Informacje

Trener drużyny
Piotr Biechoński
Piotr Biechoński
tel.
734 429 479
W sezonie 2018/19 RKS Okęcie zagra w A klasie grupa III
Data: 2018-07-06
W sezonie 2018/2019 RKS Okęcie Warszawa będzie rywalizowało w III grupie warszawskiej A klasy. W porównaniu z poprzednim sezonem oprócz 9 „starych”... czytaj więcej
Plan sparingów RKS Okęcie Warszawa - lato 2018 r.
Data: 2018-06-26
  Od 23 lipca 2018 r. piłkarze Okęcia Warszawa rozpoczną przygotowywania do nowego sezonu. W trakcie przygotowań rozegrają pięć meczy sparingowych,... czytaj więcej
Nabór do drużyny seniorów
Data: 2018-06-25
Zapraszamy wszystkich chętnych do gry w drużynie seniorów RKS Okęcie Warszawa. Wracamy do treningów 23.07.2018, a zajęcia będą w poniedziałki i... czytaj więcej
RKS Okęcie po sezonie 2017/18 w A klasie - informacja
Data: 2018-06-25
Niestety, Okęcie Warszawa nie zdołało wywalczyć awansu do LO !!! Rok temu rozczulaliśmy się nad spadkiem z Ligi Okręgowej, a teraz przyszło... czytaj więcej
Klasyfikacja króla strzelców, A kl. gr.III w sezonie 2017/18
Data: 2018-06-18
Wraz z zakończeniem rozgrywek w A klasie / grupa III , w której występowało Okęcie dobiegła też końca rywalizacja w klasyfikacji króla strzelców.... czytaj więcej
Terminy treningów

Harmonogram od 23 lipca 2018 do 18  sierpnia 2018 r.

 

Treningi seniorów  (A klasa , grupa Warszawa III) odbywają się na boisku RKS Okęcie ul.Radarowa 1:

w poniedziałki  godz.19.00

w środy               godz.19.00 ( tylko jeśli nie ma meczu sparingowego)

w piątki              godz.19.00

 

Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1WKS Gwardia Warszawa000000:0
2UKS Walka Kosów000000:0
3UKS Siekierki000000:0
4UKS Orzeł Baniocha000000:0
5RKS Okęcie W-wa000000:0
6MKS Piast Piastów000000:0
7LKS Jedność Żabieniec000000:0
8KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie000000:0
9KS Grom II Warszawa000000:0
10KP Anprel Nowa Wieś000000:0
11GLKS Nadarzyn000000:0
12GKS Świt Warszawa000000:0
13FC LESZNOWOLA000000:0
14AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW000000:0
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
AKTUALNA KOLEJKA
data: 18-08-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
WKS Gwardia Warszawa : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW18-08-2018 
UKS Walka Kosów : FC LESZNOWOLA18-08-2018 
UKS Siekierki : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie18-08-2018 
UKS Orzeł Baniocha : GLKS Nadarzyn18-08-2018 
RKS Okęcie W-wa : KP Anprel Nowa Wieś18-08-2018 
MKS Piast Piastów : KS Grom II Warszawa18-08-2018 
LKS Jedność Żabieniec : GKS Świt Warszawa18-08-2018 
Kolejka nr 2
 
data: 25-08-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : GKS Świt Warszawa25-08-2018 
KS Grom II Warszawa : LKS Jedność Żabieniec25-08-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś : MKS Piast Piastów25-08-2018 
GLKS Nadarzyn : RKS Okęcie W-wa25-08-2018
o godzinie: 10:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : UKS Orzeł Baniocha25-08-2018 
FC LESZNOWOLA : UKS Siekierki25-08-2018 
WKS Gwardia Warszawa : UKS Walka Kosów25-08-2018 
Kolejka nr 3
 
data: 01-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS Walka Kosów : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW01-09-2018 
UKS Siekierki : WKS Gwardia Warszawa01-09-2018 
UKS Orzeł Baniocha : FC LESZNOWOLA01-09-2018 
RKS Okęcie W-wa : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie01-09-2018 
MKS Piast Piastów : GLKS Nadarzyn01-09-2018 
LKS Jedność Żabieniec : KP Anprel Nowa Wieś01-09-2018 
GKS Świt Warszawa : KS Grom II Warszawa01-09-2018 
Kolejka nr 4
 
data: 08-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Grom II Warszawa08-09-2018 
KP Anprel Nowa Wieś : GKS Świt Warszawa08-09-2018 
GLKS Nadarzyn : LKS Jedność Żabieniec08-09-2018 
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : MKS Piast Piastów08-09-2018 
FC LESZNOWOLA : RKS Okęcie W-wa08-09-2018 
WKS Gwardia Warszawa : UKS Orzeł Baniocha08-09-2018 
UKS Walka Kosów : UKS Siekierki08-09-2018 
Kolejka nr 5
 
data: 15-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS Siekierki : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW15-09-2018 
UKS Orzeł Baniocha : UKS Walka Kosów15-09-2018 
RKS Okęcie W-wa : WKS Gwardia Warszawa15-09-2018 
MKS Piast Piastów : FC LESZNOWOLA15-09-2018 
LKS Jedność Żabieniec : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie15-09-2018 
GKS Świt Warszawa : GLKS Nadarzyn15-09-2018 
KS Grom II Warszawa : KP Anprel Nowa Wieś15-09-2018
o godzinie: 16:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
Kolejka nr 6
 
data: 22-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KP Anprel Nowa Wieś22-09-2018 
GLKS Nadarzyn : KS Grom II Warszawa22-09-2018 
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : GKS Świt Warszawa22-09-2018 
FC LESZNOWOLA : LKS Jedność Żabieniec22-09-2018 
WKS Gwardia Warszawa : MKS Piast Piastów22-09-2018 
UKS Walka Kosów : RKS Okęcie W-wa22-09-2018 
UKS Siekierki : UKS Orzeł Baniocha22-09-2018 
Kolejka nr 7
 
data: 29-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS Orzeł Baniocha : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW29-09-2018 
RKS Okęcie W-wa : UKS Siekierki29-09-2018 
MKS Piast Piastów : UKS Walka Kosów29-09-2018 
LKS Jedność Żabieniec : WKS Gwardia Warszawa29-09-2018 
GKS Świt Warszawa : FC LESZNOWOLA29-09-2018 
KS Grom II Warszawa : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie29-09-2018
o godzinie: 16:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś : GLKS Nadarzyn29-09-2018 
Kolejka nr 8
 
data: 06-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : GLKS Nadarzyn06-10-2018 
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : KP Anprel Nowa Wieś06-10-2018 
FC LESZNOWOLA : KS Grom II Warszawa06-10-2018 
WKS Gwardia Warszawa : GKS Świt Warszawa06-10-2018 
UKS Walka Kosów : LKS Jedność Żabieniec06-10-2018 
UKS Siekierki : MKS Piast Piastów06-10-2018 
UKS Orzeł Baniocha : RKS Okęcie W-wa06-10-2018 
Kolejka nr 9
 
data: 13-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW13-10-2018 
MKS Piast Piastów : UKS Orzeł Baniocha13-10-2018 
LKS Jedność Żabieniec : UKS Siekierki13-10-2018 
GKS Świt Warszawa : UKS Walka Kosów13-10-2018 
KS Grom II Warszawa : WKS Gwardia Warszawa13-10-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś : FC LESZNOWOLA13-10-2018 
GLKS Nadarzyn : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie13-10-2018 
Kolejka nr 10
 
data: 20-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie20-10-2018 
FC LESZNOWOLA : GLKS Nadarzyn20-10-2018 
WKS Gwardia Warszawa : KP Anprel Nowa Wieś20-10-2018 
UKS Walka Kosów : KS Grom II Warszawa20-10-2018 
UKS Siekierki : GKS Świt Warszawa20-10-2018 
UKS Orzeł Baniocha : LKS Jedność Żabieniec20-10-2018 
RKS Okęcie W-wa : MKS Piast Piastów20-10-2018 
Kolejka nr 11
 
data: 27-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Piast Piastów : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW27-10-2018 
LKS Jedność Żabieniec : RKS Okęcie W-wa27-10-2018 
GKS Świt Warszawa : UKS Orzeł Baniocha27-10-2018 
KS Grom II Warszawa : UKS Siekierki27-10-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś : UKS Walka Kosów27-10-2018 
GLKS Nadarzyn : WKS Gwardia Warszawa27-10-2018 
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : FC LESZNOWOLA27-10-2018 
Kolejka nr 12
 
data: 03-11-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : FC LESZNOWOLA03-11-2018 
WKS Gwardia Warszawa : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie03-11-2018 
UKS Walka Kosów : GLKS Nadarzyn03-11-2018 
UKS Siekierki : KP Anprel Nowa Wieś03-11-2018 
UKS Orzeł Baniocha : KS Grom II Warszawa03-11-2018 
RKS Okęcie W-wa : GKS Świt Warszawa03-11-2018 
MKS Piast Piastów : LKS Jedność Żabieniec03-11-2018 
Kolejka nr 13
 
data: 10-11-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LKS Jedność Żabieniec : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW10-11-2018 
GKS Świt Warszawa : MKS Piast Piastów10-11-2018 
KS Grom II Warszawa : RKS Okęcie W-wa10-11-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś : UKS Orzeł Baniocha10-11-2018 
GLKS Nadarzyn : UKS Siekierki10-11-2018 
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : UKS Walka Kosów10-11-2018 
FC LESZNOWOLA : WKS Gwardia Warszawa10-11-2018 
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy