Tabela i wyniki

Oldboye - Tabele rozgrywek W.L.O. - sezon 2021/2022
Drużyna Pkt W-R-P G+ G-
1 KS Raszyn 18 6-0 -1 30 19
2 Błonianka Błonie 15 5-0 -1 21 9
3 Hutnik Warszawa 13 4-1 -0 32 5
4 Wilga Garwolin 13 4-1 -0 15 7
5 Sarmata Warszawa 10 3-1 -2 17 11
6 FC Falenica 9 3-0 -2 10 10
7 Mazur Radzymin 7 2-1 -3 14 20
8 RKS Okęcie 6 2-0 -2 15 11
9 Świt Warszawa 6 2-0 -4 12 16
10 RKS Bór Regut 4 1-1 -3 9 16
11 MKS Piaseczno 4 1-1 -5 11 25
12 Orły Zielonka 3 1-0 -5 14 21
13 Prażmów 3 1-0 -6 8 35

1. kolejka

Dom Goście
FC Falenica 06.09.2021 g. 20:00

02

Wilga Garwolin
RKS Bór Regut 10.09.2021 g. 20:00

14

Błonianka Błonie
Orły Zielonka 07.09.2021 g. 20:20

46

KS Raszyn
Sarmata Warszawa 17.09.2021 g. 20:30

30

Mazur Radzymin
Świt Warszawa 06.09.2021 g. 17:30

30

MKS Piaseczno
RKS Okęcie 06.09.2021 g. 18:00

40

Prażmów

2. kolejka

Dom Goście
Wilga Garwolin 30.09.2021 g. 20:30

42

Prażmów
MKS Piaseczno 17.09.2021 g. 20:00

13

RKS Okęcie
Mazur Radzymin 13.09.2021 g. 20:00

13

Świt Warszawa
KS Raszyn 13.09.2021 g. 20:15

43

Sarmata Warszawa
Hutnik Warszawa 13.09.2021 g. 20:00

52

Orły Zielonka
Błonianka Błonie 17.09.2021 g. 20:30

30

Bóbr Tłuszcz
FC Falenica 20.10.2021 g. 20:00

13

RKS Bór Regut

3. kolejka

Dom Goście
RKS Bór Regut 22.09.2021 g. 20:00

22

Wilga Garwolin
Orły Zielonka 24.09.2021 g. 20:20

23

Błonianka Błonie
Sarmata Warszawa 22.09.2021 g. 21:00

22

Hutnik Warszawa
Świt Warszawa 20.09.2021 g. 17:33

12

KS Raszyn
RKS Okęcie 20.09.2021 g. 17:30

34

Mazur Radzymin
Prażmów 20.09.2021 g. 19:00

02

MKS Piaseczno

4. kolejka

Dom Goście
Wilga Garwolin 27.09.2021 g. 20:00

53

MKS Piaseczno
Mazur Radzymin 27.09.2021 g. 20:00

43

Prażmów
KS Raszyn 27.09.2021 g. 20:15

65

RKS Okęcie
Hutnik Warszawa 27.09.2021 g. 20:00

51

Świt Warszawa
Błonianka Błonie 01.10.2021 g. 20:30

23

Sarmata Warszawa
FC Falenica 29.09.2021 g. 20:00

32

Orły Zielonka

5. kolejka

Dom Goście
Orły Zielonka 05.10.2021 g. 20:20

42

RKS Bór Regut
Sarmata Warszawa 06.10.2021 g. 20:30

12

FC Falenica
Świt Warszawa 04.10.2021 g. 17:00

24

Błonianka Błonie
RKS Okęcie 07.10.2021 g. 20:00

--

Hutnik Warszawa
Prażmów 04.10.2021 g. 19:00

21

KS Raszyn
MKS Piaseczno 08.10.2021 g. 20:00

33

Mazur Radzymin

6. kolejka

Dom Goście
Wilga Garwolin 11.10.2021 g. 20:00

--

Mazur Radzymin
KS Raszyn 11.10.2021 g. 20:15

62

MKS Piaseczno
Hutnik Warszawa 11.10.2021 g. 20:00

150

Prażmów
Błonianka Błonie 24.10.2021 g. 15:00

--

RKS Okęcie
FC Falenica 11.10.2021 g. 20:00

42

Świt Warszawa
RKS Bór Regut 13.10.2021 g. 20:00

15

Sarmata Warszawa

7. kolejka

Dom Goście
Orły Zielonka 19.10.2021 g. 20:20

02

Wilga Garwolin
Świt Warszawa 18.10.2021 g. 00:00

--

RKS Bór Regut
RKS Okęcie 16.10.2021 g. 00:00

--

FC Falenica
Prażmów 18.10.2021 g. 19:00

15

Błonianka Błonie
MKS Piaseczno 22.10.2021 g. 20:00

05

Hutnik Warszawa
Mazur Radzymin 18.10.2021 g. 20:00

25

KS Raszyn

8. kolejka

Dom Goście
Wilga Garwolin 25.10.2021 g. 20:00

--

KS Raszyn
Hutnik Warszawa 25.10.2021 g. 20:30

--

Mazur Radzymin
Błonianka Błonie 29.10.2021 g. 20:00

--

MKS Piaseczno
FC Falenica 25.10.2021 g. 20:00

--

Prażmów
RKS Bór Regut 27.10.2021 g. 20:00

--

RKS Okęcie
Orły Zielonka 26.10.2021 g. 20:20

--

Sarmata Warszawa

9. kolejka

Dom Goście
Sarmata Warszawa 10.11.2021 g. 20:30

--

Wilga Garwolin
Świt Warszawa 09.11.2021 g. 20:20

--

Orły Zielonka
Prażmów 08.11.2021 g. 19:00

--

RKS Bór Regut
MKS Piaseczno 12.11.2021 g. 20:00

--

FC Falenica
Mazur Radzymin 08.11.2021 g. 20:30

--

Błonianka Błonie
KS Raszyn 08.11.2021 g. 20:15

--

Hutnik Warszawa

10. kolejka

Dom Goście
Wilga Garwolin 15.11.2021 g. 20:00

--

Hutnik Warszawa
Błonianka Błonie 21.11.2021 g. 13:00

--

KS Raszyn
FC Falenica 15.11.2021 g. 20:00

--

Mazur Radzymin
RKS Bór Regut 17.11.2021 g. 20:00

--

MKS Piaseczno
Orły Zielonka 16.11.2021 g. 20:30

--

RKS Okęcie
Sarmata Warszawa 17.11.2021 g. 20:30

--

Świt Warszawa

11. kolejka

Dom Goście
Świt Warszawa 22.11.2021 g. 00:00

--

Wilga Garwolin
RKS Okęcie 22.11.2021 g. 00:00

--

Sarmata Warszawa
Prażmów 22.11.2021 g. 19:00

--

Orły Zielonka
Mazur Radzymin 22.11.2021 g. 20:00

--

RKS Bór Regut
KS Raszyn 22.11.2021 g. 20:15

--

FC Falenica
Hutnik Warszawa 22.11.2021 g. 20:00

--

Błonianka Błonie

12. kolejka

Dom Goście
Wilga Garwolin 29.11.2021 g. 20:00

--

Błonianka Błonie
FC Falenica 29.11.2021 g. 20:00

--

Hutnik Warszawa
RKS Bór Regut 01.12.2021 g. 20:00

--

KS Raszyn
Orły Zielonka 30.11.2021 g. 20:20

--

MKS Piaseczno
Sarmata Warszawa 01.12.2021 g. 20:30

--

Prażmów
Świt Warszawa 29.11.2021 g. 00:00

--

RKS Okęcie

13. kolejka

Dom Goście
RKS Okęcie 06.12.2020 g. 00:00

--

Wilga Garwolin
Prażmów 06.12.2021 g. 19:00

--

Świt Warszawa
MKS Piaseczno 10.12.2021 g. 20:00

--

Sarmata Warszawa
Mazur Radzymin 06.12.2021 g. 20:00

--

Orły Zielonka
Hutnik Warszawa 06.12.2021 g. 20:30

--

RKS Bór Regut
Błonianka Błonie 10.12.2021 g. 20:30

--

FC Falenica

14. kolejka

Dom Goście

15. kolejka

Dom Goście

16. kolejka

Dom Goście

17. kolejka

Dom Goście

18. kolejka

Dom Goście

19. kolejka

Dom Goście

20. kolejka

Dom Goście

21. kolejka

Dom Goście

22. kolejka

Dom Goście

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik