Tabela i wyniki

Rocznik 2006 - Sezon 2018/2019 - III Liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (WIOSNA)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 AP Agape II Białołęka 8 17 5 2 1 19:9
2 KS Ursus W-wa 7 16 5 1 1 23:7
3 RKS Okęcie 7 10 3 1 3 17:15
4 WRKS Olimpia Warszawa 8 10 2 4 2 12:10
5 LKS Tur Jaktorów 8 0 0 0 8 6:36
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WRKS Olimpia Warszawa 1 : 1 AP Agape II Białołęka 30-03-2019
o godzinie: 11:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
RKS Okęcie : PAUZJE  
LKS Tur Jaktorów 0 : 6 KS Ursus W-wa 30-03-2019
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP Agape II Białołęka 2 : 1 KS Ursus W-wa 07-04-2019
o godzinie: 12:00
 BOS Picassa (Warszawa-Białołęka, Pabla Picassa 1)
PAUZJE : LKS Tur Jaktorów  
WRKS Olimpia Warszawa 0 : 2 RKS Okęcie 06-04-2019
o godzinie: 11:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 2 : 3 AP Agape II Białołęka 14-04-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
LKS Tur Jaktorów 2 : 3 WRKS Olimpia Warszawa 14-04-2019
o godzinie: 11:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Ursus W-wa : PAUZJE  
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP Agape II Białołęka : PAUZJE  
WRKS Olimpia Warszawa 2 : 2 KS Ursus W-wa 27-04-2019
o godzinie: 11:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
RKS Okęcie 9 : 1 LKS Tur Jaktorów 28-04-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Tur Jaktorów 0 : 4 AP Agape II Białołęka 12-05-2019
o godzinie: 12:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
KS Ursus W-wa 4 : 0 RKS Okęcie 11-05-2019
o godzinie: 16:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
PAUZJE : WRKS Olimpia Warszawa  
Kolejka nr 6
 
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP Agape II Białołęka 0 : 0 WRKS Olimpia Warszawa 18-05-2019
o godzinie: 17:00
 BOS Picassa (Warszawa-Białołęka, Pabla Picassa 1)
PAUZJE : RKS Okęcie  
KS Ursus W-wa 4 : 0 LKS Tur Jaktorów 19-05-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus W-wa 3 : 1 AP Agape II Białołęka 25-05-2019
o godzinie: 15:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
LKS Tur Jaktorów : PAUZJE  
RKS Okęcie 0 : 0 WRKS Olimpia Warszawa 26-05-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP Agape II Białołęka 5 : 1 RKS Okęcie 01-06-2019
o godzinie: 10:00
 BOS Picassa (Warszawa-Białołęka, Pabla Picassa 1)
WRKS Olimpia Warszawa 4 : 0 LKS Tur Jaktorów 01-06-2019
o godzinie: 11:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
PAUZJE : KS Ursus W-wa  
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : AP Agape II Białołęka  
KS Ursus W-wa 3 : 2 WRKS Olimpia Warszawa 09-06-2019
o godzinie: 15:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
LKS Tur Jaktorów 2 : 3 RKS Okęcie 09-06-2019
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP Agape II Białołęka 3 : 1 LKS Tur Jaktorów 15-06-2019
o godzinie: 10:00
 BOS Picassa (Warszawa-Białołęka, Pabla Picassa 1)
RKS Okęcie : KS Ursus W-wa 16-06-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
WRKS Olimpia Warszawa : PAUZJE  
Rocznik 2006 - Sezon 2018/2019 - III Liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 MKS Piast Piastów 10 27 9 0 1 31:7
2 WRKS Olimpia Warszawa 10 24 8 0 2 32:13
3 RKS Okęcie 10 15 5 0 5 16:28
4 ATP WARSZAWA 10 12 4 0 6 20:30
5 MKS Znicz III Pruszków 10 9 3 0 7 15:16
6 LKS Chlebnia II 10 3 1 0 9 9:29
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WRKS Olimpia Warszawa 7 : 2 ATP WARSZAWA 01-09-2018
o godzinie: 13:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
RKS Okęcie 5 : 2 LKS Chlebnia II 02-09-2018
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków 1 : 4 MKS Piast Piastów 02-09-2018
o godzinie: 09:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 2
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 1 : 4 MKS Piast Piastów 08-09-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
LKS Chlebnia II 1 : 5 MKS Znicz III Pruszków 09-09-2018
o godzinie: 15:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
WRKS Olimpia Warszawa 7 : 2 RKS Okęcie 08-09-2018
o godzinie: 15:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
Kolejka nr 3
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 4 : 2 ATP WARSZAWA 16-09-2018
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz III Pruszków 0 : 1 WRKS Olimpia Warszawa 15-09-2018
o godzinie: 17:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
MKS Piast Piastów 2 : 0 LKS Chlebnia II 15-09-2018
o godzinie: 14:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 4
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 2 : 0 LKS Chlebnia II 22-09-2018
o godzinie: 10:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
WRKS Olimpia Warszawa 1 : 3 MKS Piast Piastów 22-09-2018
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
RKS Okęcie 1 : 0 MKS Znicz III Pruszków 22-09-2018
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz III Pruszków 3 : 0 ATP WARSZAWA 30-09-2018
o godzinie: 10:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
MKS Piast Piastów 4 : 0 RKS Okęcie 30-09-2018
o godzinie: 13:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
LKS Chlebnia II 1 : 2 WRKS Olimpia Warszawa 30-09-2018
o godzinie: 14:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
Kolejka nr 6
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 2 : 5 WRKS Olimpia Warszawa 07-10-2018
o godzinie: 17:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
LKS Chlebnia II 0 : 1 RKS Okęcie 07-10-2018
o godzinie: 14:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
MKS Piast Piastów 3 : 1 MKS Znicz III Pruszków 07-10-2018
o godzinie: 14:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 7
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 0 : 4 MKS Piast Piastów 14-10-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
MKS Znicz III Pruszków 0 : 1 LKS Chlebnia II 14-10-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
RKS Okęcie 0 : 4 WRKS Olimpia Warszawa 14-10-2018
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 2 : 0 RKS Okęcie 20-10-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
WRKS Olimpia Warszawa 1 : 0 MKS Znicz III Pruszków 20-10-2018
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
LKS Chlebnia II 0 : 3 MKS Piast Piastów 21-10-2018
o godzinie: 15:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
Kolejka nr 9
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Chlebnia II 3 : 5 ATP WARSZAWA 27-10-2018
o godzinie: 13:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
MKS Piast Piastów 2 : 0 WRKS Olimpia Warszawa 27-10-2018
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
MKS Znicz III Pruszków 5 : 0 RKS Okęcie 28-10-2018
o godzinie: 17:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 4 : 0 MKS Znicz III Pruszków 03-11-2018
o godzinie: 14:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie 3 : 2 MKS Piast Piastów 04-11-2018
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
WRKS Olimpia Warszawa 4 : 1 LKS Chlebnia II 03-11-2018
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy