A Klasa 1.Kolejka

Seniorzy - V Liga

1 kolejka

Okęcie Warszawa – Anprel Nowa Wieś 6:0 (2:0)

Bramki: Adrian Wiercioch 14’ 20’ Patryk Marek 58’ 81’ Artur Bartosiński 85 ‘ 90+1’

Skład Okęcia: Adrian Frankowski - Damian Smokowski(87.Piotr Balsam) , Krystian Smokowski(60.Marcin Romanowicz) , Piotr Łuczyk kpt., Jakub Król ż - Jerzy Fiszer(46.Artur Bartosiński) , Łukasz Dziewicki , Damian Koński(46.Mateusz Olkowski) - Patryk Marek , Adrian Wiercioch (82.Paweł Poniatowski) , Rafał Gajowniczek(60.Artur Kochanowski)

Ławka rezerwowych: Bartłomiej Klimek

Skład Okęcia w mecz 1 Kolejki z Anprel Nowa Wieś (19-08-2017)

stoją od lewej: Rafał Gajowniczek , Łukasz Dziewicki , Patryk Marek , Krystian Smokowski , Damian Koński , Adrian Frankowski bramkarz

dolny rząd , od lewej: Jerzy Fiszer , Damian Smokowski , Piotr Łuczyk kpt , Adrian Wiercioch , Jakub Król

Ławka rezerwowych od lewej: Mateusz Olkowski , Piotr Balsam , Bartłomiej Klimek , Artur Bartosiński , Artur Kochanowski , Marcin Romanowicz , Paweł Poniatowski , Robert Żarłok opieka medyczna , Piotr Biechoński trener

Od wysokiego „C”  rozpoczęli rozgrywki w A klasie podopieczni Piotra Biechońskiego . Zostawili w pokonanym polu Anprel Nowa Wieś , a wynik jaki uzyskali odzwierciedla to co działo się na boisku. Dla malkontentów rozmiary zwycięstwa mogły być jeszcze wyższe.

Dublet ustrzeliło 3 piłkarzy Adrian Wiercioch , Patryk Marek i Artur Bartosiewicz. Zaimponował zwłaszcza Artur , który zagrał tylko jedną połówkę meczu , a zaliczył 2 gole. Na dodatek Jego gra była na wysokim poziomie.

Wynik otworzył nowy nabytek „lotników” Adrian Wiercioch. Po kwadransie gry , ze stoickim spokojem wpakował futbolówkę do siatki. Niezawodny okazał się również 4 min. później , strzelając z bliska na 2:0. Do klasycznego hat trika brakowało niewiele , ale nie udało się go zrealizować. W kolejnych 45 min miał okazje na trzeciego gola , ale nic z tego nie wyszło , coś się „zacięło” i zostały 2 „oczka”. Do roboty za to wziął się Patryk Marek. Po godzinie gry dał Okęciu trzybramkową przewagę, a w 81 min. dorzucił swoją drugą bramkę. Na następną zabrakło czasu. Pod koniec spotkania do głosu doszedł natomiast Artur Bartosiewicz , kolejny nabytek RKS-u. Pozazdrościł kolegom , ustrzelił dublet i zrównał się z nimi  w klasyfikacji króla strzelców. To będzie pasjonujący „wyścig”  o koronę najlepszego snajpera na Radarowej !!!

Nie było by tylu goli i „zera z tyłu” bez udziału obrońców i pomocników. Obie formacje spisały się bez zarzutu z dopiskiem , z małymi indywidualnymi błędami. Piotr Łuczyk i „spółka” oraz Łukasz Dziewicki i „spółka” wzorowo rozbijała ataki Anprelu i dosłownie cztery razy pozwoliła na oddanie strzałów przyjezdnym. W połowie z nich kunsztem bramkarskim popisał się Adrian Frankowski , jeszcze jeden „nowy” na Radarowej.  Paradami zapobiegł utracie gola i zachował czyste konto. Na większy pokaz umiejętności nie miał szans , zespół oblegał rywala na ich połowie !!!

Z upływem czasu przewaga lotników stawała się miażdżąca i w 94 minucie arbiter główny przerwał ten nie równy pojedynek , odgwizdał koniec spotkania !!!