targówek, Kołowa 18
GKS Świt Warszawa2 : 0LKS Tur Jaktorów21-04-2018
o godzinie: 11:00
 Oświatowa 12, Warszawa-Bemowo
GLKS Nadarzyn : KS Grom II Warszawa21-04-2018
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś2 : 2KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie21-04-2018
o godzinie: 16:15
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec1 : 4KS Laura Chylice21-04-2018
o godzinie: 14:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
Kolejka nr 19
 
data: 28-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LKS Jedność Żabieniec2 : 2FC LESZNOWOLA28-04-2018
o godzinie: 11:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice11 : 1KP Anprel Nowa Wieś28-04-2018
o godzinie: 11:00
 KS Laura Chylice (Piaseczno, Sikorskiego 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie2 : 5GLKS Nadarzyn28-04-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa1 : 0GKS Świt Warszawa29-04-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
LKS Tur Jaktorów5 : 2WKS Gwardia Warszawa28-04-2018
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
MKS PIASECZNO II5 : 0UKS Siekierki29-04-2018
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
RKS Okęcie W-wa9 : 0ROZWÓJ WARSZAWA28-04-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 20
 
data: 05-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA0 : 2RKS Okęcie W-wa05-05-2018
o godzinie: 13:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
ROZWÓJ WARSZAWA1 : 5MKS PIASECZNO II06-05-2018
o godzinie: 19:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS Siekierki5 : 4LKS Tur Jaktorów05-05-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
WKS Gwardia Warszawa2 : 3KS Grom II Warszawa06-05-2018
o godzinie: 17:00
 Warszawa-Targówek, Kołowa 18
GKS Świt Warszawa1 : 4KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie06-05-2018
o godzinie: 17:30
 Oświatowa 12, Warszawa-Bemowo
GLKS Nadarzyn1 : 2KS Laura Chylice06-05-2018
o godzinie: 17:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś2 : 0LKS Jedność Żabieniec05-05-2018
o godzinie: 16:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
Kolejka nr 21
 
data: 12-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KP Anprel Nowa Wieś3 : 4FC LESZNOWOLA12-05-2018
o godzinie: 12:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec3 : 6GLKS Nadarzyn12-05-2018
o godzinie: 14:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice4 : 3GKS Świt Warszawa12-05-2018
o godzinie: 11:00
 KS Laura Chylice (Piaseczno, Sikorskiego 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie2 : 0WKS Gwardia Warszawa12-05-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa2 : 4UKS Siekierki12-05-2018
o godzinie: 16:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
LKS Tur Jaktorów4 : 1ROZWÓJ WARSZAWA12-05-2018
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
MKS PIASECZNO II1 : 0RKS Okęcie W-wa13-05-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
Kolejka nr 22
 
data: 19-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA0 : 2MKS PIASECZNO II19-05-2018
o godzinie: 12:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
RKS Okęcie W-wa3 : 1LKS Tur Jaktorów19-05-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
ROZWÓJ WARSZAWA0 : 1KS Grom II Warszawa20-05-2018
o godzinie: 20:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS Siekierki3 : 1KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie19-05-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
WKS Gwardia Warszawa0 : 4KS Laura Chylice22-05-2018
o godzinie: 19:00
 Chylice, Dworska 9
GKS Świt Warszawa1 : 1LKS Jedność Żabieniec19-05-2018
o godzinie: 11:00
 Oświatowa 12, Warszawa-Bemowo
GLKS Nadarzyn3 : 3KP Anprel Nowa Wieś19-05-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
Kolejka nr 23
 
data: 26-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GLKS Nadarzyn4 : 5FC LESZNOWOLA26-05-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś4 : 0GKS Świt Warszawa26-05-2018
o godzinie: 14:45
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec3 : 0WKS Gwardia Warszawa27-05-2018
o godzinie: 14:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice0 : 4UKS Siekierki25-05-2018
o godzinie: 19:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie4 : 1ROZWÓJ WARSZAWA26-05-2018
o godzinie: 16:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa0 : 2RKS Okęcie W-wa26-05-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
LKS Tur Jaktorów0 : 4MKS PIASECZNO II26-05-2018
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
Kolejka nr 24
 
data: 02-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA1 : 3LKS Tur Jaktorów03-06-2018
o godzinie: 16:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
MKS PIASECZNO II4 : 0KS Grom II Warszawa03-06-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
RKS Okęcie W-wa5 : 0KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie02-06-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
ROZWÓJ WARSZAWA1 : 5KS Laura Chylice03-06-2018
o godzinie: 20:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS Siekierki1 : 3LKS Jedność Żabieniec29-05-2018
o godzinie: 19:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
WKS Gwardia Warszawa1 : 2KP Anprel Nowa Wieś03-06-2018
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Targówek, Kołowa 18
GKS Świt Warszawa3 : 4GLKS Nadarzyn03-06-2018
o godzinie: 18:30
 Oświatowa 12, Warszawa-Bemowo
Kolejka nr 25
 
data: 09-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Świt Warszawa3 : 3FC LESZNOWOLA09-06-2018
o godzinie: 11:00
 Oświatowa 12, Warszawa-Bemowo
GLKS Nadarzyn3 : 0WKS Gwardia Warszawa09-06-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś5 : 0UKS Siekierki09-06-2018
o godzinie: 13:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Jedność Żabieniec3 : 2ROZWÓJ WARSZAWA09-06-2018
o godzinie: 17:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Laura Chylice1 : 0RKS Okęcie W-wa09-06-2018
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie0 : 2MKS PIASECZNO II07-06-2018
o godzinie: 18:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
KS Grom II Warszawa5 : 3LKS Tur Jaktorów09-06-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
Kolejka nr 26
AKTUALNA KOLEJKA
data: 16-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA3 : 5KS Grom II Warszawa16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
LKS Tur Jaktorów2 : 1KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
MKS PIASECZNO II3 : 2KS Laura Chylice16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion Miejski (Piaseczno, 1 Maja 16)
RKS Okęcie W-wa9 : 0LKS Jedność Żabieniec16-06-2018
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
ROZWÓJ WARSZAWA0 : 4KP Anprel Nowa Wieś15-06-2018
o godzinie: 20:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS Siekierki2 : 4GLKS Nadarzyn16-06-2018
o godzinie: 14:00
 Gminny Klub Piłkarski Targówek (Warszawa-Targówek, Kołowa 18)
WKS Gwardia Warszawa4 : 1GKS Świt Warszawa15-06-2018
o godzinie: 18:30
 Boisko Świt (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy