Karty podstawowe

III Liga Okręgowa rocznik 2006 - 6 kolejka

Rocznik 2006/2007
Piłka nożna

6. kolejka

LKS Chlebnia II – RKS Okęcie Warszawa 0:1 (0:0)

Bramki: Miłosz Sztubecki 52’

 

 

Skład Okęcia: Szymon Chojecki – Tomasz Hofmokl , Bartosz Bociński kpt., Jakub Beczek – Jakub Każmierczak, Fabian Kaleta, Maciej Goławski, Anh Minh Barzon – Kamil Baturalp

Ławka rezerwowych: Franciszek Stachoń, Dawid Le, Paweł Szelenbaum, Jan Lele Duj Tha, Dawid Marczuk, Bartłomiej Ratyński, Miłosz Sztubacki, Marcin Świerczyński,

 

 

Czwartą wygraną w sezonie zanotowali podopieczni Kamila Świtalskiego, rocznik 2006 A. W meczu wyjazdowym Młodziki Okęcia pokonały LKS II Chlebnia 1:0, a bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w II połowie meczu – Miłosz Sztubecki. Dzięki tej wygranej nasi piłkarze usadowili się na 3 miejscu w tabeli III ligi okręgowej , grupa 7. Do prowadzącego Piasta Piastów tracą 6 punktów, a do drugiej Olimpii Warszawa tylko trzy ?!

Na mecz 6 kolejki z LKS-em trener Kamil Świtalski zabrał ze sobą 17 piłkarzy, a wśród nich nieobecnych w ostatnim meczu Macieja Goławskiego, Ahn Minh Barzona, Jakuba Kaźmierczaka oraz Jakuba Beczek. Zespół zyskał na wartości oraz pewności siebie i przeprowadził kilka ciekawych oraz szybkich akcji. Gospodarze bronili remisu dość długo, nie wygrali jeszcze żadnego spotkania i bardzo chcieli to zmienić w niedzielę. Stawiali zacięty opór , ale skapitulowali w 52 min. i 3 punkty powędrowały na Radarową. Brawo chłopcy !!! Brawo trener !!!

Za tydzień w niedzielę 14 października jeden z ważniejszych meczy Młodzików Okęcia. Na Radarową przyjeżdża WRKS Olimpia Warszawa i będzie to mecz z tych o „6” punktów oraz rewanż za porażkę przy Górczewskiej z 1 rundy. Zapraszamy do dopingowania naszym chłopakom …. Do boju RKS !!!

 

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik