Informacje

Trener drużyny
Włodzimierz Filaber
Włodzimierz Filaber
tel.
501 379 578
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 12 Kolejka
Data: 2018-10-29
12. kolejka FC Komorów – RKS Okęcie Warszawa 4:0 (3:0) Bramki: FC 5’ 9’ 34’ 67’   Skład Okęcia: Krzysztof Rochowicz kpt. – Jakub Bogucki, Szymon... czytaj więcej
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 11 Kolejka
Data: 2018-10-21
11. kolejka RKS Okęcie Warszawa – SEMP II Ursynów 3:3 (0:2) Bramki: Sebastian Kintop 45’ 54’ 58’ – SEMP 15’ 19’ 48’   Skład Okęcia: Krzysztof... czytaj więcej
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 4 Kolejka
Data: 2018-09-09
4. kolejka SEMP II Ursynów – RKS Okęcie Warszawa 3:0 (2:0) Bramki: SEMP 5’ 10’ 56’   Skład Okęcia: Krzysztof Rochowicz kpt. – Jakub Bogucki, Szymon... czytaj więcej
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 3 Kolejka
Data: 2018-09-02
3. kolejka RKS Okęcie Warszawa – UKS GOSiR Stare Babice 2:1 (1:1) Bramki: Wiktor Kuśnierz 9’ Sebastian Kintop 44’ – UKS 10’   Skład Okęcia: Krzysztof... czytaj więcej
Nabór uzupełniający do Trampkarzy , rocznik 2004
Data: 2018-08-13
RKS Okęcie Warszawa ogłasza nabór uzupełniający do rocznika 2004. Trener Włodzimierz Filaber zaprasza Trampkarzy na regularne 3 treningi tygodniowo i... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Rozpoczął się nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2004 roku.
Zapraszamy na treningi.

W soboty i niedziele gramy sparingi i ligę. - oczywiście - w roczniku 2004. W okresie późno-jesienno-zimowym treningi odbywają się na hali w OSiR przy ul. Gładkiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z trenerem lub od razu na kilka próbnych treningów.

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 22 1140 2004 0000 3802 7706 6980
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Poniedziałek - 16.45
Środa - 16.45
Piątek - 16.45

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 FC KOMORÓW 5 11 3 2 0 14:4
2 MUKS UNIA II WARSZAWA 5 10 3 1 1 29:4
3 UKS G-81 BEMOWO 5 7 2 1 2 16:12
4 KS Milan Milanówek 4 6 2 0 2 10:14
5 UKS Unia Boryszew 5 6 2 0 3 17:27
6 UKS GOSiR Stare Babice 4 4 1 1 2 10:11
7 KS Błonianka 4 4 1 1 2 5:9
8 RKS Okęcie 4 3 1 0 3 6:26
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 23-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 0 : 5 FC KOMORÓW 24-03-2019
o godzinie: 11:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
UKS GOSiR Stare Babice 4 : 0 KS Błonianka 23-03-2019
o godzinie: 12:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
UKS G-81 BEMOWO 1 : 2 KS Milan Milanówek 24-03-2019
o godzinie: 12:30
 KS Milan (Milanówek, Turczynek 8)
RKS Okęcie 0 : 10 MUKS UNIA II WARSZAWA 23-03-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 1 : 1 MUKS UNIA II WARSZAWA 30-03-2019
o godzinie: 14:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Milan Milanówek 6 : 1 RKS Okęcie 31-03-2019
o godzinie: 10:30
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Błonianka 2 : 2 UKS G-81 BEMOWO 31-03-2019
o godzinie: 17:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
UKS Unia Boryszew 5 : 3 UKS GOSiR Stare Babice 31-03-2019
o godzinie: 13:00
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
Kolejka nr 3
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS GOSiR Stare Babice 1 : 1 FC KOMORÓW 07-04-2019
o godzinie: 11:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
UKS G-81 BEMOWO 7 : 3 UKS Unia Boryszew 07-04-2019
o godzinie: 18:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie 3 : 2 KS Błonianka 06-04-2019
o godzinie: 17:15
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA II WARSZAWA 8 : 1 KS Milan Milanówek 07-04-2019
o godzinie: 15:45
 Milanówek, Turczynek 8
Kolejka nr 4
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 4 : 1 KS Milan Milanówek 13-04-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Błonianka 1 : 0 MUKS UNIA II WARSZAWA 14-04-2019
o godzinie: 17:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
UKS Unia Boryszew 8 : 2 RKS Okęcie 13-04-2019
o godzinie: 14:00
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
UKS GOSiR Stare Babice 2 : 5 UKS G-81 BEMOWO 14-04-2019
o godzinie: 13:30
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
Kolejka nr 5
AKTUALNA KOLEJKA
data: 19-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS G-81 BEMOWO 1 : 3 FC KOMORÓW 17-04-2019
o godzinie: 18:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
RKS Okęcie : UKS GOSiR Stare Babice 19-04-2019
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA II WARSZAWA 10 : 1 UKS Unia Boryszew 18-04-2019
o godzinie: 16:30
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
KS Milan Milanówek : KS Błonianka 18-04-2019
o godzinie: 16:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
Kolejka nr 6
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : KS Błonianka 27-04-2019
o godzinie: 17:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS Unia Boryszew : KS Milan Milanówek 27-04-2019
o godzinie: 16:00
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
UKS GOSiR Stare Babice : MUKS UNIA II WARSZAWA 27-04-2019
o godzinie: 13:30
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
UKS G-81 BEMOWO : RKS Okęcie 28-04-2019
o godzinie: 19:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 7
 
data: 04-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : FC KOMORÓW 05-05-2019
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA II WARSZAWA : UKS G-81 BEMOWO 04-05-2019  
UKS GOSiR Stare Babice : KS Milan Milanówek 08-05-2019
o godzinie: 19:00
 Borzęcin Duży, Warszawska 697
KS Błonianka : UKS Unia Boryszew 04-05-2019  
Kolejka nr 8
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : UKS Unia Boryszew 11-05-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Błonianka : UKS GOSiR Stare Babice 11-05-2019  
KS Milan Milanówek : UKS G-81 BEMOWO 11-05-2019  
MUKS UNIA II WARSZAWA : RKS Okęcie 11-05-2019  
Kolejka nr 9
 
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MUKS UNIA II WARSZAWA : FC KOMORÓW 18-05-2019  
RKS Okęcie : KS Milan Milanówek 18-05-2019  
UKS G-81 BEMOWO : KS Błonianka 19-05-2019
o godzinie: 18:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS GOSiR Stare Babice : UKS Unia Boryszew 18-05-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 22-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : UKS GOSiR Stare Babice 22-05-2019  Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS Unia Boryszew : UKS G-81 BEMOWO 22-05-2019  
KS Błonianka : RKS Okęcie 22-05-2019  
KS Milan Milanówek : MUKS UNIA II WARSZAWA 22-05-2019  
Kolejka nr 11
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Milan Milanówek : FC KOMORÓW 25-05-2019  
MUKS UNIA II WARSZAWA : KS Błonianka 25-05-2019  
RKS Okęcie : UKS Unia Boryszew 25-05-2019  
UKS G-81 BEMOWO : UKS GOSiR Stare Babice 26-05-2019
o godzinie: 18:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 12
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : UKS G-81 BEMOWO 01-06-2019
o godzinie: 14:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS GOSiR Stare Babice : RKS Okęcie 01-06-2019  
UKS Unia Boryszew : MUKS UNIA II WARSZAWA 01-06-2019  
KS Błonianka : KS Milan Milanówek 01-06-2019  
Kolejka nr 13
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Błonianka : FC KOMORÓW 08-06-2019  
KS Milan Milanówek : UKS Unia Boryszew 08-06-2019  
MUKS UNIA II WARSZAWA : UKS GOSiR Stare Babice 08-06-2019  
RKS Okęcie : UKS G-81 BEMOWO 08-06-2019  
Kolejka nr 14
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : RKS Okęcie 15-06-2019  
UKS G-81 BEMOWO : MUKS UNIA II WARSZAWA 16-06-2019
o godzinie: 18:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
KS Milan Milanówek : UKS GOSiR Stare Babice 16-06-2019  trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
UKS Unia Boryszew : KS Błonianka 15-06-2019  
Drużyna
%AutoEntityLabel%, %AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy