Karty podstawowe

I Liga Okręgowa Rocznik 2001 - 7 Kolejka

7. kolejka

GKS Świt Warszawa – RKS Okęcie Warszawa 0:6 (0:3)

Bramki: Damian Bardziński 16’ Piotr Wróblewski 27’ Jan Kwieciński 43’ 76’ Krzysztof Kulma 70’ Łukasz Adamowicz 86’

 

Skład Okęcia: Jakub Trzciński – Patryk Wołowski, Jacek Mirek, Piotr Balsam, Jakub Król – Jakub Powierża, Łukasz Adamowicz kpt., Szymon Kowalczyk, Jan Kwieciński ż – Piotr Wróblewski(46.Krzysztof Kulma),  Damian Bardziński ż(46.Jakub Janus)

 

 

Ostatnie spotkanie pierwszej rundy I ligi okręgowej Juniorzy Okęcia zakończyli z przytupem. Rozgromili Świt Jelonki na ich boisku 6:0. Gospodarze prawie przez całe spotkanie bronili się , ale dobrze grający młodzi lotnicy znaleźli sposób na rywali i sześciokrotnie umieścili piłkę w siatce. Zaczął Damian Bardziński ,już po kwadransie gry , a dokończył „dzieła zniszczenia” pod koniec meczu Łukasz Adamowicz- kapitan Okęcia. Dobra gra i wyśmienita dyspozycja strzelecka , to krótkie podsumowanie meczu.

Podopieczni Krzysztofa Figaszewskiego w 5 meczach , bez przerwanego z Unią Warszawa zdobyli 19 goli. Łupem bramkowym podzieliło się 9 piłkarzy, a na czele z 4 bramkami jest Krzysztof Kulma. Po 3 gole zdobyli Damian Bardziński, Jan Kwieciński oraz Adam Tomaszewski i są ex aequo na drugim miejscu. Trzecim snajperem jest Wojciech Leśniewski z 2 bramkami na koncie. W tabeli rozgrywek prowadzi , chyba poza zasięgiem innych zespołów Mazur Karczew , a lotnicy , jeśli zostanie zaliczone zwycięstwo z Unią uplasują się za nimi z pięcioma punktami mniej. W niedzielę 30 września zacznie się runda rewanżowa i od razu mecz na szczycie tabeli, juniorzy Okęcia jadą do Karczewa i ….

 

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy