Informacje

Kadra trenerska

Kamil Świtalski
Kamil Świtalski
tel.
505 115 980
4.KOLEJKA III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2 ROCZNIK 2006
Data: 2019-04-30
4. kolejka RKS Okęcie Warszawa – KS Tur Jaktorów 9:1 (6:0) Bramki: Wiktor Korzeniewski 3’ 30’ 38’ Fabian Kaleta 5’ Dawid Marczuk 7’ 18’ 47’... czytaj więcej
III Liga Okręgowa rocznik 2006 - 10 kolejka
Data: 2018-11-05
10. kolejka RKS Okęcie Warszawa – MKS Piast Piastów 3:2 (3:1) Bramki: Anh Minh Barzon 2’ 23’ samobój. 20’ – Piast 27’ 58’(k)     Skład Okęcia: Szymon... czytaj więcej
III Liga Okręgowa rocznik 2006 - 7 kolejka
Data: 2018-10-15
7. kolejka RKS Okęcie Warszawa – WRKS Olimpia Warszawa 0:4 (0:2) Bramki: Olimpia 18’ 30+3’ 36’ 47’     Skład Okęcia: Szymon Chojecki – Jakub... czytaj więcej
III Liga Okręgowa rocznik 2006 - 6 kolejka
Data: 2018-10-09
6. kolejka LKS Chlebnia II – RKS Okęcie Warszawa 0:1 (0:0) Bramki: Miłosz Sztubecki 52’     Skład Okęcia: Szymon Chojecki – Tomasz Hofmokl , Bartosz... czytaj więcej
III Liga Okręgowa rocznik 2006 - 5 kolejka
Data: 2018-10-02
5. kolejka MKS Piast Piastów – RKS Okęcie Warszawa 4:0 (1:0) Bramki: Piast 15’ 34’ 45’ 47’     Skład Okęcia: Szymon Chojecki – Tomasz Hofmokl,... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2006 roku.
Zapraszamy na próbne treningi.

 

Drużyna powstała we wrześniu 2014 r. Jest kilku chłopców, którzy trenowali wcześniej w innych drużynach, ale większość próbuje nauczyć się grać w piłkę nożną w RKS Okęcie 2006. Staram się, aby młodzi piłkarze jak najlepiej się bawili, jednak chciałbym, aby treningi były nowoczesne, oraz aby uwzględniały obecne trendy nauki technicznej i szybkiej gry. Chciałbym również, aby chłopcy nauczyli się sumienności oraz odpowiedzialności.

Rodzice też mają mieć radość z gry swoich dzieci, z ich pasji i zaangażowania. Czasami jest trochę smutku, ale cała drużyna na pewno będzie się starać, aby radości było jak najwięcej. Na razie to się udaje :-)

Trenujemy 3 razy w tygodniu. Wyjeżdżamy 2 razy w roku na obóz. W zimę jedziemy zawsze na drugi tydzień ferii, a w lato na 10 dni w pierwszej połowie sierpnia. Obozy dla kilku roczników organizuje były reprezentant Polski, trener Włodzimierz Filaber.

Wiosna, lato, jesień gramy ligę i sparingi. Opłaty idą więc na sędziów i na opiekę lekarską. Z opłat finansowany jest również zakup piłek i innych rzeczy treningowych.

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 76 1140 2004 0000 3202 7706 6981​​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Wtorek - 17:50-19:30
Środa - 17:50-19:30
Piątek - 17:50-19:30

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 KS Promyk Nowa Sucha 5 13 4 1 0 25:4
2 UKS Unia Boryszew 4 10 3 1 0 38:7
3 MKS Piast Piastów 5 10 3 1 1 28:12
4 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 4 7 2 1 1 17:20
5 UKS Rakovia W-wa 4 5 1 2 1 16:20
6 UKS Ołtarzew 4 0 0 0 4 6:17
7 RKS Okęcie 3 0 0 0 3 3:25
8 MKS Znicz III Pruszków 3 0 0 0 3 0:28
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 24-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 1 : 11 UKS Unia Boryszew 25-08-2019
o godzinie: 11:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Rakovia W-wa 2 : 10 KS Promyk Nowa Sucha 25-08-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
UKS Ołtarzew 3 : 5 MKS Piast Piastów 04-09-2019
o godzinie: 17:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
RKS Okęcie : MKS Znicz III Pruszków 17-09-2019
o godzinie: 16:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 28-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 15 : 0 MKS Znicz III Pruszków 28-08-2019
o godzinie: 18:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
MKS Piast Piastów 13 : 0 RKS Okęcie 28-08-2019
o godzinie: 17:30
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Promyk Nowa Sucha 4 : 0 UKS Ołtarzew 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 5 : 5 UKS Rakovia W-wa 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
Kolejka nr 3
 
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia W-wa 4 : 4 UKS Unia Boryszew 31-08-2019
o godzinie: 15:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
UKS Ołtarzew 2 : 3 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 31-08-2019
o godzinie: 11:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
RKS Okęcie 1 : 4 KS Promyk Nowa Sucha 01-09-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków 0 : 7 MKS Piast Piastów 01-09-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 4
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 8 : 2 MKS Piast Piastów 07-09-2019
o godzinie: 14:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
KS Promyk Nowa Sucha 6 : 0 MKS Znicz III Pruszków 07-09-2019
o godzinie: 14:30
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 8 : 2 RKS Okęcie 08-09-2019
o godzinie: 11:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Rakovia W-wa 5 : 1 UKS Ołtarzew 07-09-2019
o godzinie: 19:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
Kolejka nr 5
AKTUALNA KOLEJKA
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Ołtarzew : UKS Unia Boryszew 14-09-2019
o godzinie: 15:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
RKS Okęcie : UKS Rakovia W-wa 14-09-2019
o godzinie: 16:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 14-09-2019
o godzinie: 16:45
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
MKS Piast Piastów 1 : 1 KS Promyk Nowa Sucha 14-09-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 6
 
data: 18-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew : KS Promyk Nowa Sucha 18-09-2019
o godzinie: 18:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : MKS Piast Piastów 19-09-2019
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Rakovia W-wa : MKS Znicz III Pruszków 18-09-2019
o godzinie: 20:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS Ołtarzew : RKS Okęcie 18-09-2019
o godzinie: 17:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
Kolejka nr 7
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : UKS Unia Boryszew 21-09-2019
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków : UKS Ołtarzew 21-09-2019
o godzinie: 13:00
 Pruszków, Juliana Gomulińskiego 2
MKS Piast Piastów : UKS Rakovia W-wa 21-09-2019
o godzinie: 17:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Promyk Nowa Sucha : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 22-09-2019
o godzinie: 15:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
Kolejka nr 8
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 28-09-2019  
KS Promyk Nowa Sucha : UKS Rakovia W-wa 28-09-2019
o godzinie: 14:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
MKS Piast Piastów : UKS Ołtarzew 28-09-2019
o godzinie: 16:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
MKS Znicz III Pruszków : RKS Okęcie 29-09-2019
o godzinie: 11:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz III Pruszków : UKS Unia Boryszew 05-10-2019  
RKS Okęcie : MKS Piast Piastów 05-10-2019  
UKS Ołtarzew : KS Promyk Nowa Sucha 05-10-2019  
UKS Rakovia W-wa : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 05-10-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew : UKS Rakovia W-wa 12-10-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : UKS Ołtarzew 12-10-2019  
KS Promyk Nowa Sucha : RKS Okęcie 12-10-2019  
MKS Piast Piastów : MKS Znicz III Pruszków 12-10-2019  
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Piast Piastów : UKS Unia Boryszew 19-10-2019  
MKS Znicz III Pruszków : KS Promyk Nowa Sucha 19-10-2019  
RKS Okęcie : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 19-10-2019  
UKS Ołtarzew : UKS Rakovia W-wa 19-10-2019  
Kolejka nr 12
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew : UKS Ołtarzew 26-10-2019  
UKS Rakovia W-wa : RKS Okęcie 26-10-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : MKS Znicz III Pruszków 26-10-2019  
KS Promyk Nowa Sucha : MKS Piast Piastów 26-10-2019  
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Promyk Nowa Sucha : UKS Unia Boryszew 02-11-2019  
MKS Piast Piastów : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 02-11-2019  
MKS Znicz III Pruszków : UKS Rakovia W-wa 02-11-2019  
RKS Okęcie : UKS Ołtarzew 02-11-2019  
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew : RKS Okęcie 09-11-2019  
UKS Ołtarzew : MKS Znicz III Pruszków 09-11-2019  
UKS Rakovia W-wa : MKS Piast Piastów 09-11-2019
o godzinie: 18:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Promyk Nowa Sucha 09-11-2019  
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy