Aktualności

Rocznik 2010
Data dodania: 2019-05-03
Nawet w majówkę trener Piotr Łuczyk robi trening swojej grupie.  Trzymamy kciuki za efekty.
Liczba odsłon: 193
Liczba komentarzy:
4 kolejka rozgrywek IV LO Grupy F1 Żak vs Ożarowianki Ożarów 3:12
Data dodania: 2019-05-01
W czwartej kolejce rozgrywek IV LO Grupy F1 Żak, młodzi lotnicy ulegli na własnym boisku drużynie Ożarowianki Ożarów 3:12 (0:5, 0:2, 1:3, 2:2). Nasz zespół, niestety po raz kolejny, bardzo słabo wszedł w mecz i już po kilku minutach obecny lider rozgrywek prowadził...
Liczba odsłon: 105
Liczba komentarzy:
4.kolejka II Ligi Okręgowej F1 Żak Grupa 4 Rocznik 2010 RKS Okęcie Warszawa- KS Ursus II Warszawa 4:2
Data dodania: 2019-05-01
Skład Okęcia: od lewej stoją: Adam Błachowski, Patryk Tarkowski kpt., Mateusz Rymarz, trener Piotr Łuczyk, Konrad Lao od lewej klęczą: Jakub Kordala, Dawid Malik, Borys Gajlewicz W dniu 27.04.2019 na Okęcie stawiała się drużyna z Ursusa, która przed tą kolejką miała...
Liczba odsłon: 143
Liczba komentarzy: 1
3.KOLEJKA IV LO E2 Orlik GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
Data dodania: 2019-04-30
4. kolejka RKS Okęcie II Warszawa – Polonia Warszawa S.A. 3:11 (0:1; 0:2; 2:4; 1:4) Bramki: Jakub Filipczuk 31’ Szymon Duoplicki 45’ 50’ – Polonia 5’ 25’ 30’ 32’ 36’ 38’ 43’ 46’ 49’ 57’ 59’     Skład Okęcia: Jakub Stępień(Jeremy Bernar) – Jakub Filipczuk, Michał...
Liczba odsłon: 107
Liczba komentarzy:
4.KOLEJKA III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2 ROCZNIK 2006
Data dodania: 2019-04-30
4. kolejka RKS Okęcie Warszawa – KS Tur Jaktorów 9:1 (6:0) Bramki: Wiktor Korzeniewski 3’ 30’ 38’ Fabian Kaleta 5’ Dawid Marczuk 7’ 18’ 47’ Bartłomiej Ratyński 15’ Miłosz Sztubecki 55’  – Tur 36’     Skład Okęcia: Szymon Chojecki – Tomasz Hofmokl , Marcin Świerczyński...
Liczba odsłon: 113
Liczba komentarzy:
II LIGA OKRĘGOWA ROCZNIK 2004 - 6 KOLEJKA (SEZON 2019)
Data dodania: 2019-04-30
6 Kolejka UKS G-81 Bemowo – RKS Okęcie Warszawa 6:0 (1:0) Bramki: UKS G-81 21’ 53’ 67’(k) 69’ 76’ 77’   Skład Okęcia: Krzysztof Rochowicz kpt.– Jakub Bogucki, Szymon Zreda, Igor Piotrowski – Dominik Brych, Wiktor Kuśnierz , Jan Weroński, Sebastian Borowski, Sebastian...
Liczba odsłon: 125
Liczba komentarzy:
4.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ D2 MŁODZIK GR. 4 - ROCZNIK 2007/2008
Data dodania: 2019-04-29
4 Kolejka UKS Rakovia II – RKS Okęcie Warszawa 3:4 (3:2) Bramki: UKS 8’ 12’ 22’ – Yoan Le Guevel-Rózycki 3’ Wojciech Zychowicz 17’ Aleksander Chmielewski 47’ Mateusz Kamiński 52’   Skład Okęcia: Bartosz Koczyk, Filip Kapuściak – Dawid Brzozowski, Aleksander Chmielewski...
Liczba odsłon: 278
Liczba komentarzy: 1
A  Klasa  19.Kolejka
Data dodania: 2019-04-28
19. kolejka Okęcie Warszawa – Walka Kosów 3:0 (0:0) Bramki: Damian Koński 62’ 85’ Łukasz Dziewicki 90+3’   Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda(46.Damian Smokowski), Marcin Romanowicz kpt. , Krystian Smokowski(62.Piotr Balsam), Mariusz Wiśniewski – Jerzy Fiszer,...
Liczba odsłon: 437
Liczba komentarzy: 4
4.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 4 - ROCZNIK 2011
Data dodania: 2019-04-28
4 Kolejka BE A Star FA – RKS Okęcie Warszawa 4:7 (1:2,1:3,1:1,0:1) Bramki dla RKS:  Kacper Tatarski x4 Antoś Napłoszek x2 Franek Dylewski   Skład Okęcia: Dominik Marszał, Łukasz Łuczak –  Franek Dylewski,  Kacper Tatarski, Ignacy Dąbrowski, Antoni Napłoszek, Piotr...
Liczba odsłon: 199
Liczba komentarzy: 2
Data dodania: 2019-04-26
19. kolejka Okęcie Warszawa – Walka Kosów   Sobota 27.04.2019 godz.11.00 Stadion ul.Radarowa 1 , 02-134 Warszawa     Mecz sędziować będzie trójka arbitrów : Sędzia główny – Jakub Lewandowski (OZPN Warszawa) Sędziowie boczni – Kamil Ślarzyński i Grzegorz Arasimowicz    
Liczba odsłon: 168
Liczba komentarzy: 0

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy