Tabela i wyniki

Rocznik 2004 - II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 SEMP II Ursynów 9 22 7 1 1 49:12
2 MKS Korona Góra Kalwaria 9 19 6 1 2 34:14
3 UKS ORLĘTA MROKÓW 7 10 3 1 3 22:29
4 STF CHAMPION II 7 10 3 1 3 31:25
5 UKS BSS Irzyk 7 10 3 1 3 17:17
6 LKS Perła Złotokłos 8 7 2 1 5 11:27
7 RKS Okęcie 7 0 0 0 7 6:46
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 24-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS ORLĘTA MROKÓW : PAUZJE  
UKS BSS Irzyk : LKS Perła Złotokłos 17-10-2019
o godzinie: 18:00
 Złotokłos, Romualda Traugutta 10
STF CHAMPION II 7 : 2 MKS Korona Góra Kalwaria 24-08-2019
o godzinie: 14:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
RKS Okęcie 1 : 9 SEMP II Ursynów 04-09-2019
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 28-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : RKS Okęcie  
MKS Korona Góra Kalwaria 4 : 2 SEMP II Ursynów 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 MKS KORONA (Góra Kalwaria, Wojska Polskiego 44)
LKS Perła Złotokłos 1 : 7 STF CHAMPION II 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
UKS ORLĘTA MROKÓW 4 : 2 UKS BSS Irzyk 05-09-2019
o godzinie: 17:30
 STADION (Kosów, Karasia 40)
Kolejka nr 3
 
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS Irzyk : PAUZJE  
STF CHAMPION II 8 : 3 UKS ORLĘTA MROKÓW 31-08-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
SEMP II Ursynów 5 : 2 LKS Perła Złotokłos 01-09-2019
o godzinie: 16:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie 1 : 5 MKS Korona Góra Kalwaria 01-09-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 4
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : MKS Korona Góra Kalwaria  
LKS Perła Złotokłos 1 : 0 RKS Okęcie 08-09-2019
o godzinie: 11:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
UKS ORLĘTA MROKÓW 1 : 10 SEMP II Ursynów 07-09-2019
o godzinie: 11:00
 STADION (Kosów, Karasia 40)
UKS BSS Irzyk 4 : 4 STF CHAMPION II 07-09-2019
o godzinie: 10:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
Kolejka nr 5
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
STF CHAMPION II : PAUZJE  
SEMP II Ursynów 4 : 1 UKS BSS Irzyk 14-09-2019
o godzinie: 10:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie 2 : 9 UKS ORLĘTA MROKÓW 14-09-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Korona Góra Kalwaria 3 : 0 LKS Perła Złotokłos 14-09-2019
o godzinie: 10:00
 OSIR Baniocha (Baniocha, Sportowa 1)
Kolejka nr 6
 
data: 18-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : LKS Perła Złotokłos  
UKS ORLĘTA MROKÓW 1 : 5 MKS Korona Góra Kalwaria 26-09-2019
o godzinie: 17:00
 STADION (Kosów, Karasia 40)
UKS BSS Irzyk 4 : 1 RKS Okęcie 19-09-2019
o godzinie: 16:30
 Warszawa-Włochy, Radarowa 1
STF CHAMPION II 2 : 8 SEMP II Ursynów 18-09-2019
o godzinie: 18:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
Kolejka nr 7
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP II Ursynów : PAUZJE  
RKS Okęcie : STF CHAMPION II 21-09-2019
o godzinie: 13:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Korona Góra Kalwaria 1 : 3 UKS BSS Irzyk 21-09-2019
o godzinie: 10:00
 Sportowa 1, Baniocha
LKS Perła Złotokłos 2 : 2 UKS ORLĘTA MROKÓW 21-09-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 8
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : UKS ORLĘTA MROKÓW  
LKS Perła Złotokłos 1 : 3 UKS BSS Irzyk 28-09-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
MKS Korona Góra Kalwaria 3 : 0 STF CHAMPION II 28-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
SEMP II Ursynów 7 : 1 RKS Okęcie 29-09-2019
o godzinie: 12:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : PAUZJE  
SEMP II Ursynów 0 : 0 MKS Korona Góra Kalwaria 05-10-2019
o godzinie: 10:00
 Baniocha, Sportowa 1
STF CHAMPION II 3 : 4 LKS Perła Złotokłos 06-10-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
UKS BSS Irzyk 0 : 2 UKS ORLĘTA MROKÓW 05-10-2019
o godzinie: 12:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : UKS BSS Irzyk  
UKS ORLĘTA MROKÓW : STF CHAMPION II 12-10-2019
o godzinie: 11:00
 STADION (Kosów, Karasia 40)
LKS Perła Złotokłos 0 : 4 SEMP II Ursynów 12-10-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
MKS Korona Góra Kalwaria 11 : 0 RKS Okęcie 12-10-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Korona Góra Kalwaria : PAUZJE  
RKS Okęcie : LKS Perła Złotokłos 20-10-2019
o godzinie: 15:15
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP II Ursynów : UKS ORLĘTA MROKÓW 19-10-2019
o godzinie: 10:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
STF CHAMPION II : UKS BSS Irzyk 19-10-2019
o godzinie: 15:00
 Stadion Głosków (Głosków, Lecha Abramowicza 1)
Kolejka nr 12
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : STF CHAMPION II  
UKS BSS Irzyk : SEMP II Ursynów 27-10-2019
o godzinie: 10:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
UKS ORLĘTA MROKÓW : RKS Okęcie 27-10-2019
o godzinie: 13:00
 STADION (Kosów, Karasia 40)
LKS Perła Złotokłos : MKS Korona Góra Kalwaria 26-10-2019
o godzinie: 10:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Perła Złotokłos : PAUZJE  
MKS Korona Góra Kalwaria : UKS ORLĘTA MROKÓW 02-11-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik Kalwaryjska (Góra Kalwaria, Kalwaryjska 3)
RKS Okęcie : UKS BSS Irzyk 02-11-2019  
SEMP II Ursynów : STF CHAMPION II 02-11-2019  
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : SEMP II Ursynów  
STF CHAMPION II : RKS Okęcie 09-11-2019  
UKS BSS Irzyk : MKS Korona Góra Kalwaria 09-11-2019
o godzinie: 13:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
UKS ORLĘTA MROKÓW : LKS Perła Złotokłos 09-11-2019
o godzinie: 11:00
 STADION (Kosów, Karasia 40)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy