II Liga WL Old. 20.kolejka

20.kolejka

Prawnicy – RKS Okęcie 0:2 (0:0)

Bramki: Piotr Zdunek 50’ 66’

 

Skład Okęcia: Tomasz Janicki – Adam Dedek(#.Arkadiusz Imiełowski), Oguz Keni, Marcin Gręba, Konrad Strąk(#. Mariusz Dźwigała) – Janusz Feliksiak, Marcin Gędziorowski, Piotr Przybylak, Marek Zagrajek – Robert Świerzyński. Piotr Zdunek

#. zmienny czas gry

 

Sensacyjna wiadomość dotarła w poniedziałkowy wieczór z Ząbek. W meczu 20 kolejki oldboje Okęcia pokonali na wyjeździe niezwykle silny team Prawników. O ich sile świadczą wygrane z liderem rozgrywek WLO , Targówkiem i trzecim w tabeli Amigosem oraz remis z vice liderem , KS Raszyn !!!

Do podwarszawskich Ząbek na godz. 20.00 dojechało tylko 13 naszych piłkarzy i były obawy czy Ci co się stawili wytrzymają kondycyjnie całe spotkanie ? Gospodarze też nie byli lepsi i na ławce rezerwowych posadzili … zero rezerwowych. W tym aspekcie nie zyskali przewagi !!! Nie zyskali też na boisku. Od początku nasi ”siedli’ na rywalach czym z lekka zaskoczyli Radców-sportowców !!! W przeciągu 30 min gry stworzyli kilka okazji na zdobycie bramki , ale z najbliższej odległości pudłowali Piotr Zdunek, Robert Świerzyński i o dziwo nie zawodny w takich sytuacjach Marcin Gędziorowski. Remis przed meczem braliśmy w ciemno , ale wydarzenia na boisku zweryfikowały cele oldboi. Pierwszy , zdobycie gola zrealizowali w 10 min. II połowy , kolejny „dobicie” rywala drugą bramką w 66 min. , a finalny , wygrana w meczu po 80 min. gry. Skończyły się czasy kiedy wszyscy ogrywali naszych, teraz Okęcie jest na topie !!! Następni do „golenia” to Targówek i ATC.  

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy