Karty podstawowe

Klasyfikacja króla strzelców, A kl. gr.III w sezonie 2017/18

Wraz z zakończeniem rozgrywek w A klasie / grupa III , w której występowało Okęcie dobiegła też końca rywalizacja w klasyfikacji króla strzelców. Najwięcej bramek w sezonie 2017/18 zdobył nasz napastnik – Adrian Wiercioch. Z 29 bramkami został najlepszym „snajperem serie A” i wyprzedził drugiego na liście Kamila Dąbrowskiego(GLKS Nadarzyn) o 5 trafień. Na trzecim stopniu podium z 23 golami uplasował się napastnik rezerw Piaseczna Patryk Kościanek.

W wewnętrznej rywalizacji „lotników” Adrian zdystansował kolegów i drugiego w RKS-ie – Jerzego Fiszera wyprzedził o 13 goli. Na trzeciej pozycji znalazł się z 8 golami na koncie – Rafał Gajowniczek.

W całych rozgrywkach piłkarze z Radarowej 79 razy trafiali do bramki przeciwnika , a łupem bramkowym podzieliło się 13 zawodników. Zdarzyły się też 2 „samobóje”, a niefortunnymi strzelcami byli Adrian Frankowski i Damian Smokowski.

 

Poniżej klasyfikacja strzelców w „naszej” grupie A klasy, sezon 2017/18:

 

 

   Adrian Wiercioch          (Okęcie Warszawa)            29 goli

  Kamil Dąbrowski             (GLKS Nadarzyn)                  24 gole

3    Patryk Kościanek             (MKS II Piaseczno)                23 gole

 

4    Oskar Śliwowski              (Lesznowola)                         20 goli

 

   Mateusz Żydkiewicz        (UKS Siekierki)                      18 goli

      Łukasz Curyl                    (Anprel Nowa Wieś)              18 goli

 

   Robert Podoliński          (Laura Chylice)                      17 goli

      Jacek Wąsik                     (Laura Chylice)                      17 goli

 

   Jerzy Fiszer                    (Okęcie Warszawa)             16 goli

 

  Andrzej Łukomski           (Rozwój Warszawa)               15 goli           

 

   Paweł Milankiewicz         (GLKS Nadarzyn)                  14 goli

      Łukasz Warchoł               (Grom II Warszawa)             14 goli 

      Tomasz Jamorski            (Jedność Żabieniec)               14 goli

 

10  Karol Książek                  (Nadstal Krzaki Cz.)               13 goli

 

11  Jakub Mazurek                (Jedność Żabieniec)               12 goli

      Jarosław Jamrozik            (Laura Chylice)                      12 goli

      Paweł Staniszewski         (Świt Warszawa)                    12 goli

 

12  Tomasz Jagiełło               (Laura Chylice)                      11 goli

 

13  Jakub Głowala                 (Świt Warszawa)                    10 goli

 

14  Michał Florczak               (GLKS Nadarzyn)                     9 goli    

      Michał Pohoski                (Gwardia Warszawa)              9 goli

      Patryk Zieliński                (MKS II Piaseczno)                   9 goli

      Oliver Wójcik                   (UKS Siekierki)                          9 goli

 

15  Rafał Gajowniczek       (Okęcie Warszawa)               8 goli

      Łukasz Matulka               (Jedność Żabieniec)                 8 goli

      Jakub Komendarczyk      (Lesznowola)                           8 goli

      Robert Kacprzak              (Nadstal Krzaki Cz.)                8 goli

      Adam Myszkowski          (Nadstal Krzaki Cz.)                 8 goli

      Przemysław Zowczak      (Nadstal Krzaki Cz.)                8 goli

      Kamil Warzywoda           (Świt Warszawa)                      8 goli

      Michał Hilcher                  (Tur Jaktorów)                         8 goli

      Patryk Niedziałek            (UKS Siekierki)                          8 goli

 

16  Piotr Gajewski                 (Anprel Nowa Wieś)                 7 goli

      Patryk Chmielewski        (Gwardia Warszawa)               7 goli

      Łukasz Jamorski               (Jedność Żabieniec)                 7 goli      

      Michał Kowalski               (Lesznowola)                            7 goli      

      Mariusz Skalski                (Lesznowola)                            7 goli     

      Arkadiusz Olejnik            (Nadstal Krzaki Cz.)                 7 goli     

      Michał Bal                         (Tur Jaktorów)                         7 goli

 

17  Eryk Kozik                        (Anprel Nowa Wieś)                 6 goli   

      Karol Belka                      (MKS II Piaseczno)                    6 goli

      Kamil Włodarczyk          (MKS II Piaseczno)                    6 goli

      Łukasz Szeliga                  (Tur Jaktorów)                         6 goli

      Mateusz Zakrzewski        (UKS Siekierki)                        6 goli

 

18  Artur Bartosiński         (Okęcie Warszawa)               5 goli

      Piotr Łuczyk                   (Okęcie Warszawa)               5 goli

      Adrian Piotrowski            (Anprel Nowa Wieś)                5 goli

      Sebastian Terlecki           (Gwardia Warszawa)              5 goli

      Piotr Madetko                  (Laura Chylice)                        5 goli

      Maciej Sobczak                (Laura Chylice)                        5 goli

      Kamil Małkiewicz            (Rozwój Warszawa)                 5 goli

      Adam Jastrząb                 (Świt Warszawa)                      5 goli

 

19  Patryk Marek               (Okęcie Warszawa)                4 gole

      Dominik Stawski             (Anprel Nowa Wieś)                 4 gole

      Krzysztof Jędrych            (GLKS Nadarzyn)                     4 gole

      Piotr Kurzawa                  (GLKS Nadarzyn)                    4 gole

      Robert Świercz                (GLKS Nadarzyn)                     4 gole

      Łukasz Frątczak               (Gwardia Warszawa)              4 gole

      Mateusz Tkaczyk             (Laura Chylice)                        4 gole

      Konrad Kowalczyk          (Lesznowola)                            4 gole

      Adrian Samoraj                (MKS II Piaseczno)                   4 gole

      Mateusz Domosławski   (Nadstal Krzaki Cz.)                 4 gole

      Mariusz Kapsa                 (Nadstal Krzaki Cz.)                 4 gole

      Paweł Żywko                    (UKS Siekierki)                          4 gole

 

20  Mateusz Łuczyk           (Okęcie Warszawa)                 3 gole

      Marek Kuratowski          (GLKS Nadarzyn)                       3 gole

      Łukasz Ślifirczyk              (GLKS Nadarzyn)                       3 gole

      Michał Śpiewak               (GLKS Nadarzyn)                       3 gole

      Mateusz Ziułkowski         (Gwardia Warszawa)               3 gole

      Radosław Wojciechowski(Grom II Warszawa)                3 gole

      Daniel Korczak                (Jedność Żabieniec)                   3 gole

      Daniel Kozłowski            (Jedność Żabieniec)                   3 gole

      Kamil Wolski                   (Jedność Żabieniec)                   3 gole

      Kamil Majorek                 (Laura Chylice)                         3 gole

      Michał Maroń                  (Laura Chylice)                         3 gole

      Konrad Rajkowski           (Laura Chylice)                         3 gole

      Mateusz Wasielkiewicz  (Laura Chylice)                         3 gole

      Patryk Kopeć                   (Lesznowola)                            3 gole

      Konrad Lutek                  (Lesznowola)                            3 gole

      Piotr Rybicki                    (MKS II Piaseczno)                    3 gole

      Paweł Szawro                  (MKS II Piaseczno)                   3 gole

      Łukasz Pokropek            (Nadstal Krzaki Cz.)                 3 gole

      Artur Skiba                      (Nadstal Krzaki Cz.)                 3 gole

      Daniel Muzyk                  (Rozwój Warszawa)                 3 gole

      Grzegorz Waś                  (Rozwój Warszawa)                 3 gole

      Bartłomiej Adamiak       (Świt Warszawa)                      3 gole

      Michał Chrobociński      (Świt Warszawa)                      3 gole

      Jarosław Olszewski         (Świt Warszawa)                      3 gole

      Grzegorz Czaplarski        (Tur Jaktorów)                         3 gole

      Krzysztof Włodyga          (UKS Siekierki)                         3 gole

 

21  Damian Koński             (Okęcie Warszawa)               2 gole

     Mateusz Olkowski        (Okęcie Warszawa)               2 gole

     Rafał Grudziński               (Anprel Nowa Wieś)                2 gole

     Przemysław Kubera         (Anprel Nowa Wieś)                2 gole

     Tomasz Sionek                  (Anprel Nowa Wieś)                2 gole

     Piotr Szurgot                     (Anprel Nowa Wieś)                 2 gole

     Łukasz Majkowski             (GLKS Nadarzyn)                     2 gole

     Adam Michalak                  (GLKS Nadarzyn)                    2 gole

     Oleksandr Zhuravets        (GLKS Nadarzyn)                    2 gole

     Patryk Gromek                  (Grom II Warszawa)                2 gole

     Maciej Zawitaj                    (Grom II Warszawa)                2 gole

     Łukasz Zaniewski              (Grom II Warszawa)                2 gole

     Paweł Drewniak                (Gwardia Warszawa)               2 gole

     Paweł Wicher                     (Gwardia Warszawa)               2 gole

     Łukasz Widelski                 (Gwardia Warszawa)               2 gole

     Sebastian Belka                 (Jedność Żabieniec)                 2 gole

     Witold Przychodzeń         (Jedność Żabieniec)                 2 gole

     Damian Sawa                    (Jedność Żabieniec)                 2 gole

     Dariusz Zabiżewski           (Jedność Żabieniec)                 2 gole

     Maciej Jagiełło                    (Laura Chylice)                        2 gole

     Mateusz Delikat                (Lesznowola)                            2 gole

     Paweł Milczarek                (Lesznowola)                            2 gole

     Vladyslav Pylypczuk         (Lesznowola)                            2 gole

     Marcel Saługa                   (Lesznowola)                            2 gole

     Bartosz Woźniak              (Lesznowola)                            2 gole

     Piotr Bogacki                    (MKS II Piaseczno)                   2 gole

     Paweł Dudek                    (MKS II Piaseczno)                   2 gole

     Filip Jadacki                       (MKS II Piaseczno)                  2 gole

     Filip Kaczmarski               (MKS II Piaseczno)                  2 gole

     Maciej Lewandowski       (MKS II Piaseczno)                  2 gole

     Kamil Matulka                  (MKS II Piaseczno)                  2 gole

     Zbigniew Obłuski             (MKS II Piaseczno)                  2 gole

     Adrian Szewczyk              (MKS II Piaseczno)                  2 gole

     Bartosz Wysocki               (MKS II Piaseczno)                  2 gole

     Michał Kochanowski       (Nadstal Krzaki Cz.)                2 gole

     Krzysztof Nagodziński     (Nadstal Krzaki Cz.)                2 gole

     Adrian Brzuchacz             (Rozwój Warszawa)                2 gole

     Maciej Janiszewski           (Świt Warszawa)                     2 gole

     Artur Kobyliński               (Tur Jaktorów)                         2 gole

     Jakub Strzemieczny         (Tur Jaktorów)                         2 gole

 

22 Paweł Błociszewski      (Okęcie Warszawa)               1 gol

     Łukasz Dziewicki           (Okęcie Warszawa)               1 gol

     Kamil Małecki                 (Okęcie Warszawa)              1 gol

     Marcin Romanowicz      (Okęcie Warszawa)              1 gol

     Damian Smokowski        (Okęcie Warszawa)             1 gol

     Jarosław Klażyński           (Anprel Nowa Wieś)                 1 gol

     Dawid Kozłowski             (Anprel Nowa Wieś)                 1 gol

     Kacper Kozłowski            (Anprel Nowa Wieś)                 1 gol

     Wiktor Kozłowski             (Anprel Nowa Wieś)                 1 gol

     Adam Pietruczuk              (Anprel Nowa Wieś)                 1 gol

     Adam Wiśniewski             (Anprel Nowa Wieś)                 1 gol

     Dawid Adamczyk              (GLKS Nadarzyn)                     1 gol

     Robert Gadomski              (GLKS Nadarzyn)                    1 gol

     Damian Homętowski        (GLKS Nadarzyn)                    1 gol

     Kacper Kaszuba                 (GLKS Nadarzyn)                    1 gol

     Łukasz Milankiewicz          (GLKS Nadarzyn)                    1 gol

     Radosław Ryćko                 (GLKS Nadarzyn)                    1 gol

     Krzysztof Syty                     (GLKS Nadarzyn)                    1 gol

     Mateusz Zapolski              (GLKS Nadarzyn)                    1 gol

     Jan Frelek                           (Grom II Warszawa)                1 gol

     Adrian Godlewski             (Grom II Warszawa)                1 gol

     Daniel Lasota                    (Grom II Warszawa)                1 gol

     Tomasz Pastel                   (Grom II Warszawa)                1 gol

     Aleksander Stolarz           (Grom II Warszawa)                1 gol

     Mateusz Szarpak              (Grom II Warszawa)                1 gol

     Paweł Szczęch                   (Grom II Warszawa)                1 gol

     Damian Warmiak              (Grom II Warszawa)                1 gol

     Filip Wylegała                    (Grom II Warszawa)                1 gol

     Hubert Cichocki                (Gwardia Warszawa)               1 gol

     Krzysztof Jankowski         (Gwardia Warszawa)               1 gol

     Grzegorz Jurgielewicz       (Gwardia Warszawa)               1 gol

     Mateusz Komorowski       (Gwardia Warszawa)               1 gol

     Adam Borowski                 (Jedność Żabieniec)                 1 gol

     Jakub Borowski                  (Jedność Żabieniec)                 1 gol

     Damian Kamyszek            (Jedność Żabieniec)                 1 gol

     Mateusz Lewandowski    (Jedność Żabieniec)                 1 gol

     Rafał Melon                       (Jedność Żabieniec)                 1 gol

     Piotr Senator                     (Jedność Żabieniec)                 1 gol

     Maksymilian Sochacz       (Jedność Żabieniec)                 1 gol

     Kacper Włodarczyk           (Jedność Żabieniec)                 1 gol

     Tomasz Grzywna              (Laura Chylice)                        1 gol

     Michał Krzymiński            (Laura Chylice)                        1 gol

     Michał Kaczor                   (Laura Chylice)                        1 gol

     Kamil Boguta                    (Lesznowola)                            1 gol

     Maciej Bramson               (Lesznowola)                            1 gol

     Grzegorz Goss                  (Lesznowola)                            1 gol

     Dmytro Beytling               (MKS II Piaseczno)                   1 gol

     Radosław Cieślak             (MKS II Piaseczno)                   1 gol

     Konrad Deperasiński       (MKS II Piaseczno)                  1 gol

     Patryk Dobies                   (MKS II Piaseczno)                  1 gol

     Mateusz Krupnik              (MKS II Piaseczno)                  1 gol

     Michał Maicki                    (MKS II Piaseczno)                  1 gol

     Marcin Majewski              (MKS II Piaseczno)                  1 gol

     Patryk Morawski              (MKS II Piaseczno)                  1 gol

     Piotr Sinior                        (MKS II Piaseczno)                  1 gol

     Bartosz Sujak                    (MKS II Piaseczno)                  1 gol

     Marcin Rybiński                (MKS II Piaseczno)                  1 gol

     Bartosz Wysocki               (MKS II Piaseczno)                  1 gol

     Dariusz Dąbrowski         (Nadstal Krzaki Cz.)                 1 gol

     Paweł Lach                       (Nadstal Krzaki Cz.)                 1 gol

     Piotr Olejnik                     (Nadstal Krzaki Cz.)                 1 gol

      Paweł Rosłaniec              (Nadstal Krzaki Cz.)                 1 gol

      Marcin Gajewski             (Rozwój Warszawa)                  1 gol

      Wojciech Gajo                  (Rozwój Warszawa)                 1 gol

      Cezary Gołębiewski         (Rozwój Warszawa)                 1 gol

      Michał Ignacak                 (Rozwój Warszawa)                 1 gol

      Marek Koćwin                  (Rozwój Warszawa)                 1 gol

      Stefan Łapko                    (Rozwój Warszawa)                 1 gol

      Jurij Martynowicz             (Rozwój Warszawa)                 1 gol

      Piotr Pawłowski               (Rozwój Warszawa)                 1 gol

      Robert Tomaszewski      (Rozwój Warszawa)                 1 gol

      Sebastian Bałtroczyk      (Świt Warszawa)                      1 gol

      Norbert Kalbarczyk         (Świt Warszawa)                      1 gol

      Sebastian Martyński       (Świt Warszawa)                      1 gol

      Krzysztof Bogacki            (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Damian Czaplarski          (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Dawid Dworzyński          (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Robert Makowski            (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Dawid Murynowicz         (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Grzegorz Olszewski        (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Mateusz Pulik                  (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Adrian Rogulski               (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Kacper Skarżyński           (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Adam Suchecki                (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Bartłomiej Warda            (Tur Jaktorów)                         1 gol

      Damian Dobrzański         (UKS Siekierki)                        1 gol

      Tadeusz Epsztein             (UKS Siekierki)                        1 gol

      Wojciech Kromka             (UKS Siekierki)                        1 gol

      Arkadiusz Łasak               (UKS Siekierki)                        1 gol

      Marek Maniewski            (UKS Siekierki)                        1 gol

      Maciej Włodyga               (UKS Siekierki)                        1 gol

 

 

 Samobójcze gole

 

Sebastian Nerwiński 53’ (Świt Warszawa – w 3 kol z Okęciem)

Jarosław Klażyński 51’ (Anprel Nawa Wieś – w 3 kol z Turem)

Łukasz Kowalski 13’ (FC Lesznowola – w 7 kol. z Okęciem)

Sebastian Dumała 70’ (Anprel Nawa Wieś – w 8 kol. z Lesznowola)

Adrian Frankowski 62’ (Okęcie Warszawa – w 11 kol. z Nadstal Krzaki Czaplin.)

Paweł Milczarek 65’ (Lesznowola – w 13 kol. z Grom II Warszawa)

Paweł Kaczyński 9’ (Jedność Żabieniec – w 14 kol. z MKS II Piaseczno)

Damian Smokowski 83’ (Okęcie W-wa – w 15 kol. z GLKS Nadarzyn)

Sebastian Mazurkiewicz 88’ (Rozwój W-wa – w 17 kol. z UKS Siekierki)

Adrian Rogulski 25’ (Tur Jaktorów – w 20 kol. z UKS Siekierki)

Marcin Czarnowski 26’ (Tur Jaktorów w 22 kol. z Okęcie W-wa)

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy