Karty podstawowe

Mecz sparingowy - zapowiedź

Foto

Mecz sparingowy

Okęcie Warszawa – FC Lesznowola

Sobota 12.08.2017 godz.11.00
Stadion: ul. Radarowa 1, 02-137 Warszawa

 

Przygotowania do sezonu 2017/18 dobiegają końca. Ostatni mecz kontrolny piłkarze Okęcia rozegrają podobnie jak trzy poprzednie , na Radarowej. Na tydzień przed ligą sparing partnerem będzie zespół z pod piaseczyńskiej Lesznowoli , miejscowy FC.

W zeszłym sezonie rywalizowaliśmy z tym zespołem w LO ponosząc 2 porażki. Na Radarowej było 1:2 , a w rewanżu 2:4 !!!  Na koniec sezonu z identycznym dorobkiem punktowym (29 pkt) oba kluby zajęły odpowiednio 15 i 14 miejsce , i spadły do A klasy !!!

FC Lesznowola sparingi rozpoczęła od pogromu ze spadkowiczem z IV ligi KS Konstancin (0:11). Z nie znanych powodów kolejny test mecz odwołała (Olimpia Warszawa) , a trzeci w kolejności przegrała siedmioma bramkami. Pogromcą był grupowy , A klasowy rywal – Jedność Żabieniec.

Trener FC – Oskar Śliwowski od początku letnich przygotowań borykał się z frekwencją na treningach. Na domiar złego kilku podstawowych piłkarzy opuściło zespół (Gajowniczek - Okęcie , Wysocki – Mazowsze Grójec , Leszczyński – KS Konstancin) i zapewne stąd takie wyniki sparingów.

Nasz zespół nie ma takich zmartwień , wręcz odwrotnie. Coach Okęcia na kilku pozycjach będzie miał pełno wartościowych zmienników , a kto wyjdzie w pierwszej 11-e zadecyduje dyspozycja dnia i „nos” trenera.

                       

                                            Serdecznie zapraszamy ………

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy