Tabela i wyniki

Rocznik 2004 - II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS ORLĘTA MROKÓW 0 0 0 0 0 0:0
2 UKS BSS Irzyk 0 0 0 0 0 0:0
3 STF CHAMPION II 0 0 0 0 0 0:0
4 SEMP II Ursynów 0 0 0 0 0 0:0
5 RKS Okęcie 0 0 0 0 0 0:0
6 MKS Korona Góra Kalwaria 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS Perła Złotokłos 0 0 0 0 0 0:0
8 Akademia Inter Łazy 0 0 0 0 0 0:0
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
AKTUALNA KOLEJKA
data: 24-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS ORLĘTA MROKÓW : Akademia Inter Łazy 24-08-2019  
UKS BSS Irzyk : LKS Perła Złotokłos 24-08-2019  Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
STF CHAMPION II : MKS Korona Góra Kalwaria 24-08-2019
o godzinie: 14:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
SEMP II Ursynów : RKS Okęcie 24-08-2019
o godzinie: 12:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 2
 
data: 28-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : RKS Okęcie 28-08-2019  
MKS Korona Góra Kalwaria : SEMP II Ursynów 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 MKS KORONA (Góra Kalwaria, Wojska Polskiego 44)
LKS Perła Złotokłos : STF CHAMPION II 28-08-2019
o godzinie: 14:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
UKS ORLĘTA MROKÓW : UKS BSS Irzyk 28-08-2019  
Kolejka nr 3
 
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS Irzyk : Akademia Inter Łazy 31-08-2019  
STF CHAMPION II : UKS ORLĘTA MROKÓW 31-08-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
SEMP II Ursynów : LKS Perła Złotokłos 01-09-2019
o godzinie: 16:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie : MKS Korona Góra Kalwaria 31-08-2019  RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 4
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : MKS Korona Góra Kalwaria 07-09-2019  
LKS Perła Złotokłos : RKS Okęcie 07-09-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
UKS ORLĘTA MROKÓW : SEMP II Ursynów 07-09-2019  
UKS BSS Irzyk : STF CHAMPION II 07-09-2019  
Kolejka nr 5
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
STF CHAMPION II : Akademia Inter Łazy 14-09-2019  
SEMP II Ursynów : UKS BSS Irzyk 14-09-2019  
RKS Okęcie : UKS ORLĘTA MROKÓW 14-09-2019  
MKS Korona Góra Kalwaria : LKS Perła Złotokłos 14-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
Kolejka nr 6
 
data: 18-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : LKS Perła Złotokłos 18-09-2019  
UKS ORLĘTA MROKÓW : MKS Korona Góra Kalwaria 18-09-2019  
UKS BSS Irzyk : RKS Okęcie 18-09-2019  
STF CHAMPION II : SEMP II Ursynów 18-09-2019  
Kolejka nr 7
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP II Ursynów : Akademia Inter Łazy 21-09-2019  
RKS Okęcie : STF CHAMPION II 21-09-2019  
MKS Korona Góra Kalwaria : UKS BSS Irzyk 21-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
LKS Perła Złotokłos : UKS ORLĘTA MROKÓW 21-09-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 8
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : UKS ORLĘTA MROKÓW 28-09-2019  
LKS Perła Złotokłos : UKS BSS Irzyk 28-09-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
MKS Korona Góra Kalwaria : STF CHAMPION II 28-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
RKS Okęcie : SEMP II Ursynów 28-09-2019  
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : Akademia Inter Łazy 05-10-2019  
SEMP II Ursynów : MKS Korona Góra Kalwaria 05-10-2019  
STF CHAMPION II : LKS Perła Złotokłos 05-10-2019  
UKS BSS Irzyk : UKS ORLĘTA MROKÓW 05-10-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : UKS BSS Irzyk 12-10-2019  
UKS ORLĘTA MROKÓW : STF CHAMPION II 12-10-2019  
LKS Perła Złotokłos : SEMP II Ursynów 12-10-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
MKS Korona Góra Kalwaria : RKS Okęcie 12-10-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Korona Góra Kalwaria : Akademia Inter Łazy 19-10-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
RKS Okęcie : LKS Perła Złotokłos 19-10-2019  
SEMP II Ursynów : UKS ORLĘTA MROKÓW 19-10-2019  
STF CHAMPION II : UKS BSS Irzyk 19-10-2019  
Kolejka nr 12
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : STF CHAMPION II 26-10-2019  
UKS BSS Irzyk : SEMP II Ursynów 26-10-2019  
UKS ORLĘTA MROKÓW : RKS Okęcie 26-10-2019  
LKS Perła Złotokłos : MKS Korona Góra Kalwaria 26-10-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Perła Złotokłos : Akademia Inter Łazy 02-11-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
MKS Korona Góra Kalwaria : UKS ORLĘTA MROKÓW 02-11-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
RKS Okęcie : UKS BSS Irzyk 02-11-2019  
SEMP II Ursynów : STF CHAMPION II 02-11-2019  
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Akademia Inter Łazy : SEMP II Ursynów 09-11-2019  
STF CHAMPION II : RKS Okęcie 09-11-2019  
UKS BSS Irzyk : MKS Korona Góra Kalwaria 09-11-2019  
UKS ORLĘTA MROKÓW : LKS Perła Złotokłos 09-11-2019  

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy