Informacje

Trener drużyny
Włodzimierz Filaber
Włodzimierz Filaber
tel.
501 379 578
9.KOLEJKA III LO C1 TRAMPKARZ GRUPA 4 ROCZNIK 2004
Data: 2019-05-20
9 Kolejka RKS Okęcie Warszawa – KS Milan Milanówek 2:2 (0:1) Bramki: Wiktor Kuśnierz 61’ Krzysztof Rochowicz 63’ – KS 26’ 57’   Skład Okęcia: Jakub... czytaj więcej
7.KOLEJKA III LO C1 TRAMPKARZ GRUPA 4 ROCZNIK 2004
Data: 2019-05-06
7 Kolejka RKS Okęcie Warszawa – FC Komorów 1:10 (0:4) Bramki: Adam Łakomiec ? – FC ??????????   Skład Okęcia: Krzysztof Rochowicz kpt. – Jakub... czytaj więcej
II LIGA OKRĘGOWA ROCZNIK 2004 - 6 KOLEJKA (SEZON 2019)
Data: 2019-04-30
6 Kolejka UKS G-81 Bemowo – RKS Okęcie Warszawa 6:0 (1:0) Bramki: UKS G-81 21’ 53’ 67’(k) 69’ 76’ 77’   Skład Okęcia: Krzysztof Rochowicz kpt.– Jakub... czytaj więcej
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 5 Kolejka (sezon 2019)
Data: 2019-04-20
5. kolejka RKS Okęcie Warszawa – GOSiR Stare Babice 4:7 (0:2) Bramki: Krzysztof Rochowicz 47’ 69’ 70’(k) Łukasz Bartnik 80’ – GOSiR 11’ 39’ 58’ 64’(... czytaj więcej
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 12 Kolejka
Data: 2018-10-29
12. kolejka FC Komorów – RKS Okęcie Warszawa 4:0 (3:0) Bramki: FC 5’ 9’ 34’ 67’   Skład Okęcia: Krzysztof Rochowicz kpt. – Jakub Bogucki, Szymon... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Rozpoczął się nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2004 roku.
Zapraszamy na treningi.

W soboty i niedziele gramy sparingi i ligę. - oczywiście - w roczniku 2004. W okresie późno-jesienno-zimowym treningi odbywają się na hali w OSiR przy ul. Gładkiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z trenerem lub od razu na kilka próbnych treningów.

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 22 1140 2004 0000 3802 7706 6980
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Poniedziałek - 16.45
Środa - 16.45
Piątek - 16.45

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS ORLĘTA MROKÓW 0 0 0 0 0 0:0
2 UKS BSS Irzyk 0 0 0 0 0 0:0
3 STF CHAMPION II 0 0 0 0 0 0:0
4 SEMP II Ursynów 0 0 0 0 0 0:0
5 RKS Okęcie 0 0 0 0 0 0:0
6 MKS Korona Góra Kalwaria 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS Perła Złotokłos 0 0 0 0 0 0:0
8 Akademia Inter Łazy 0 0 0 0 0 0:0
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
AKTUALNA KOLEJKA
data: 24-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS ORLĘTA MROKÓW : Akademia Inter Łazy 24-08-2019  
UKS BSS Irzyk : LKS Perła Złotokłos 24-08-2019  Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
STF CHAMPION II : MKS Korona Góra Kalwaria 24-08-2019
o godzinie: 14:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
SEMP II Ursynów : RKS Okęcie 24-08-2019
o godzinie: 12:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 2
 
data: 28-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : RKS Okęcie 28-08-2019  
MKS Korona Góra Kalwaria : SEMP II Ursynów 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 MKS KORONA (Góra Kalwaria, Wojska Polskiego 44)
LKS Perła Złotokłos : STF CHAMPION II 28-08-2019
o godzinie: 14:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
UKS ORLĘTA MROKÓW : UKS BSS Irzyk 28-08-2019  
Kolejka nr 3
 
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS Irzyk : Akademia Inter Łazy 31-08-2019  
STF CHAMPION II : UKS ORLĘTA MROKÓW 31-08-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
SEMP II Ursynów : LKS Perła Złotokłos 01-09-2019
o godzinie: 16:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie : MKS Korona Góra Kalwaria 31-08-2019  RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 4
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : MKS Korona Góra Kalwaria 07-09-2019  
LKS Perła Złotokłos : RKS Okęcie 07-09-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
UKS ORLĘTA MROKÓW : SEMP II Ursynów 07-09-2019  
UKS BSS Irzyk : STF CHAMPION II 07-09-2019  
Kolejka nr 5
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
STF CHAMPION II : Akademia Inter Łazy 14-09-2019  
SEMP II Ursynów : UKS BSS Irzyk 14-09-2019  
RKS Okęcie : UKS ORLĘTA MROKÓW 14-09-2019  
MKS Korona Góra Kalwaria : LKS Perła Złotokłos 14-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
Kolejka nr 6
 
data: 18-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : LKS Perła Złotokłos 18-09-2019  
UKS ORLĘTA MROKÓW : MKS Korona Góra Kalwaria 18-09-2019  
UKS BSS Irzyk : RKS Okęcie 18-09-2019  
STF CHAMPION II : SEMP II Ursynów 18-09-2019  
Kolejka nr 7
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP II Ursynów : Akademia Inter Łazy 21-09-2019  
RKS Okęcie : STF CHAMPION II 21-09-2019  
MKS Korona Góra Kalwaria : UKS BSS Irzyk 21-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
LKS Perła Złotokłos : UKS ORLĘTA MROKÓW 21-09-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 8
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : UKS ORLĘTA MROKÓW 28-09-2019  
LKS Perła Złotokłos : UKS BSS Irzyk 28-09-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
MKS Korona Góra Kalwaria : STF CHAMPION II 28-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
RKS Okęcie : SEMP II Ursynów 28-09-2019  
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : Akademia Inter Łazy 05-10-2019  
SEMP II Ursynów : MKS Korona Góra Kalwaria 05-10-2019  
STF CHAMPION II : LKS Perła Złotokłos 05-10-2019  
UKS BSS Irzyk : UKS ORLĘTA MROKÓW 05-10-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : UKS BSS Irzyk 12-10-2019  
UKS ORLĘTA MROKÓW : STF CHAMPION II 12-10-2019  
LKS Perła Złotokłos : SEMP II Ursynów 12-10-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
MKS Korona Góra Kalwaria : RKS Okęcie 12-10-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Korona Góra Kalwaria : Akademia Inter Łazy 19-10-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
RKS Okęcie : LKS Perła Złotokłos 19-10-2019  
SEMP II Ursynów : UKS ORLĘTA MROKÓW 19-10-2019  
STF CHAMPION II : UKS BSS Irzyk 19-10-2019  
Kolejka nr 12
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : STF CHAMPION II 26-10-2019  
UKS BSS Irzyk : SEMP II Ursynów 26-10-2019  
UKS ORLĘTA MROKÓW : RKS Okęcie 26-10-2019  
LKS Perła Złotokłos : MKS Korona Góra Kalwaria 26-10-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Perła Złotokłos : Akademia Inter Łazy 02-11-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
MKS Korona Góra Kalwaria : UKS ORLĘTA MROKÓW 02-11-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
RKS Okęcie : UKS BSS Irzyk 02-11-2019  
SEMP II Ursynów : STF CHAMPION II 02-11-2019  
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : SEMP II Ursynów 09-11-2019  
STF CHAMPION II : RKS Okęcie 09-11-2019  
UKS BSS Irzyk : MKS Korona Góra Kalwaria 09-11-2019  
UKS ORLĘTA MROKÓW : LKS Perła Złotokłos 09-11-2019  
Drużyna
%AutoEntityLabel%, %AutoEntityLabel%

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy