Informacje

Trener drużyny
Krzysztof Figaszewski
Krzysztof Figaszewski
tel.
664 585 802
I Liga Okręgowa Rocznik 2001 - 14 Kolejka
Data: 2018-11-11
14. kolejka RKS Okęcie Warszawa – GKS Świt Warszawa 4:1 (0:1) Bramki: Jakub Janus 58’ 66’ Adam Tomaszewski 75’ Łukasz Adamowicz 90’ – GKS 27’   Skład... czytaj więcej
I Liga Okręgowa Rocznik 2001 - 13 Kolejka
Data: 2018-11-07
13. kolejka MUKS Unia II Warszawa – RKS Okęcie Warszawa 1:9 (0:9) Bramki: MUKS 70’ – Jakub Janus 3’ 5’ 31’ Jan Kwieciński 19’ 36’ Damian Bardziński... czytaj więcej
I Liga Okręgowa Rocznik 2001 - 10 Kolejka
Data: 2018-10-14
10. kolejka UKS Ołtarzew – RKS Okęcie Warszawa 1:3 (0:1) Bramki: UKS 63’ – Damian Bardziński 38’ 47’ 90+4’   Skład Okęcia: Jakub Trzciński - Patryk... czytaj więcej
I Liga Okręgowa Rocznik 2001 - 9 Kolejka
Data: 2018-10-08
9. kolejka RKS Okęcie Warszawa – LKS Sparta Jazgarzew 4:4 (3:2) Bramki: Adam Tomaszewski 3’ Piotr Balsam 9’ Damian Bardziński 37’ Krzysztof Kulma 76... czytaj więcej
I Liga Okręgowa Rocznik 2001 - 8 Kolejka
Data: 2018-10-01
8. kolejka LKS Mazur Karczew – RKS Okęcie Warszawa 6:0 (2:0) Bramki: Mazur 16’ 35’ 65’ 67’ 69’ 75’   Skład Okęcia: Jakub Trzciński - Patryk... czytaj więcej
Informacje

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 95 1140 2004 0000 3102 7706 6979​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Wtorek -  godz.17.00
Czwartek -  godz. 17.00
Piątek-  godz.17.00

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 LKS Mazur Karczew 11 33 11 0 0 62:8
2 RKS Okęcie 12 26 8 2 2 46:28
3 MUKS UNIA II WARSZAWA 12 19 6 1 5 32:39
4 UKS Ołtarzew 11 13 4 1 6 26:26
5 LKS Sparta Jazgarzew 12 13 4 1 7 37:44
6 FC KOMORÓW 12 12 4 0 8 22:44
7 GKS Świt Warszawa 12 4 1 1 10 16:52
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 25-08-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Ołtarzew 5 : 0 FC KOMORÓW 05-09-2018
o godzinie: 17:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
PAUZJE : LKS Sparta Jazgarzew  
RKS Okęcie 2 : 4 LKS Mazur Karczew 06-09-2018
o godzinie: 17:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GKS Świt Warszawa 2 : 3 MUKS UNIA II WARSZAWA 12-09-2018
o godzinie: 18:00
 Oświatowa 12, Warszawa-Bemowo
Kolejka nr 2
 
data: 29-08-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 4 : 0 GKS Świt Warszawa 29-08-2018
o godzinie: 19:45
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Mazur Karczew 9 : 0 MUKS UNIA II WARSZAWA 29-08-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
LKS Sparta Jazgarzew 2 : 4 RKS Okęcie 29-08-2018
o godzinie: 17:30
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
UKS Ołtarzew : PAUZJE  
Kolejka nr 3
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : FC KOMORÓW  
RKS Okęcie 4 : 4 UKS Ołtarzew 01-09-2018
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA II WARSZAWA 4 : 2 LKS Sparta Jazgarzew 01-09-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
GKS Świt Warszawa 1 : 3 LKS Mazur Karczew 02-09-2018
o godzinie: 17:30
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
Kolejka nr 4
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 1 : 6 LKS Mazur Karczew 08-09-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Sparta Jazgarzew 8 : 2 GKS Świt Warszawa 08-09-2018
o godzinie: 10:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
UKS Ołtarzew 0 : 3 MUKS UNIA II WARSZAWA 09-09-2018
o godzinie: 15:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
PAUZJE : RKS Okęcie  
Kolejka nr 5
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 4 : 2 FC KOMORÓW 15-09-2018
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA II WARSZAWA : PAUZJE  
GKS Świt Warszawa 0 : 4 UKS Ołtarzew 16-09-2018
o godzinie: 17:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
LKS Mazur Karczew 4 : 1 LKS Sparta Jazgarzew 16-09-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
Kolejka nr 6
 
data: 19-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 4 : 1 LKS Sparta Jazgarzew 19-09-2018
o godzinie: 19:45
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS Ołtarzew 0 : 3 LKS Mazur Karczew 19-09-2018
o godzinie: 18:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
PAUZJE : GKS Świt Warszawa  
RKS Okęcie 2 : 1 MUKS UNIA II WARSZAWA 19-09-2018
o godzinie: 17:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 7
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MUKS UNIA II WARSZAWA 6 : 0 FC KOMORÓW 23-09-2018
o godzinie: 18:30
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
GKS Świt Warszawa 0 : 6 RKS Okęcie 23-09-2018
o godzinie: 16:30
 GKS Świt Warszawa (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
LKS Mazur Karczew : PAUZJE  
LKS Sparta Jazgarzew 6 : 3 UKS Ołtarzew 22-09-2018
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 8
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 1 : 5 UKS Ołtarzew 30-09-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Sparta Jazgarzew : PAUZJE  
LKS Mazur Karczew 6 : 0 RKS Okęcie 30-09-2018
o godzinie: 10:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Warszawa-Wilanów, Rosochata )
GKS Świt Warszawa 2 : 2 MUKS UNIA II WARSZAWA 30-09-2018
o godzinie: 16:30
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
Kolejka nr 9
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Świt Warszawa 3 : 4 FC KOMORÓW 07-10-2018
o godzinie: 16:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
MUKS UNIA II WARSZAWA 0 : 9 LKS Mazur Karczew 07-10-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie 4 : 4 LKS Sparta Jazgarzew 06-10-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : UKS Ołtarzew  
Kolejka nr 10
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : PAUZJE  
UKS Ołtarzew 1 : 3 RKS Okęcie 13-10-2018
o godzinie: 09:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
LKS Sparta Jazgarzew 1 : 9 MUKS UNIA II WARSZAWA 17-10-2018
o godzinie: 15:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Mazur Karczew 9 : 1 GKS Świt Warszawa 13-10-2018
o godzinie: 12:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
Kolejka nr 11
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Mazur Karczew 4 : 0 FC KOMORÓW 21-10-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
GKS Świt Warszawa 1 : 4 LKS Sparta Jazgarzew 21-10-2018
o godzinie: 15:30
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
MUKS UNIA II WARSZAWA 3 : 0 UKS Ołtarzew 21-10-2018
o godzinie: 15:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie : PAUZJE  
Kolejka nr 12
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 2 : 4 RKS Okęcie 27-10-2018
o godzinie: 16:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
PAUZJE : MUKS UNIA II WARSZAWA  
UKS Ołtarzew 1 : 3 GKS Świt Warszawa 27-10-2018
o godzinie: 13:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
LKS Sparta Jazgarzew 2 : 5 LKS Mazur Karczew 27-10-2018
o godzinie: 10:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 13
 
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Sparta Jazgarzew 6 : 1 FC KOMORÓW 04-11-2018
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Mazur Karczew : UKS Ołtarzew 03-11-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
GKS Świt Warszawa : PAUZJE  
MUKS UNIA II WARSZAWA 1 : 9 RKS Okęcie 04-11-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 14
AKTUALNA KOLEJKA
data: 10-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 3 : 0 MUKS UNIA II WARSZAWA 10-11-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
RKS Okęcie 4 : 1 GKS Świt Warszawa 10-11-2018
o godzinie: 11:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : LKS Mazur Karczew  
UKS Ołtarzew 3 : 0 LKS Sparta Jazgarzew 10-11-2018
o godzinie: 13:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
Drużyna
%AutoEntityLabel%, %AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy