Seniorzy - V Liga

Znicz II Pruszków - Okęcie Warszawa 1:1 (0:1)

Bramki: Znicz 50’ – Jerzy Fiszer 30’

Skład Okęcia:Ksawery Uhruski(45.Bartłomiej Klimek) – Jakub Król(40.Kamil Małecki), Marcin Romanowicz, Łukasz Dziewicki, Mariusz Wiśniewski – Jerzy Fiszer, Artur Bartosiński(40.Marcin Rusek), Patryk Marek, Mateusz Olkowski(40.Damian Koński) – Adrian Wiercioch, Rafał Gajowniczek(40.Piotr Balsam)

Mecz sparingowy pomiędzy rezerwami Znicza, a naszym zespołem rozegrano na sztucznym boisku w Pruszkowie. Grano 2 x 40 min.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga „lotników” zwieńczona golem Jurka Fiszera w 30 min. Na przerwę piłkarze Okęcia mogli zejść z wyższym wynikiem, gdyby 100% sytuacje wykorzystali Artur Bartosiński i Rafał Gajowniczek.. Czyste konto zachował ponownie Ksawery Uhruski, a nie miał łatwo jakby się zdawało ! Obronił kilka kąśliwych strzałów, a w jednej z kontr Znicza pokazał najwyższy kunszt bramkarski. Najpierw wygrał pojedynek sam na sam, a dobitkę wypiąstkował na róg. Forma i umiejętności znakomite.

W drugiej połowie na jej początku Znicz doprowadził do remisu. Obrona „przysnęła”, a Bartłomiej Klimek nie uchronił zespół od utraty gola, choć w opinii obserwatorów miał szansę wykazać się w obronie tego strzału.

Ze sparingu zadowolony był trener Piotr Biechoński. Nie dość, że Jego podopieczni wypełnili przedmeczowe założenia, to na tle wyżej notowanego przeciwnika wypadli pozytywnie, nie przegrali i byli równorzędnym sparing-partnerem.