Karty podstawowe

RKS Okęcie po spadku do A klasy - informacja

Niestety, Okęcie Warszawa spadło do A Klasy. Tak nisko w rozgrywkach MZPN pierwszy zespół „lotników” ostatni raz występował w sezonie 1977/78 (wówczas był to jednak 4 poziom rozgrywkowy). Sportowo „poszliśmy na dno” !!! Teraz trzeba się „odbić” i odbudować, a na 90-lecie klubu (1929-2019) wywalczyć awans do IV ligi !!!

Jak to zrobić ? Zarząd Klubu w nadchodzącym sezonie ma plan jak zmotywować piłkarzy i wrócić do Ligi Okręgowej !!!. Z kolei trener Piotr Biechoński tworzy zespół na miarę oczekiwań. Do dyspozycji będzie miał większość zawodników z mijającego sezonu oraz oczekuje na przyjście nowych piłkarzy. Z drużyną trenują już: bramkarz oraz dwóch napastników (to znane nazwiska). Z APN Varsovia  może przyjść paru zdolnych młodzieżowców (rocznik 1999), a dla wszystkich chętnych do gry przy Radarowej nie zamykamy drogi.

W okresie przygotowawczym przewidziane są 4 mecze sparingowe. Zespół trenuje do końca czerwca i po wakacjach 24 lipca spotyka się ponownie. Dni i godziny nie zostały zmienione. W poniedziałki, środy i piątki o godz.18.30 zajęcia odbywać się będą na stadionie RKS-u.

Z niecierpliwością i wiarą czekamy na grę w A klasie i powrót wyżej …. i wyżej…. i może jeszcze wyżej ……….

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy