Tabela i wyniki

Rocznik 2006 - Sezon 2018/2019 - III Liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 MKS Piast Piastów 10 27 9 0 1 31:7
2 WRKS Olimpia Warszawa 10 24 8 0 2 32:13
3 ATP WARSZAWA 10 12 4 0 6 20:30
4 RKS Okęcie 9 12 4 0 5 15:28
5 MKS Znicz III Pruszków 9 9 3 0 6 15:15
6 LKS Chlebnia II 10 3 1 0 9 9:29
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WRKS Olimpia Warszawa 7 : 2 ATP WARSZAWA 01-09-2018
o godzinie: 13:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
RKS Okęcie 5 : 2 LKS Chlebnia II 02-09-2018
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków 1 : 4 MKS Piast Piastów 02-09-2018
o godzinie: 09:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 2
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 1 : 4 MKS Piast Piastów 08-09-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
LKS Chlebnia II 1 : 5 MKS Znicz III Pruszków 09-09-2018
o godzinie: 15:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
WRKS Olimpia Warszawa 7 : 2 RKS Okęcie 08-09-2018
o godzinie: 15:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
Kolejka nr 3
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 4 : 2 ATP WARSZAWA 16-09-2018
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków 0 : 1 WRKS Olimpia Warszawa 15-09-2018
o godzinie: 17:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
MKS Piast Piastów 2 : 0 LKS Chlebnia II 15-09-2018
o godzinie: 14:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 4
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 2 : 0 LKS Chlebnia II 22-09-2018
o godzinie: 10:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
WRKS Olimpia Warszawa 1 : 3 MKS Piast Piastów 22-09-2018
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
RKS Okęcie : MKS Znicz III Pruszków 22-09-2018
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz III Pruszków 3 : 0 ATP WARSZAWA 30-09-2018
o godzinie: 10:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
MKS Piast Piastów 4 : 0 RKS Okęcie 30-09-2018
o godzinie: 13:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
LKS Chlebnia II 1 : 2 WRKS Olimpia Warszawa 30-09-2018
o godzinie: 14:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
Kolejka nr 6
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 2 : 5 WRKS Olimpia Warszawa 07-10-2018
o godzinie: 17:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
LKS Chlebnia II 0 : 1 RKS Okęcie 07-10-2018
o godzinie: 14:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
MKS Piast Piastów 3 : 1 MKS Znicz III Pruszków 07-10-2018
o godzinie: 14:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 7
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 0 : 4 MKS Piast Piastów 14-10-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
MKS Znicz III Pruszków 0 : 1 LKS Chlebnia II 14-10-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
RKS Okęcie 0 : 4 WRKS Olimpia Warszawa 14-10-2018
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 2 : 0 RKS Okęcie 20-10-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
WRKS Olimpia Warszawa 1 : 0 MKS Znicz III Pruszków 20-10-2018
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
LKS Chlebnia II 0 : 3 MKS Piast Piastów 21-10-2018
o godzinie: 15:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
Kolejka nr 9
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Chlebnia II 3 : 5 ATP WARSZAWA 27-10-2018
o godzinie: 13:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
MKS Piast Piastów 2 : 0 WRKS Olimpia Warszawa 27-10-2018
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
MKS Znicz III Pruszków 5 : 0 RKS Okęcie 28-10-2018
o godzinie: 17:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 4 : 0 MKS Znicz III Pruszków 03-11-2018
o godzinie: 14:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie 3 : 2 MKS Piast Piastów 04-11-2018
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
WRKS Olimpia Warszawa 4 : 1 LKS Chlebnia II 03-11-2018
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy