Aktualności

8.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ E2 Orlik GR. 5 - ROCZNIK 2009
Data dodania: 2019-06-02
8 Kolejka RKS Okęcie Warszawa – SEMP II Ursynów 10:3 (4:1 ; 2:0 ; 1:1 ; 3:1) Bramki dla RKS:  Tymon Wardziński 7’ 8’ Milan Wiśniewski 8’ 10’ 20’ 48’ 57’ Michał Rybak 25’ Kacper Romanowicz 40’ Krzysztof Marczyński 56’ – SEMP II 2’ 45’ 46’      Skład Okęcia: Emil Deryj...
Liczba odsłon: 110
Liczba komentarzy:
8.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 4 - ROCZNIK 2011
Data dodania: 2019-06-02
8 Kolejka RKS Okęcie Warszawa – SKS Grom II Warszawa 7:2 (1:1 ; 2:0 ; 2:1 ; 2:0) Bramki dla RKS:  Kacper Tatarski x3 , Franek Dylewski x2 ,Tom Vu , Piotr Parzyszek      Skład Okęcia: Dominik Marszał, Eryk Szelbracikowski –  Franek Dylewski,  Kacper Tatarski kpt.,  ...
Liczba odsłon: 76
Liczba komentarzy:
A  Klasa  24.Kolejka
Data dodania: 2019-06-02
24. kolejka RKS Okęcie Warszawa – LKS Jedność Żabieniec 10:1(4:0) Bramki: Eryk Murawski 14’ 80’ Łukasz Dziewicki 25’ Adrian Wiercioch 26’ 27’ Piotr Łuczyk 51’ Damian Koński 61’ samobój. 63’ Piotr Balsam 73’ Rafał Gajowniczek 88’ – Tomasz Jamorski 86’   Skład Okęcia:...
Liczba odsłon: 418
Liczba komentarzy: 0
Data dodania: 2019-05-30
24. kolejka RKS Okęcie Warszawa – LKS Jedność Żabieniec   Sobota  01.06.2019 godz.11.00 Stadion: ul. Radarowa 1, 02-137 Warszawa   Mecz sędziować będzie trójka arbitrów : Sędzia główny – Szymon Cienki (OZPN Warszawa) Sędziowie boczni – Paweł Tumiński i Marcin Pietrzak...
Liczba odsłon: 139
Liczba komentarzy:
Nabór dzieci do sekcji piłki nożnej
Data dodania: 2019-05-30
Ogłaszamy nabór do roczników: 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 i młodsi FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  
Liczba odsłon: 879
Liczba komentarzy: 15
II Liga WL Old. 8.kolejka sezon 2019
Data dodania: 2019-05-28
8 kolejka RKS Okęcie – MKS Piaseczno  2:6 (0:2)   Bramki: Marcin Gędziorowski 78’ Marcin Romanowicz 80’ – MKS 15’ 23’ 58’ 70’ 75’ 84’     Skład Oldboji: Andrzej Groszkowski – Adam Dedek(#.Mariusz Dźwigała), Włodzimierz Filaber, Marcin Gręba, Dominik Dziedzic – Tomasz...
Liczba odsłon: 161
Liczba komentarzy:
7.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 4 - ROCZNIK 2011
Data dodania: 2019-05-28
7 Kolejka   SP Polonez Warszawa – RKS Okęcie Warszawa 0:2 (0:1; 0:1; 0:0; 0:0) Bramki dla RKS:  Franek Dylewski 7’ Antoś Kosmoł 23’     Skład Okęcia: Dominik Marszał, Eryk Szelbracikowski –  Franek Dylewski,  Kacper Tatarski kpt.,  Ignacy Dąbrowski, Antoni Napłoszek,...
Liczba odsłon: 69
Liczba komentarzy:
7.kolejka III Ligi Okręgowej E2 Orlik Grupa 5 Rocznik 2009  vs TS Gwardia- RKS Okęcie Warszawa 4:3
Data dodania: 2019-05-28
Skład Okęcia: Emil Deryj, Wojciech Smoleń, Sebastian Klimiuk, Michał Rybak, Borys Kopeć, Krzysztof Marczyński, Tymon Wardziński, Milan Wiśniewski, Sebastian Kawałek, Kacper Romanowicz kpt. W dniu 25 czerwca podopieczni trenera Piotra Łuczyka z rocznika 2009 wybrali się...
Liczba odsłon: 106
Liczba komentarzy:
7 kolejka IV Ligi Okręgowej rocznika 2010, RKS Okęcie vs Unia II Boryszew 5:1
Data dodania: 2019-05-28
W meczu 7 kolejki IV Ligi Okręgowej rocznika 2010, drużyna RKS Okęcie pokonała zespół Unii II Boryszew 5:1 (0:1, 3:0, 0:0, 2:0) tym samym odnosząc cenne, pierwsze zwycięstwo w sezonie.  Młodzi lotnicy udanie zrewanżowali się drużynie Unii za porażkę w pierwszej rundzie...
Liczba odsłon: 127
Liczba komentarzy: 0
7.kolejka II Ligi Okręgowej F1 Żak Grupa 4 Rocznik 2010  RKS Okęcie Warszawa-  UKS BSS IRZYK II  6:3
Data dodania: 2019-05-27
Skład Okęcia: od lewej stoją : Patryk Tarkowski kpt., Borys Gajlewicz, Mateusz Rymarz, trener Piotr Łuczyk, Michał Popek, Adam Błachowski, Konrad Lao, Oskar Kowalski,  od lewej klęczą: Jakub Kordala W sobotni poranek piłkarze RKS-u z rocznika 2010 rozegrali kolejny...
Liczba odsłon: 205
Liczba komentarzy: 0

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy