Tabela i wyniki

Rocznik 2006 - II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4 (Jesień)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS Unia Boryszew 10 28 9 1 0 70:12
2 MKS Piast Piastów 10 25 8 1 1 53:16
3 KS Promyk Nowa Sucha 9 20 6 2 1 34:8
4 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 10 13 4 1 5 33:37
5 MKS Znicz III Pruszków 9 12 4 0 5 20:46
6 UKS Rakovia W-wa 10 8 2 2 6 29:52
7 RKS Okęcie 9 3 1 0 8 19:57
8 UKS Ołtarzew 9 1 0 1 8 13:43
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 24-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 1 : 11 UKS Unia Boryszew 25-08-2019
o godzinie: 11:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Rakovia W-wa 2 : 10 KS Promyk Nowa Sucha 25-08-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
UKS Ołtarzew 3 : 5 MKS Piast Piastów 04-09-2019
o godzinie: 17:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
MKS Znicz III Pruszków 5 : 2 RKS Okęcie 24-09-2019
o godzinie: 16:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 2
 
data: 28-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 15 : 0 MKS Znicz III Pruszków 28-08-2019
o godzinie: 18:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
MKS Piast Piastów 13 : 0 RKS Okęcie 28-08-2019
o godzinie: 17:30
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Promyk Nowa Sucha 4 : 0 UKS Ołtarzew 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 5 : 5 UKS Rakovia W-wa 28-08-2019
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
Kolejka nr 3
 
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia W-wa 4 : 4 UKS Unia Boryszew 31-08-2019
o godzinie: 15:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
UKS Ołtarzew 2 : 3 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 31-08-2019
o godzinie: 11:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
RKS Okęcie 1 : 4 KS Promyk Nowa Sucha 01-09-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków 0 : 7 MKS Piast Piastów 01-09-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 4
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 8 : 2 MKS Piast Piastów 07-09-2019
o godzinie: 14:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
KS Promyk Nowa Sucha 6 : 0 MKS Znicz III Pruszków 07-09-2019
o godzinie: 14:30
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 8 : 2 RKS Okęcie 08-09-2019
o godzinie: 11:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Rakovia W-wa 5 : 1 UKS Ołtarzew 07-09-2019
o godzinie: 19:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
Kolejka nr 5
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Ołtarzew 0 : 8 UKS Unia Boryszew 14-09-2019
o godzinie: 15:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
RKS Okęcie 2 : 6 UKS Rakovia W-wa 14-09-2019
o godzinie: 16:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków 4 : 2 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 14-09-2019
o godzinie: 16:45
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
MKS Piast Piastów 1 : 1 KS Promyk Nowa Sucha 14-09-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 6
 
data: 18-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 3 : 2 KS Promyk Nowa Sucha 18-09-2019
o godzinie: 18:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 1 : 5 MKS Piast Piastów 19-09-2019
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Rakovia W-wa 3 : 7 MKS Znicz III Pruszków 18-09-2019
o godzinie: 20:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS Ołtarzew 5 : 7 RKS Okęcie 18-09-2019
o godzinie: 17:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
Kolejka nr 7
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 1 : 10 UKS Unia Boryszew 21-09-2019
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków : UKS Ołtarzew 21-09-2019
o godzinie: 13:00
 Pruszków, Juliana Gomulińskiego 2
MKS Piast Piastów 9 : 1 UKS Rakovia W-wa 21-09-2019
o godzinie: 17:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Promyk Nowa Sucha 1 : 0 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 22-09-2019
o godzinie: 15:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
Kolejka nr 8
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 5 : 1 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 29-09-2019
o godzinie: 15:00
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
KS Promyk Nowa Sucha 5 : 0 UKS Rakovia W-wa 28-09-2019
o godzinie: 14:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
MKS Piast Piastów 4 : 1 UKS Ołtarzew 28-09-2019
o godzinie: 15:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
RKS Okęcie 3 : 4 MKS Znicz III Pruszków 29-09-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz III Pruszków 0 : 3 UKS Unia Boryszew 06-10-2019
o godzinie: 16:00
 Pruszków, Juliana Gomulińskiego 4
RKS Okęcie 1 : 2 MKS Piast Piastów 05-10-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Ołtarzew 1 : 1 KS Promyk Nowa Sucha 05-10-2019
o godzinie: 14:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
UKS Rakovia W-wa 2 : 6 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 05-10-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion Miejski w Brwinowie. (Brwinów, Turystyczna 4)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew 3 : 1 UKS Rakovia W-wa 12-10-2019
o godzinie: 15:30
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 6 : 0 UKS Ołtarzew 13-10-2019
o godzinie: 12:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
KS Promyk Nowa Sucha : RKS Okęcie 13-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
MKS Piast Piastów 5 : 0 MKS Znicz III Pruszków 12-10-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Piast Piastów : UKS Unia Boryszew 19-10-2019
o godzinie: 14:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
MKS Znicz III Pruszków : KS Promyk Nowa Sucha 20-10-2019
o godzinie: 13:00
 Pruszków, Juliana Gomulińskiego 4
RKS Okęcie : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 19-10-2019
o godzinie: 13:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Ołtarzew : UKS Rakovia W-wa 19-10-2019
o godzinie: 15:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
Kolejka nr 12
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew : UKS Ołtarzew 26-10-2019
o godzinie: 11:00
 STADION K.S BZURA CHODAKÓW (Sochaczew, Fryderyka Chopina 101)
UKS Rakovia W-wa : RKS Okęcie 26-10-2019
o godzinie: 17:00
 Stadion OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : MKS Znicz III Pruszków 27-10-2019
o godzinie: 12:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
KS Promyk Nowa Sucha : MKS Piast Piastów 27-10-2019
o godzinie: 13:30
 KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Promyk Nowa Sucha : UKS Unia Boryszew 02-11-2019  
MKS Piast Piastów : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 02-11-2019  MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
MKS Znicz III Pruszków : UKS Rakovia W-wa 02-11-2019  
RKS Okęcie : UKS Ołtarzew 02-11-2019  
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Unia Boryszew : RKS Okęcie 09-11-2019  
UKS Ołtarzew : MKS Znicz III Pruszków 09-11-2019
o godzinie: 13:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
UKS Rakovia W-wa : MKS Piast Piastów 09-11-2019
o godzinie: 18:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Promyk Nowa Sucha 10-11-2019
o godzinie: 12:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy