Karty podstawowe

Rocznik 2006 - zaczynamy rundę wiosenną - liga MZPN i sparing.

Można powiedzieć, że od tego weekendu zaczynamy rundę wiosenną. W niedzielę o 15:00 gramy z Legionem Warszawa w lidze MZPN. W środę o 17:30 gramy sparing z Sarmą Wola. Poniżej szczegóły.

- W niedzielę zbiórka o 14:15. Gramy na naszym stadionie. Przynosimy nasze stroje, ochraniacze i LEGITYMACJE. Powołani na mecz: Szymek, Marcin, Bartek (Gręba), Maciek, Paweł, Dawid (Le), Dawid (Marczuk), Fabian, Miłosz, Igor, Bartek (Bociński), Patryk.

- W środę zbiórka o 17:00 przy ul. Spokojnej 13. Przynosimy nasze stroje i ochraniacze. Mecz z Sarmą potrwa do godz. 19:00. Powołani na mecz: Mati, Julek, Damian, Bartek (Ratyński), Przemek, Patryk oraz kilku chłopców, którzy zostaną powołani na wtorkowym treningu.

Liczę, że po solidnych treningach zimowych, po turniejach w hali, meczach w Kids Soccer League, jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu. Chciałbym, aby chłopcy w meczach pokazali, że dużo nauczyli się w ostatnich miesiącach. Liczę, że będą walczyć, znacznie lepiej niż w zeszłych sezonach komunikować się na boisku, że pokażą lepszą technikę i zgranie. Ale zobaczymy. Przypominam, że zupełnie nieważne są wyniki meczów. Najważniejszy jest piłkarski rozwój chłopców. Mam więc prośbę o POZYTYWNY doping dla naszej drużyny. Cieszmy się grą naszych chłopców, nie krytykujmy sędziów, szanujmy przeciwników i spędzajmy miło czas, korzystając z wiosennego, pięknego słońca :-)

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy