Informacje

6.kolejka III LO C2 Trampkarz grupa 4 rocznik 2005
Data: 2019-05-16
6 Kolejka RKS Okęcie Warszawa – KS Raszyn II 1:8 (1:3) Bramki:    Skład Okęcia: Szymon Chojecki – Jan Lele Duj Tha, Dawid Marczuk , Mikolaj... czytaj więcej
7.KOLEJKA III LO C2 Trampkarz GRUPA 4 ROCZNIK 2005
Data: 2019-05-05
7 Kolejka KS Ursus II Warszawa – RKS Okęcie Warszawa 9:2 (2:0) Bramki: KS 5’ 22’ 42’ 44’ 48’ 58’ 66’ 78’ 79’ – Dawid Marczuk 61’ Wiktor Korzeniewski... czytaj więcej
Data: 2019-01-30
Informujemy o reaktywowaniu drużyny RKS Okęcie, rocznik 2005 , która już od wiosny b.r. wystąpi w rozgrywkach MZPN. Opiekunem zespołu został Konrad... czytaj więcej
Data: 2015-08-25
W imieniu trenera zapraszam rodziców wszystkich chłopców przynależnych do drużyny na zebranie, które odbędzie się w dniu 02.09.2015r. (środa) o godz... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Rozpoczął się nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2005 roku.
Zapraszamy na treningi.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z trenerem lub od razu na kilka próbnych treningów.

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 96 1140 2004 0000 3102 7837 7431
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Wkrótce...

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 LKS Sparta II Jazgarzew 12 36 12 0 0 98:7
2 KS Przyszłość II Włochy 12 27 9 0 3 31:24
3 KS Ursus II W-wa 12 21 7 0 5 38:33
4 GOSIR Naprzód Stare Babice 12 18 6 0 6 53:36
5 MKS Agrykola Warszawa 12 12 4 0 8 17:32
6 KS Raszyn II 12 12 4 0 8 23:52
7 RKS Okęcie 12 0 0 0 12 4:80
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 23-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower 0 : 4 GOSIR Naprzód Stare Babice 24-03-2019
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : KS Ursus II W-wa  
KS Raszyn II 2 : 1 MKS Agrykola Warszawa 24-03-2019
o godzinie: 12:00
 Raszyn, Unii Europejskiej 1
LKS Sparta II Jazgarzew 4 : 0 KS Przyszłość II Włochy 24-03-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 2
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice 1 : 2 KS Przyszłość II Włochy 31-03-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
KS Raszyn II 0 : 14 LKS Sparta II Jazgarzew 31-03-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko "Wronik" (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
KS Ursus II W-wa 1 : 0 MKS Agrykola Warszawa 31-03-2019
o godzinie: 17:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower : PAUZJE  
Kolejka nr 3
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : GOSIR Naprzód Stare Babice  
MKS Agrykola Warszawa 3 : 0 RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower 07-04-2019
o godzinie: 11:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
LKS Sparta II Jazgarzew 9 : 0 KS Ursus II W-wa 07-04-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
KS Przyszłość II Włochy 3 : 6 KS Raszyn II 07-04-2019
o godzinie: 16:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 4
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice 3 : 0 KS Raszyn II 13-04-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
KS Ursus II W-wa 1 : 5 KS Przyszłość II Włochy 13-04-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower 0 : 16 LKS Sparta II Jazgarzew 14-04-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : MKS Agrykola Warszawa  
Kolejka nr 5
 
data: 19-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Agrykola Warszawa 4 : 2 GOSIR Naprzód Stare Babice 16-04-2019
o godzinie: 18:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
LKS Sparta II Jazgarzew : PAUZJE  
KS Przyszłość II Włochy 2 : 1 RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower 20-04-2019
o godzinie: 13:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
KS Raszyn II 1 : 10 KS Ursus II W-wa 19-04-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko "Wronik" (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
Kolejka nr 6
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice 5 : 6 KS Ursus II W-wa 27-04-2019
o godzinie: 13:00
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower 1 : 8 KS Raszyn II 16-05-2019
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : KS Przyszłość II Włochy  
MKS Agrykola Warszawa 0 : 11 LKS Sparta II Jazgarzew 25-04-2019
o godzinie: 19:30
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 7
 
data: 04-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Sparta II Jazgarzew 10 : 0 GOSIR Naprzód Stare Babice 09-05-2019
o godzinie: 17:30
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
KS Przyszłość II Włochy 1 : 0 MKS Agrykola Warszawa 08-05-2019
o godzinie: 18:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
KS Raszyn II : PAUZJE  
KS Ursus II W-wa 9 : 2 RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower 04-05-2019
o godzinie: 15:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 8
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice 23 : 0 RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower 21-05-2019
o godzinie: 18:30
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
KS Ursus II W-wa : PAUZJE  
MKS Agrykola Warszawa 1 : 0 KS Raszyn II 12-05-2019
o godzinie: 11:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
KS Przyszłość II Włochy 1 : 5 LKS Sparta II Jazgarzew 11-05-2019
o godzinie: 15:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 9
 
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość II Włochy 5 : 2 GOSIR Naprzód Stare Babice 18-05-2019
o godzinie: 13:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
LKS Sparta II Jazgarzew 9 : 1 KS Raszyn II 19-05-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
MKS Agrykola Warszawa 0 : 3 KS Ursus II W-wa 19-05-2019
o godzinie: 11:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
PAUZJE : RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower  
Kolejka nr 10
 
data: 22-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice : PAUZJE  
RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower 0 : 3 MKS Agrykola Warszawa  
KS Ursus II W-wa 0 : 5 LKS Sparta II Jazgarzew 22-05-2019
o godzinie: 18:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Raszyn II 2 : 3 KS Przyszłość II Włochy 22-05-2019
o godzinie: 16:30
 Boisko "Wronik" (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
Kolejka nr 11
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Raszyn II 0 : 4 GOSIR Naprzód Stare Babice 26-05-2019
o godzinie: 16:00
 Boisko "Wronik" (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
KS Przyszłość II Włochy 2 : 1 KS Ursus II W-wa 25-05-2019
o godzinie: 14:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
LKS Sparta II Jazgarzew 3 : 0 RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower  
MKS Agrykola Warszawa : PAUZJE  
Kolejka nr 12
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice 3 : 1 MKS Agrykola Warszawa 01-06-2019
o godzinie: 16:30
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
PAUZJE : LKS Sparta II Jazgarzew  
RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower 0 : 3 KS Przyszłość II Włochy  
KS Ursus II W-wa 3 : 0 KS Raszyn II 01-06-2019
o godzinie: 17:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 13
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus II W-wa 1 : 4 GOSIR Naprzód Stare Babice 09-06-2019
o godzinie: 13:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Raszyn II 3 : 0 RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower  
KS Przyszłość II Włochy : PAUZJE  
LKS Sparta II Jazgarzew 5 : 3 MKS Agrykola Warszawa 09-06-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 14
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice 2 : 7 LKS Sparta II Jazgarzew 14-06-2019
o godzinie: 19:00
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
MKS Agrykola Warszawa 1 : 4 KS Przyszłość II Włochy 16-06-2019
o godzinie: 20:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
PAUZJE : KS Raszyn II  
RKS Okęcie - drużyna wycofana, walkower 0 : 3 KS Ursus II W-wa  
Drużyna

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy