Informacje

Kadra trenerska

Włodzimierz Filaber
Włodzimierz Filaber
tel.
501 379 578
1.KOLEJKA II LO B2 Junior Młodszy GRUPA 3 ROCZNIK 2004
Data: 2019-09-05
1 Kolejka RKS Okęcie Warszawa – SEMP II Ursynów 1:9 (1:2) Bramki: Krzysztof Rochowicz 10’ – SEMP II 29’ 42’ 46’ 58’ 62’ 66’ 76’ 81’ 88’   Skład... czytaj więcej
9.KOLEJKA III LO C1 TRAMPKARZ GRUPA 4 ROCZNIK 2004
Data: 2019-05-20
9 Kolejka RKS Okęcie Warszawa – KS Milan Milanówek 2:2 (0:1) Bramki: Wiktor Kuśnierz 61’ Krzysztof Rochowicz 63’ – KS 26’ 57’   Skład Okęcia: Jakub... czytaj więcej
7.KOLEJKA III LO C1 TRAMPKARZ GRUPA 4 ROCZNIK 2004
Data: 2019-05-06
7 Kolejka RKS Okęcie Warszawa – FC Komorów 1:10 (0:4) Bramki: Adam Łakomiec ? – FC ??????????   Skład Okęcia: Krzysztof Rochowicz kpt. – Jakub... czytaj więcej
II LIGA OKRĘGOWA ROCZNIK 2004 - 6 KOLEJKA (SEZON 2019)
Data: 2019-04-30
6 Kolejka UKS G-81 Bemowo – RKS Okęcie Warszawa 6:0 (1:0) Bramki: UKS G-81 21’ 53’ 67’(k) 69’ 76’ 77’   Skład Okęcia: Krzysztof Rochowicz kpt.– Jakub... czytaj więcej
II Liga Okręgowa rocznik 2004 - 5 Kolejka (sezon 2019)
Data: 2019-04-20
5. kolejka RKS Okęcie Warszawa – GOSiR Stare Babice 4:7 (0:2) Bramki: Krzysztof Rochowicz 47’ 69’ 70’(k) Łukasz Bartnik 80’ – GOSiR 11’ 39’ 58’ 64’(... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Rozpoczął się nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2004 roku.
Zapraszamy na treningi.

W soboty i niedziele gramy sparingi i ligę. - oczywiście - w roczniku 2004. W okresie późno-jesienno-zimowym treningi odbywają się na hali w OSiR przy ul. Gładkiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z trenerem lub od razu na kilka próbnych treningów.

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 22 1140 2004 0000 3802 7706 6980
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Poniedziałek - 16.45
Środa - 16.45
Piątek - 16.45

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 SEMP II Ursynów 5 12 4 0 1 30:9
2 STF CHAMPION II 4 10 3 1 0 26:10
3 MKS Korona Góra Kalwaria 3 6 2 0 1 11:10
4 UKS ORLĘTA MROKÓW 4 6 2 0 2 17:22
5 LKS Perła Złotokłos 3 3 1 0 2 4:12
6 UKS BSS Irzyk 3 1 0 1 2 7:12
7 RKS Okęcie 4 0 0 0 4 4:24
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 24-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS ORLĘTA MROKÓW : PAUZJE  
UKS BSS Irzyk : LKS Perła Złotokłos 17-10-2019
o godzinie: 18:00
 Złotokłos, Romualda Traugutta 10
STF CHAMPION II 7 : 2 MKS Korona Góra Kalwaria 24-08-2019
o godzinie: 14:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
RKS Okęcie 1 : 9 SEMP II Ursynów 04-09-2019
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 28-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : RKS Okęcie  
MKS Korona Góra Kalwaria 4 : 2 SEMP II Ursynów 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 MKS KORONA (Góra Kalwaria, Wojska Polskiego 44)
LKS Perła Złotokłos 1 : 7 STF CHAMPION II 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
UKS ORLĘTA MROKÓW 4 : 2 UKS BSS Irzyk 05-09-2019
o godzinie: 17:30
 STADION (Kosów, Karasia 40)
Kolejka nr 3
 
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS Irzyk : PAUZJE  
STF CHAMPION II 8 : 3 UKS ORLĘTA MROKÓW 31-08-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
SEMP II Ursynów 5 : 2 LKS Perła Złotokłos 01-09-2019
o godzinie: 16:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie 1 : 5 MKS Korona Góra Kalwaria 01-09-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 4
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : MKS Korona Góra Kalwaria  
LKS Perła Złotokłos 1 : 0 RKS Okęcie 08-09-2019
o godzinie: 11:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
UKS ORLĘTA MROKÓW 1 : 10 SEMP II Ursynów 07-09-2019
o godzinie: 11:00
 STADION (Kosów, Karasia 40)
UKS BSS Irzyk 4 : 4 STF CHAMPION II 07-09-2019
o godzinie: 10:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
Kolejka nr 5
AKTUALNA KOLEJKA
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
STF CHAMPION II : PAUZJE  
SEMP II Ursynów 4 : 1 UKS BSS Irzyk 14-09-2019
o godzinie: 10:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie 2 : 9 UKS ORLĘTA MROKÓW 14-09-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Korona Góra Kalwaria : LKS Perła Złotokłos 14-09-2019
o godzinie: 10:00
 OSIR Baniocha (Baniocha, Sportowa 1)
Kolejka nr 6
 
data: 18-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : LKS Perła Złotokłos  
UKS ORLĘTA MROKÓW : MKS Korona Góra Kalwaria 26-09-2019
o godzinie: 17:00
 STADION (Kosów, Karasia 40)
UKS BSS Irzyk : RKS Okęcie 19-09-2019
o godzinie: 16:30
 Warszawa-Włochy, Radarowa 1
STF CHAMPION II : SEMP II Ursynów 18-09-2019
o godzinie: 18:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
Kolejka nr 7
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP II Ursynów : PAUZJE  
RKS Okęcie : STF CHAMPION II 21-09-2019
o godzinie: 13:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Korona Góra Kalwaria : UKS BSS Irzyk 21-09-2019
o godzinie: 10:00
 Sportowa 1, Baniocha
LKS Perła Złotokłos : UKS ORLĘTA MROKÓW 21-09-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 8
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : UKS ORLĘTA MROKÓW  
LKS Perła Złotokłos : UKS BSS Irzyk 28-09-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
MKS Korona Góra Kalwaria : STF CHAMPION II 28-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
SEMP II Ursynów : RKS Okęcie 29-09-2019
o godzinie: 12:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : PAUZJE  
SEMP II Ursynów : MKS Korona Góra Kalwaria 05-10-2019  
STF CHAMPION II : LKS Perła Złotokłos 05-10-2019  
UKS BSS Irzyk : UKS ORLĘTA MROKÓW 05-10-2019
o godzinie: 12:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
Kolejka nr 10
 
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : UKS BSS Irzyk  
UKS ORLĘTA MROKÓW : STF CHAMPION II 12-10-2019  
LKS Perła Złotokłos : SEMP II Ursynów 12-10-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
MKS Korona Góra Kalwaria : RKS Okęcie 12-10-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Korona Góra Kalwaria : PAUZJE  
RKS Okęcie : LKS Perła Złotokłos 19-10-2019  
SEMP II Ursynów : UKS ORLĘTA MROKÓW 19-10-2019  
STF CHAMPION II : UKS BSS Irzyk 19-10-2019  
Kolejka nr 12
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : STF CHAMPION II  
UKS BSS Irzyk : SEMP II Ursynów 26-10-2019  
UKS ORLĘTA MROKÓW : RKS Okęcie 26-10-2019  
LKS Perła Złotokłos : MKS Korona Góra Kalwaria 26-10-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Perła Złotokłos : PAUZJE  
MKS Korona Góra Kalwaria : UKS ORLĘTA MROKÓW 02-11-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
RKS Okęcie : UKS BSS Irzyk 02-11-2019  
SEMP II Ursynów : STF CHAMPION II 02-11-2019  
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : SEMP II Ursynów  
STF CHAMPION II : RKS Okęcie 09-11-2019  
UKS BSS Irzyk : MKS Korona Góra Kalwaria 09-11-2019  
UKS ORLĘTA MROKÓW : LKS Perła Złotokłos 09-11-2019  
Drużyna
%AutoEntityLabel%, %AutoEntityLabel%

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy