Prośba o pomoc dla naszego kibica

Klub
Prośba o pomoc dla naszego kibica

Szanowni Państwo.
Proszę o pomoc dla Naszego Kibica, który choruje na białaczkę. 
Będę ogromnie wdzięczny.

Ultras RKS Okecie ''Szwadron'15

Jeden z naszych Braci potrzebuje naszej pomocy o to apel !! 
Kamil ma 29 lat, chciał pomóc innym oddając krew, tak jak to robił już od kilku lat. Ale tym razem sierpniowa wizyta w Centrum Krwiodawstwa okazała się początkiem złych wiadomości i ciężkiej drogi w walce z chorobą. Diagnoza nie była optymistyczna – białaczka limfatyczna. Szereg badań, analiz, ciężkich chwil, pierwsze leki, następne i jeszcze kolejne....

Choroba ta jest złośliwym nowotworem komórek hematopoetycznych, który powstaje w wyniku rozsianego, układowego i autonomicznego rozrostu jednego z klonów leukocytów oraz wysiewu tak zwanych blastów (niedojrzałych, nowotworowo zmienionych komórek blastycznych) ze szpiku do krwi. Mówiąc prostym językiem krew Kamila ma za duuużo białych krwinek, przez co infekcje skóry, płuc i innych narządów stają się coraz częstsze. Ma osłabiony organizm, ciągłe gorączki, przeziębienia itd.

Pierwsza dawka leków, nie dała za dużo nadziei. Dopiero po kilku dawkach, pobycie w szpitalu i szeregu wyrzeczeń jest nadzieja na wygranie z chorobą. Nie jest to jednak takie proste, gdyż koszty leczenia ciągle rosną, a Kamil chce walczyć o swoje zdrowie, by nadal oddawać się swojej pasji kibicowania i wrócić do „normalnego” życia młodego człowieka.

Piłka nożna już od najmłodszych lat była jego pasją. Sam zresztą grał w jednej z drużyn w swojej miejscowości rodzinnej, a do tej pory wiernie kibicuje nie tylko tej drużynie, ale również innym. Tak więc duch walki jest, tylko póki co funduszy na leczenie brak, bo od tego teraz zależy jego życie.

Pomóżmy Kamilowi w tej rozgrywce z białaczką!!!!!!
https://zrzutka.pl/xw6yhr#

Kamil !!Trzymaj sie Bracie !! OKĘCIE&WOŁOMIN !!

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy