Informacje

Kadra trenerska

Krystian Kałucki
tel.
507758042
Zostań zawodnikiem RKS Okęcie - nabór uzupełniający dla roczników 2004-2006 - RKS Okęcie Warszawa
Data: 2020-02-11
Szanowni Państwo, Trwa nabór uzupełniający dla roczników 2004-2006. Jeśli chcesz zostać zawodnikiem RKS Okęcie i dołączyć do naszej rodziny... czytaj więcej
4.KOLEJKA III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2 ROCZNIK 2006
Data: 2019-04-30
4. kolejka RKS Okęcie Warszawa – KS Tur Jaktorów 9:1 (6:0) Bramki: Wiktor Korzeniewski 3’ 30’ 38’ Fabian Kaleta 5’ Dawid Marczuk 7’ 18’ 47’... czytaj więcej
III Liga Okręgowa rocznik 2006 - 10 kolejka
Data: 2018-11-05
10. kolejka RKS Okęcie Warszawa – MKS Piast Piastów 3:2 (3:1) Bramki: Anh Minh Barzon 2’ 23’ samobój. 20’ – Piast 27’ 58’(k)     Skład Okęcia: Szymon... czytaj więcej
III Liga Okręgowa rocznik 2006 - 7 kolejka
Data: 2018-10-15
7. kolejka RKS Okęcie Warszawa – WRKS Olimpia Warszawa 0:4 (0:2) Bramki: Olimpia 18’ 30+3’ 36’ 47’     Skład Okęcia: Szymon Chojecki – Jakub... czytaj więcej
III Liga Okręgowa rocznik 2006 - 6 kolejka
Data: 2018-10-09
6. kolejka LKS Chlebnia II – RKS Okęcie Warszawa 0:1 (0:0) Bramki: Miłosz Sztubecki 52’     Skład Okęcia: Szymon Chojecki – Tomasz Hofmokl , Bartosz... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2006 roku.
Zapraszamy na próbne treningi.

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 76 1140 2004 0000 3202 7706 6981​​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Wtorek - 17:30-18:30
Czwartek - 17:30 - 18:30

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS Unia Boryszew 14 37 12 1 1 87:16
2 MKS Piast Piastów 14 37 12 1 1 66:17
3 KS Promyk Nowa Sucha 14 29 9 2 3 48:20
4 MKS Znicz III Pruszków 14 18 6 0 8 32:57
5 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 14 16 5 1 8 39:55
6 RKS Okęcie 14 12 4 0 10 37:75
7 UKS Rakovia W-wa 14 11 3 2 9 42:66
8 UKS Ołtarzew 14 4 1 1 12 18:63
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 24-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 1 : 11 UKS Unia Boryszew 25-08-2019
o godzinie: 11:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Rakovia W-wa 2 : 10 KS Promyk Nowa Sucha 25-08-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
UKS Ołtarzew 3 : 5 MKS Piast Piastów 04-09-2019
o godzinie: 17:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
MKS Znicz III Pruszków 5 : 2 RKS Okęcie 24-09-2019
o godzinie: 16:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 2
 
data: 28-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 15 : 0 MKS Znicz III Pruszków 28-08-2019
o godzinie: 18:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
MKS Piast Piastów 13 : 0 RKS Okęcie 28-08-2019
o godzinie: 17:30
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Promyk Nowa Sucha 4 : 0 UKS Ołtarzew 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 5 : 5 UKS Rakovia W-wa 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
Kolejka nr 3
 
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia W-wa 4 : 4 UKS Unia Boryszew 31-08-2019
o godzinie: 15:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
UKS Ołtarzew 2 : 3 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 31-08-2019
o godzinie: 11:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
RKS Okęcie 1 : 4 KS Promyk Nowa Sucha 01-09-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków 0 : 7 MKS Piast Piastów 01-09-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 4
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 8 : 2 MKS Piast Piastów 07-09-2019
o godzinie: 14:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
KS Promyk Nowa Sucha 6 : 0 MKS Znicz III Pruszków 07-09-2019
o godzinie: 14:30
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 8 : 2 RKS Okęcie 08-09-2019
o godzinie: 11:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Rakovia W-wa 5 : 1 UKS Ołtarzew 07-09-2019
o godzinie: 19:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
Kolejka nr 5
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Ołtarzew 0 : 8 UKS Unia Boryszew 14-09-2019
o godzinie: 15:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
RKS Okęcie 2 : 6 UKS Rakovia W-wa 14-09-2019
o godzinie: 16:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków 4 : 2 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 14-09-2019
o godzinie: 16:45
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
MKS Piast Piastów 1 : 1 KS Promyk Nowa Sucha 14-09-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 6
 
data: 18-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 3 : 2 KS Promyk Nowa Sucha 18-09-2019
o godzinie: 18:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 1 : 5 MKS Piast Piastów 19-09-2019
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Rakovia W-wa 3 : 7 MKS Znicz III Pruszków 18-09-2019
o godzinie: 20:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS Ołtarzew 5 : 7 RKS Okęcie 18-09-2019
o godzinie: 17:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
Kolejka nr 7
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 1 : 10 UKS Unia Boryszew 21-09-2019
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków 5 : 0 UKS Ołtarzew 21-09-2019
o godzinie: 13:00
 Pruszków, Juliana Gomulińskiego 2
MKS Piast Piastów 9 : 1 UKS Rakovia W-wa 21-09-2019
o godzinie: 17:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Promyk Nowa Sucha 1 : 0 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 22-09-2019
o godzinie: 15:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
Kolejka nr 8
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 5 : 1 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 29-09-2019
o godzinie: 15:00
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
KS Promyk Nowa Sucha 5 : 0 UKS Rakovia W-wa 28-09-2019
o godzinie: 14:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
MKS Piast Piastów 4 : 1 UKS Ołtarzew 28-09-2019
o godzinie: 15:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
RKS Okęcie 3 : 4 MKS Znicz III Pruszków 29-09-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz III Pruszków 0 : 3 UKS Unia Boryszew 06-10-2019
o godzinie: 16:00
 Pruszków, Juliana Gomulińskiego 4
RKS Okęcie 1 : 2 MKS Piast Piastów 05-10-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Ołtarzew 1 : 1 KS Promyk Nowa Sucha 05-10-2019
o godzinie: 14:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
UKS Rakovia W-wa 2 : 6 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 05-10-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Miejski w Brwinowie. (Brwinów, Turystyczna 4)
Kolejka nr 10
 
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 3 : 1 UKS Rakovia W-wa 12-10-2019
o godzinie: 15:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 6 : 0 UKS Ołtarzew 13-10-2019
o godzinie: 12:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
KS Promyk Nowa Sucha 4 : 2 RKS Okęcie 13-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
MKS Piast Piastów 5 : 0 MKS Znicz III Pruszków 12-10-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Piast Piastów 3 : 0 UKS Unia Boryszew 19-10-2019
o godzinie: 14:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
MKS Znicz III Pruszków 0 : 3 KS Promyk Nowa Sucha 20-10-2019
o godzinie: 13:00
 Pruszków, Juliana Gomulińskiego 4
RKS Okęcie 6 : 1 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 19-10-2019
o godzinie: 13:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Ołtarzew 2 : 6 UKS Rakovia W-wa 19-10-2019
o godzinie: 15:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
Kolejka nr 12
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 3 : 0 UKS Ołtarzew 26-10-2019
o godzinie: 11:00
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
UKS Rakovia W-wa 3 : 4 RKS Okęcie 26-10-2019
o godzinie: 17:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 4 : 2 MKS Znicz III Pruszków 27-10-2019
o godzinie: 12:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
KS Promyk Nowa Sucha 0 : 3 MKS Piast Piastów 27-10-2019
o godzinie: 13:30
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Promyk Nowa Sucha 1 : 6 UKS Unia Boryszew 03-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
MKS Piast Piastów 4 : 0 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 04-11-2019
o godzinie: 20:00
 Zielonki-Parcela, Południowa 2
MKS Znicz III Pruszków 5 : 3 UKS Rakovia W-wa 06-11-2019
o godzinie: 20:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
RKS Okęcie 6 : 2 UKS Ołtarzew 03-11-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 8 : 0 RKS Okęcie 09-11-2019
o godzinie: 10:00
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
UKS Ołtarzew 1 : 0 MKS Znicz III Pruszków 09-11-2019
o godzinie: 13:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
UKS Rakovia W-wa 1 : 3 MKS Piast Piastów 09-11-2019
o godzinie: 18:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 1 : 6 KS Promyk Nowa Sucha 10-11-2019
o godzinie: 12:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
Drużyna

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik