Informacje

Trener drużyny
Włodzimierz Filaber
Włodzimierz Filaber
tel.
501 379 578
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 12 Kolejka
Data: 2018-10-29
12. kolejka FC Komorów – RKS Okęcie Warszawa 4:0 (3:0) Bramki: FC 5’ 9’ 34’ 67’   Skład Okęcia: Krzysztof Rochowicz kpt. – Jakub Bogucki, Szymon... czytaj więcej
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 11 Kolejka
Data: 2018-10-21
11. kolejka RKS Okęcie Warszawa – SEMP II Ursynów 3:3 (0:2) Bramki: Sebastian Kintop 45’ 54’ 58’ – SEMP 15’ 19’ 48’   Skład Okęcia: Krzysztof... czytaj więcej
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 4 Kolejka
Data: 2018-09-09
4. kolejka SEMP II Ursynów – RKS Okęcie Warszawa 3:0 (2:0) Bramki: SEMP 5’ 10’ 56’   Skład Okęcia: Krzysztof Rochowicz kpt. – Jakub Bogucki, Szymon... czytaj więcej
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 3 Kolejka
Data: 2018-09-02
3. kolejka RKS Okęcie Warszawa – UKS GOSiR Stare Babice 2:1 (1:1) Bramki: Wiktor Kuśnierz 9’ Sebastian Kintop 44’ – UKS 10’   Skład Okęcia: Krzysztof... czytaj więcej
Nabór uzupełniający do Trampkarzy , rocznik 2004
Data: 2018-08-13
RKS Okęcie Warszawa ogłasza nabór uzupełniający do rocznika 2004. Trener Włodzimierz Filaber zaprasza Trampkarzy na regularne 3 treningi tygodniowo i... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Rozpoczął się nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2004 roku.
Zapraszamy na treningi.

W soboty i niedziele gramy sparingi i ligę. - oczywiście - w roczniku 2004. W okresie późno-jesienno-zimowym treningi odbywają się na hali w OSiR przy ul. Gładkiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z trenerem lub od razu na kilka próbnych treningów.

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 22 1140 2004 0000 3802 7706 6980
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Poniedziałek - 16.45
Środa - 16.45
Piątek - 16.45

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 12 36 12 0 0 45:8
2 SEMP II Ursynów 12 26 8 2 2 46:14
3 KS Milan Milanówek 12 17 5 2 5 15:20
4 FC KOMORÓW 12 16 5 1 6 21:29
5 KS Błonianka 12 12 4 0 8 16:32
6 UKS GOSiR Stare Babice 12 9 3 0 9 15:30
7 RKS Okęcie 12 7 2 1 9 12:37
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 25-08-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS GOSiR Stare Babice 2 : 3 FC KOMORÓW 05-09-2018
o godzinie: 18:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
SEMP II Ursynów 0 : 2 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 26-08-2018
o godzinie: 10:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie 0 : 1 KS Błonianka 26-08-2018
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : KS Milan Milanówek  
Kolejka nr 2
 
data: 29-08-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 2 : 2 KS Milan Milanówek 29-08-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Błonianka : PAUZJE  
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 10 : 1 RKS Okęcie 29-08-2018
o godzinie: 15:00
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
UKS GOSiR Stare Babice 1 : 3 SEMP II Ursynów 29-08-2018
o godzinie: 17:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
Kolejka nr 3
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP II Ursynów 4 : 2 FC KOMORÓW 02-09-2018
o godzinie: 11:40
 ORLIK - SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie 2 : 1 UKS GOSiR Stare Babice 01-09-2018
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : GKS Pogoń Grodzisk Maz.  
KS Milan Milanówek 1 : 0 KS Błonianka 31-08-2018
o godzinie: 19:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
Kolejka nr 4
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 3 : 1 KS Błonianka 08-09-2018
o godzinie: 10:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 4 : 0 KS Milan Milanówek 08-09-2018
o godzinie: 10:00
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
UKS GOSiR Stare Babice : PAUZJE  
SEMP II Ursynów 3 : 0 RKS Okęcie 08-09-2018
o godzinie: 10:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 5
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 1 : 2 FC KOMORÓW 15-09-2018
o godzinie: 15:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : SEMP II Ursynów  
KS Milan Milanówek 2 : 0 UKS GOSiR Stare Babice 15-09-2018
o godzinie: 14:30
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Błonianka 1 : 5 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 27-09-2018
o godzinie: 16:30
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
Kolejka nr 6
 
data: 19-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 0 : 2 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 19-09-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS GOSiR Stare Babice 3 : 0 KS Błonianka 20-09-2018
o godzinie: 18:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
SEMP II Ursynów 0 : 0 KS Milan Milanówek 19-09-2018
o godzinie: 14:30
 HUTNIK (Warszawa-Bielany, Marymoncka 42)
RKS Okęcie : PAUZJE  
Kolejka nr 7
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : FC KOMORÓW  
KS Milan Milanówek 3 : 1 RKS Okęcie 23-09-2018
o godzinie: 13:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Błonianka 1 : 6 SEMP II Ursynów 23-09-2018
o godzinie: 11:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 5 : 1 UKS GOSiR Stare Babice 23-09-2018
o godzinie: 14:15
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
Kolejka nr 8
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 2 : 3 UKS GOSiR Stare Babice 29-09-2018
o godzinie: 12:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 3 : 2 SEMP II Ursynów 29-09-2018
o godzinie: 10:00
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Błonianka 6 : 1 RKS Okęcie 29-09-2018
o godzinie: 10:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
KS Milan Milanówek : PAUZJE  
Kolejka nr 9
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Milan Milanówek 1 : 2 FC KOMORÓW 06-10-2018
o godzinie: 16:45
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
PAUZJE : KS Błonianka  
RKS Okęcie 0 : 2 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 06-10-2018
o godzinie: 13:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP II Ursynów 7 : 0 UKS GOSiR Stare Babice 07-10-2018
o godzinie: 11:00
 Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
Kolejka nr 10
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 0 : 7 SEMP II Ursynów 14-10-2018
o godzinie: 13:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS GOSiR Stare Babice 0 : 2 RKS Okęcie 13-10-2018
o godzinie: 11:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : PAUZJE  
KS Błonianka 1 : 2 KS Milan Milanówek 13-10-2018
o godzinie: 15:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
Kolejka nr 11
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Błonianka 2 : 0 FC KOMORÓW 10-10-2018
o godzinie: 16:30
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
KS Milan Milanówek 1 : 2 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 21-10-2018
o godzinie: 12:30
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
PAUZJE : UKS GOSiR Stare Babice  
RKS Okęcie 3 : 3 SEMP II Ursynów 20-10-2018
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 12
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 4 : 0 RKS Okęcie 28-10-2018
o godzinie: 13:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
SEMP II Ursynów : PAUZJE  
UKS GOSiR Stare Babice 2 : 0 KS Milan Milanówek 27-10-2018
o godzinie: 11:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 4 : 0 KS Błonianka 27-10-2018
o godzinie: 10:00
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
Kolejka nr 13
 
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń Grodzisk Maz. 4 : 1 FC KOMORÓW 03-11-2018
o godzinie: 10:00
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Błonianka 2 : 1 UKS GOSiR Stare Babice 03-11-2018
o godzinie: 14:30
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
KS Milan Milanówek 1 : 5 SEMP II Ursynów 04-11-2018
o godzinie: 11:30
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
PAUZJE : RKS Okęcie  
Kolejka nr 14
AKTUALNA KOLEJKA
data: 10-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : PAUZJE  
RKS Okęcie 1 : 2 KS Milan Milanówek 10-11-2018
o godzinie: 13:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP II Ursynów 6 : 1 KS Błonianka 10-11-2018
o godzinie: 12:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
UKS GOSiR Stare Babice 1 : 2 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 10-11-2018
o godzinie: 11:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
Drużyna
%AutoEntityLabel%, %AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy