W miniony weekend miały się odbyć ostatnie przed ligą mecze kontrolne zespołów trzeciej grupy „serie A” !!! Plany gier pokrzyżowała aura, spadł śnieg i wiele spotkań odwołano. Jedynie boiska w Laskach, Piasecznie i Milanówku były przygotowane i tam zagrały: Świt Jelonki, MKS II Piaseczno oraz Tur Jaktorów. W sobotę „gazownicy” oblali ostatni test przegrywając 4:1 z Rysiem Laski ?! W niedzielę 18 marca było lepiej, ale nie rewelacyjnie. Tur pokonał 5:4 występujące w „B-undeslidze” rezerwy Milanu Milanówek , a MKS II ograł 3:0 B klasowy Orzeł Baniocha.
Na koniec w pigułce, podsumowanie sparingów zespołów A klasy ,grupa III w zimowych przygotowaniach do rundy rewanżowej. Kolejno: miejsce w lidze, zespół, ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki i stosunek bramek
1 Laura Chylice 4 mecze, 1-0-3, 10-11
03 lutego: KS Warka (LO Radom) 1:4
10 lutego: MKS II Piaseczno odwołany !!!
17 lutego: Przyszłość Włochy (LO W-wa II) 3:4
24 lutego: LKS Chlebnia (LO W-wa II) 6:2
04 marca: Orzeł Baniocha (B kl. W-wa III) odwołany !!!
10 marca: Milan Milanówek (A kl.W-wa I) 0:1
16 marca: Jedność Żabieniec odwołany !!!
2 RKS Okęcie 9 meczy, 6-1-3, 27-22
01 lutego: RKS Okęcie „Ekipka” (niestow.) 4:2
03 lutego: Hutnik Huta Czechy (LO Siedlce) 4:3
10 lutego: Olimpia Warszawa (LO W-wa II) 3:3
14 lutego: Ryś Laski(A W-wa IV) 4:5
18 lutego: Ursus II Warszawa (LO W-wa II) 3:1
21 lutego: Błyskawica Warszawa (LO W-wa I) 2:1
24 lutego: KS Łomianki (IV) odwołany !!!
03 marca: KS Konstancin (LO W-wa II) 3:2
07 marca: KS Łomianki (IV) 2:4
10 marca: Przyszłość Włochy (LO W-wa II) 2:1
17 marca: Huragan Wołomin (IV) odwołany !!!
3 MKS II Piaseczno 8 meczy, 5-1-2, 24-16
03 lutego: Jedność Żabieniec 3:1
07 lutego: KS Warka (LO Radom) 1:3
10 lutego: Laura Chylice odwołany !!!
18 lutego: Wisła Dziecinów (A W-wa II) 6:1
21 lutego: SEMP Ursynów (LO W-wa II) 0:8
25 lutego: PKS Radość (A W-wa II) 3:1
03 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 8:2
10 marca: Marcovia Marki (LO W-wa I) 0:0
18 marca: Orzeł Baniocha (B kl. W-wa III) 3:0
4 Jedność Żabieniec 6 meczy, 4-0-2, 23-16
03 lutego: MKS II Piaseczno 1:3
10 lutego: FC Lesznowola 5:2
18 lutego: SF Wilanów (B W-wa II) 1:4
24 lutego: Orzeł Baniocha (B W-wa II) 5:4
03 marca: Jeziorka Prażmów (B W-wa II) 5:1
10 marca: Walka Kosów (B W-wa II) 6:2
5 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 5 meczy, 3-0-2, 17-27
03 lutego: AMT Nowa Wieś 4:2
10 lutego: AP Żyrardów (LO W-wa II) 0:9
14 lutego: Pogoń II Grodzisk (LO W-wa II) odwołany !!!
24 lutego: Walka Kosów (B) 8:6
03 marca: MKS II Piaseczno 2:8
07 marca: Energia Kozienice (IV Płd) odwołany
10 marca: Wisła Dziecinów (A kl W-wa II) 3:2
6 FC Lesznowola 4 mecze, 0-1-3, 11-20
10 lutego: Jedność Żabieniec 2:5
20 lutego: UKS Łady (B W-wa III) 1:1
24 lutego: Milan Milanówek (A W-wa I) 1:5
10 marca: Jedność Warszawa (B W-wa III) odwołany !!!
11 marca: Grom Prace Małe (B W-wa II) 7:9
7 Świt Warszawa 5 meczy, 1-0-4, 9-26
18 lutego: Błękitni Korytów (LO W-wa II) 2:6
25 lutego: Zaborowianka Zaborów (A W-wa IV) 1:5
03 marca: Ryś Laski(A W-wa IV) 3:6
07 marca: Bednarska Warszawa (B W-wa III) 5:2
10 marca: LKS Chlebnia (LO W-wa II) odwołany !!!
17 marca: Ryś Laski(A W-wa IV) 1:4
8 GLKS Nadarzyn 7 meczy, 3-1-3, 16-18
27 stycz.: Jagiellonia Białystok (jun. CLJ) 0:4
10 lutego: LKS Chlebnia (LO W-wa II) 5:1
17 lutego: Radomiak II Radom (LO Radom) 1:6
21 lutego: Pogoń II Grodzisk (LO W-wa II) 3:1
25 lutego: Znicz II Pruszków (IV Płd.) 3:0
03 marca: KS Teresin (LO W-wa II) 2:2
10 marca: Pogoń Siedlce (Juniorzy) 2:4
17 marca: Zaborowianka Zaborów (A W-wa IV) odwołany !!!
9 Rozwój Warszawa 8 meczy, 4-0-4, 12-25
20 stycznia : Pogoń II Siedlce (IV PŁd) 0:10 (0:6)
28 stycznia : Mazur II Karczew (LO W-wa II) 0:2
03 lutego: KS Teresin (LO W-wa II) 2:6
10 lutego: Start Otwock (A kl. W-wa II) 1:3
18 lutego: Polonia II Warszawa (A w-wa II) 3:1
24 lutego: Fenix Siennica (LO Siedlce) 2:1
03 marca: Wisla Jabłonna (A kl. W-wa I) 2:1
11 marca: KS Blizne (B) 2:1
10 UKS Siekierki 3 mecze, 0-1-2, 5-10
17 lutego: PKS Radość (A W-wa II) 0:3
24 lutego: Ryś Laski (A W-wa IV) odwołany !!!
04 marca: Kamionek Warszawa (B W-wa III) 3:3
11 marca: Polonia II Warszawa (A W-wa II) 2:4
17 marca: KS Iglica Warszawa (B W-wa III) odwołany !!!
11 Gwardia Warszawa 7 meczy, 5-1-1, 34-14
28 stycz.: Ryś Laski (A W-wa IV) 4:2
3 lutego: PKS Radość (A W-wa II) 1:4
10 lutego: Jedność Warszawa (B W-wa III) 5:3
17 lutego: Farmacja Tarchomin (B W-wa I) 9:0
24 lutego: Legion Warszawa (A W-wa I) 2:2
28 lutego: Grom W-wa (LO gr II) odwołany !!!
03 marca: MKS Hutnik Warszawa (A W-wa I) 6:2
11 marca: Inter Warszawa (A W-wa I) 7:1
12 Anprel Nowa Wieś 5 meczy, 1-0-4, 8-21
03 lutego: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2:4
14 lutego: Znicz Pruszków (II liga) 0:8
21 lutego: LKS Osuchów (A W-wa IV) 1:4
24 lutego: Passovia Pass (A W-wa IV) odwołany !!!
04 marca: Bednarska Warszawa (B W-wa III)) 3:5
11 marca: Passovia Pass (A W-wa IV) 2:0
17 marca: Błonianka II Błonie (A W-wa IV) odwołany !!!
13 Grom/Grom II Warszawa 7 meczy, 5-1-1, 22-10
03 lutego: Varsovia Warszawa (juniorzy) 4:0
10 lutego: Hutnik Warszawa (LO W-wa I) 3:2
14 lutego: Olimpia Warszawa (LO W-wa I) odwołany !!!
17 lutego: Marcovia Marki (LO W-wa I) 0:3
21 lutego: Sokół Serock (LO W-wa I) 3:1
24 lutego: Unia Warszawa (LO W-wa I) odwołany !!!
28 lutego: Gwardia Warszawa odwołany !!!
03 marca: Agape Białołęka (LO W-wa I) 1:1
07 marca: MKS Hutnik Warszawa (A W-wa I) 5:0
10 marca: Perła Złotokłos (IV Płd) 6:3
14 Tur Jaktorów 6 meczy, 3-1-2, 20-19
03 lutego: Wrzos Międzyborów (A kl W-wa IV) 1:3
11 lutego: Passovia Pass (A W-wa IV) odwołany
17 lutego: LKS II Chlebnia (A W-wa IV) 4:4
24 lutego: AP II Żyrardów (B W-wa IV) 6:3
04 marca: Passovia Pass (A W-wa IV) 3:2
10 marca: Pogoń II Grodzisk (LO W-wa II) 1:3
18 marca: Milan II Milanówek (B W-wa IV) 5:4