Tabela i wyniki

Oldboye - Tabele rozgrywek W.L.O. - sezon 2020/2021
Drużyna Pkt W-R-P G+ G-
1 Wicher Kobyłka 18 6-0 -1 32 10
2 Start Otwock 15 5-0 -1 20 8
3 Prawnicy 15 5-0 -1 19 9
4 MKS Piaseczno 10 3-1 -1 18 6
5 Świt Warszawa 10 3-1 -3 14 20
6 Mazur Radzymin 7 2-1 -2 12 9
7 Bóbr Tłuszcz 7 2-1 -3 11 15
8 FC Falenica 7 2-1 -3 12 17
9 Orły Zielonka 6 2-0 -4 12 18
10 KS Raszyn 3 1-0 -5 7 22
11 RKS Bór Regut 2 0-2 -4 4 15
12 RKS Okęcie 1 0-1 -3 2 14

1. kolejka

Dom Goście
RKS Okęcie 07.09.2020 g. 00:00

02

KS Raszyn
Świt Warszawa 07.09.2020 g. 18:00

40

RKS Bór Regut
Prawnicy 07.09.2020 g. 20:30

42

FC Falenica
Wicher Kobyłka 07.09.2020 g. 20:00

31

Orły Zielonka
Start Otwock 07.09.2020 g. 20:00

40

Bóbr Tłuszcz
Mazur Radzymin 07.09.2020 g. 00:00

--

MKS Piaseczno

2. kolejka

Dom Goście
MKS Piaseczno 18.09.2020 g. 20:15

23

Start Otwock
Orły Zielonka 15.09.2020 g. 20:15

25

Mazur Radzymin
FC Falenica 16.09.2020 g. 20:00

12

Wicher Kobyłka
RKS Bór Regut 14.09.2020 g. 20:00

23

Prawnicy
RKS Okęcie 14.09.2020 g. 17:30

11

Świt Warszawa
KS Raszyn 14.09.2020 g. 20:15

24

Bóbr Tłuszcz

3. kolejka

Dom Goście
Świt Warszawa 21.09.2020 g. 17:30

50

KS Raszyn
Prawnicy 21.09.2020 g. 20:15

60

RKS Okęcie
Wicher Kobyłka 21.09.2020 g. 20:00

50

RKS Bór Regut
Mazur Radzymin 21.09.2020 g. 00:00

24

FC Falenica
Start Otwock 21.09.2020 g. 20:00

42

Orły Zielonka
Bóbr Tłuszcz 21.09.2020 g. 20:00

06

MKS Piaseczno

4. kolejka

Dom Goście
MKS Piaseczno 02.10.2020 g. 20:15

40

KS Raszyn
Orły Zielonka 29.09.2020 g. 20:15

32

Bóbr Tłuszcz
FC Falenica 28.09.2020 g. 20:00

32

Start Otwock
RKS Bór Regut 28.09.2020 g. 20:00

11

Mazur Radzymin
RKS Okęcie 28.09.2020 g. 20:00

15

Wicher Kobyłka
Świt Warszawa 28.09.2020 g. 17:00

13

Prawnicy

5. kolejka

Dom Goście
KS Raszyn 05.10.2020 g. 20:15

--

Prawnicy
Wicher Kobyłka 05.10.2020 g. 20:00

101

Świt Warszawa
Mazur Radzymin 05.10.2020 g. 20:30

--

RKS Okęcie
Start Otwock 05.10.2020 g. 20:00

21

RKS Bór Regut
Bóbr Tłuszcz 05.10.2020 g. 20:00

50

FC Falenica
MKS Piaseczno 09.10.2020 g. 20:15

41

Orły Zielonka

6. kolejka

Dom Goście
Orły Zielonka 13.10.2020 g. 20:15

30

KS Raszyn
FC Falenica 14.10.2020 g. 20:00

22

MKS Piaseczno
RKS Bór Regut 12.10.2020 g. 20:00

00

Bóbr Tłuszcz
RKS Okęcie 12.10.2020 g. 17:00

--

Start Otwock
Świt Warszawa 12.10.2020 g. 17:00

21

Mazur Radzymin
Prawnicy 12.10.2020 g. 20:00

31

Wicher Kobyłka

7. kolejka

Dom Goście
KS Raszyn 19.10.2020 g. 20:15

36

Wicher Kobyłka
Mazur Radzymin 19.10.2020 g. 20:30

30

Prawnicy
Start Otwock 19.10.2020 g. 20:00

50

Świt Warszawa
Bóbr Tłuszcz 19.10.2020 g. 20:00

--

RKS Okęcie
MKS Piaseczno 23.10.2020 g. 20:15

--

RKS Bór Regut
Orły Zielonka 20.10.2020 g. 20:15

--

FC Falenica

8. kolejka

Dom Goście
FC Falenica 28.10.2020 g. 20:00

--

KS Raszyn
RKS Bór Regut 26.10.2020 g. 20:00

--

Orły Zielonka
RKS Okęcie 26.10.2020 g. 00:00

--

MKS Piaseczno
Świt Warszawa 26.10.2020 g. 00:00

--

Bóbr Tłuszcz
Prawnicy 26.10.2020 g. 20:30

--

Start Otwock
Wicher Kobyłka 26.10.2020 g. 20:00

--

Mazur Radzymin

9. kolejka

Dom Goście
KS Raszyn 02.11.2020 g. 20:15

--

Mazur Radzymin
Start Otwock 02.11.2020 g. 20:00

--

Wicher Kobyłka
Bóbr Tłuszcz 02.11.2020 g. 20:00

--

Prawnicy
MKS Piaseczno 06.11.2020 g. 20:15

--

Świt Warszawa
Orły Zielonka 03.11.2020 g. 20:15

--

RKS Okęcie
FC Falenica 04.11.2020 g. 20:00

--

RKS Bór Regut

10. kolejka

Dom Goście
RKS Bór Regut 09.11.2020 g. 20:00

--

KS Raszyn
RKS Okęcie 09.11.2020 g. 00:00

--

FC Falenica
Świt Warszawa 09.11.2020 g. 00:00

--

Orły Zielonka
Prawnicy 09.11.2020 g. 20:30

--

MKS Piaseczno
Wicher Kobyłka 09.11.2020 g. 20:00

--

Bóbr Tłuszcz
Mazur Radzymin 09.11.2020 g. 20:00

--

Start Otwock

11. kolejka

Dom Goście
KS Raszyn 16.11.2020 g. 20:15

--

Start Otwock
Bóbr Tłuszcz 16.11.2020 g. 20:00

--

Mazur Radzymin
MKS Piaseczno 20.11.2020 g. 20:15

--

Wicher Kobyłka
Orły Zielonka 17.11.2020 g. 20:15

--

Prawnicy
FC Falenica 18.11.2020 g. 20:00

--

Świt Warszawa
RKS Bór Regut 16.11.2020 g. 20:00

--

RKS Okęcie

12. kolejka

Dom Goście

13. kolejka

Dom Goście

14. kolejka

Dom Goście

15. kolejka

Dom Goście

16. kolejka

Dom Goście

17. kolejka

Dom Goście

18. kolejka

Dom Goście

19. kolejka

Dom Goście

20. kolejka

Dom Goście

21. kolejka

Dom Goście

22. kolejka

Dom Goście
Weterani - Tabele rozgrywek W.L.O. - sezon 2020/2021
Drużyna Pkt W-R-P G+ G-
1 Seni Bródno 18 6-0 -0 60 17
2 KS Łomianki 15 5-0 -0 37 12
3 Start Otwock 13 4-1 -1 28 17
4 Cristeros 9 3-0 -3 36 36
5 Mirków Konstancin 8 2-2 -1 28 23
6 MOSiR Ząbki 7 2-1 -1 21 15
7 GKP Targówek 6 2-0 -2 21 26
8 RKS Okęcie 6 2-0 -4 23 29
9 Świt Warszawa 6 2-0 -3 24 47
10 Legia Warszawa 3 1-0 -2 19 20
11 Ursus Warszawa 3 1-0 -4 27 33
12 Amigos Warszawa 3 1-0 -4 24 49
13 Bóbr Tłuszcz 0 0-0 -1 3 6
14 Delta Warszawa 0 0-0 -5 17 38

1. kolejka

Dom Goście
Legia Warszawa 08.09.2020 g. 20:30

69

Mirków Konstancin
MOSiR Ząbki 09.09.2020 g. 20:30

37

KS Łomianki
GKP Targówek 10.09.2020 g. 20:15

114

Świt Warszawa
RKS Okęcie 11.09.2020 g. 18:00

64

Ursus Warszawa
Bóbr Tłuszcz 10.09.2020 g. 20:00

--

Delta Warszawa
Cristeros 10.09.2020 g. 19:45

16

Start Otwock
Amigos Warszawa 09.09.2020 g. 20:30

116

Seni Bródno

2. kolejka

Dom Goście
Mirków Konstancin 16.09.2020 g. 20:45

37

Seni Bródno
Ursus Warszawa 15.09.2020 g. 20:30

--

Bóbr Tłuszcz
Świt Warszawa 04.09.2020 g. 18:00

32

RKS Okęcie
KS Łomianki 16.09.2020 g. 19:30

141

GKP Targówek
Legia Warszawa 16.09.2020 g. 20:30

--

MOSiR Ząbki
Amigos Warszawa 16.09.2020 g. 20:30

48

Start Otwock
Delta Warszawa 17.09.2020 g. 20:30

212

Cristeros

3. kolejka

Dom Goście
MOSiR Ząbki 23.09.2020 g. 20:30

22

Mirków Konstancin
GKP Targówek 25.09.2020 g. 20:15

--

Legia Warszawa
RKS Okęcie 25.09.2020 g. 18:00

34

KS Łomianki
Bóbr Tłuszcz 25.09.2020 g. 20:00

--

Świt Warszawa
Amigos Warszawa 23.09.2020 g. 20:30

65

Delta Warszawa
Cristeros 24.09.2020 g. 19:45

76

Ursus Warszawa
Seni Bródno 24.09.2020 g. 20:00

43

Start Otwock

4. kolejka

Dom Goście
Mirków Konstancin 30.09.2020 g. 20:45

33

Start Otwock
Delta Warszawa 01.10.2020 g. 20:00

24

Seni Bródno
Amigos Warszawa 30.09.2020 g. 20:30

611

Ursus Warszawa
Świt Warszawa 02.10.2020 g. 17:30

49

Cristeros
KS Łomianki 02.10.2020 g. 19:30

63

Bóbr Tłuszcz
Legia Warszawa 29.09.2020 g. 20:30

16

RKS Okęcie
MOSiR Ząbki 30.09.2020 g. 20:30

53

GKP Targówek

5. kolejka

Dom Goście
GKP Targówek 08.10.2020 g. 20:15

--

Mirków Konstancin
RKS Okęcie 09.10.2020 g. 20:30

311

MOSiR Ząbki
Bóbr Tłuszcz 08.10.2020 g. 20:15

--

Legia Warszawa
Cristeros 08.10.2020 g. 19:45

26

KS Łomianki
Świt Warszawa 10.10.2020 g. 09:30

97

Amigos Warszawa
Seni Bródno 08.10.2020 g. 20:00

114

Ursus Warszawa
Start Otwock 08.10.2020 g. 20:00

53

Delta Warszawa

6. kolejka

Dom Goście
Mirków Konstancin 14.10.2020 g. 20:45

115

Delta Warszawa
Ursus Warszawa 13.10.2020 g. 20:30

23

Start Otwock
Świt Warszawa 15.10.2020 g. 20:00

418

Seni Bródno
KS Łomianki 14.10.2020 g. 19:30

--

Amigos Warszawa
Legia Warszawa 13.10.2020 g. 20:30

125

Cristeros
MOSiR Ząbki 16.10.2020 g. 20:30

--

Bóbr Tłuszcz
GKP Targówek 15.10.2020 g. 20:15

63

RKS Okęcie

7. kolejka

Dom Goście
RKS Okęcie 21.10.2020 g. 00:00

--

Mirków Konstancin
Cristeros 22.10.2020 g. 19:45

--

MOSiR Ząbki
Amigos Warszawa 21.10.2020 g. 00:00

--

Legia Warszawa
Seni Bródno 21.10.2020 g. 00:00

--

KS Łomianki
Start Otwock 22.10.2020 g. 20:00

--

Świt Warszawa
Delta Warszawa 22.10.2020 g. 20:30

--

Ursus Warszawa
Bóbr Tłuszcz 21.10.2020 g. 20:00

--

GKP Targówek

8. kolejka

Dom Goście
Mirków Konstancin 28.10.2020 g. 20:45

--

Ursus Warszawa
Świt Warszawa 28.10.2020 g. 00:00

--

Delta Warszawa
KS Łomianki 28.10.2020 g. 19:30

--

Start Otwock
Legia Warszawa 27.10.2020 g. 20:30

--

Seni Bródno
MOSiR Ząbki 28.10.2020 g. 20:30

--

Amigos Warszawa
GKP Targówek 29.10.2020 g. 20:15

--

Cristeros
RKS Okęcie 30.10.2020 g. 00:00

--

Bóbr Tłuszcz

9. kolejka

Dom Goście
Bóbr Tłuszcz 04.11.2020 g. 20:00

--

Mirków Konstancin
Cristeros 05.11.2020 g. 19:45

--

RKS Okęcie
Amigos Warszawa 04.11.2020 g. 00:00

--

GKP Targówek
Seni Bródno 04.11.2020 g. 00:00

--

MOSiR Ząbki
Start Otwock 04.11.2020 g. 20:00

--

Legia Warszawa
Delta Warszawa 04.11.2020 g. 00:00

--

KS Łomianki
Ursus Warszawa 04.11.2020 g. 20:00

--

Świt Warszawa

10. kolejka

Dom Goście

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik