Informacje

Trener drużyny
Arnold Mikina
Arnold Mikina
tel.
501 360 597
4.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ D2 MŁODZIK GR. 4 - ROCZNIK 2007/2008
Data: 2019-04-29
4 Kolejka UKS Rakovia II – RKS Okęcie Warszawa 3:4 (3:2) Bramki: UKS 8’ 12’ 22’ – Yoan Le Guevel-Rózycki 3’ Wojciech Zychowicz 17’ Aleksander... czytaj więcej
10. kolejka III Ligi MZPN ATP Warszawa - RKS Okęcie Warszawa 3:1
Data: 2018-11-06
Kończący sezon mecz rozegraliśmy na wyjeździe z ATP Warszawa przegrywając 3:1. Jak zwykle- mogło być trochę lepiej, mogło być gorzej. Zwłaszcza... czytaj więcej
9. Kolejka III Ligi MZPN RKS Okęcie Warszawa - UKS 2014 Warszawa 4:1
Data: 2018-10-29
Ważne zwycięstwo, ponieważ dzięki niemu nasz zespół pozostał w rozgrywkach na poziomie III Ligi. Spada Przyszłość Włochy- wycofana z rozgrywek i UKS... czytaj więcej
8. kolejka III Ligi MZPN WRKS Olimpia Warszawa - RKS Okęcie Warszawa 5:1
Data: 2018-10-21
Mecz zakończył się dużo wyższą porażką, niżby to wynikało z przebiegu spotkania.  Jedyną bramkę dla Okęcia zdobył Antoni Joński po akcji i podaniu... czytaj więcej
6. kolejka III Ligi MZPN  MKS Polonia II Warszawa - RKS Okęcie Warszawa 2:1
Data: 2018-10-06
          Może i Polonia jest trochę lepszym zespołem, ale gdyby wykorzystać te dwie stuprocentowe sytuacje w końcówce meczu... Tuż przed... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Trwa nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2007/2008 roku.
Zapraszamy na treningi.

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 30 1140 2004 0000 3702 7706 6982​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Youtube

Terminy treningów

Wtorek 16:30 - 18:00
Czwartek 16:30 - 18:00
Stadion RKS Okęcie ul. Radarowa 1
 

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 AP PROGRES WARSZAWA 5 15 5 0 0 51:1
2 K.S.ARMADO 5 12 4 0 1 26:12
3 WRKS Olimpia Warszawa 5 9 3 0 2 18:7
4 MUKS UNIA WARSZAWA 6 9 3 0 3 16:21
5 RKS Okęcie 5 3 1 0 4 5:27
6 UKS Rakovia II W-wa 6 0 0 0 6 5:53
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WRKS Olimpia Warszawa 0 : 4 AP PROGRES WARSZAWA 30-03-2019
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
UKS Rakovia II W-wa 2 : 3 MUKS UNIA WARSZAWA 30-03-2019
o godzinie: 17:00
 Wronik (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
RKS Okęcie 1 : 5 K.S.ARMADO 31-03-2019
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP PROGRES WARSZAWA 8 : 0 K.S.ARMADO 06-04-2019
o godzinie: 11:00
 Progres Warszawa baza (Warszawa-Wilanów, Rosochata )
MUKS UNIA WARSZAWA 6 : 0 RKS Okęcie 07-04-2019
o godzinie: 17:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
WRKS Olimpia Warszawa 8 : 0 UKS Rakovia II W-wa 06-04-2019
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia II W-wa 0 : 20 AP PROGRES WARSZAWA 13-04-2019
o godzinie: 16:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
RKS Okęcie 0 : 3 WRKS Olimpia Warszawa 14-04-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
K.S.ARMADO 5 : 1 MUKS UNIA WARSZAWA 14-04-2019
o godzinie: 16:00
 Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP PROGRES WARSZAWA 9 : 1 MUKS UNIA WARSZAWA 27-04-2019
o godzinie: 11:00
 Progres Warszawa baza (Warszawa-Wilanów, Rosochata )
WRKS Olimpia Warszawa 2 : 3 K.S.ARMADO 27-04-2019
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
UKS Rakovia II W-wa 3 : 4 RKS Okęcie 28-04-2019
o godzinie: 16:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 0 : 10 AP PROGRES WARSZAWA 13-05-2019
o godzinie: 16:15
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
K.S.ARMADO 13 : 0 UKS Rakovia II W-wa 12-05-2019
o godzinie: 16:00
 Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
MUKS UNIA WARSZAWA 0 : 5 WRKS Olimpia Warszawa 12-05-2019
o godzinie: 16:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP PROGRES WARSZAWA : WRKS Olimpia Warszawa 18-05-2019
o godzinie: 11:00
 Progres Warszawa baza (Warszawa-Wilanów, Rosochata )
MUKS UNIA WARSZAWA 5 : 0 UKS Rakovia II W-wa 18-05-2019
o godzinie: 15:30
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
K.S.ARMADO : RKS Okęcie 18-05-2019
o godzinie: 10:00
 Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
K.S.ARMADO : AP PROGRES WARSZAWA 26-05-2019
o godzinie: 16:00
 Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
RKS Okęcie : MUKS UNIA WARSZAWA 25-05-2019  RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Rakovia II W-wa : WRKS Olimpia Warszawa 25-05-2019
o godzinie: 14:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP PROGRES WARSZAWA : UKS Rakovia II W-wa 02-06-2019
o godzinie: 12:00
 Progres Warszawa baza (Warszawa-Wilanów, Rosochata )
WRKS Olimpia Warszawa : RKS Okęcie 01-06-2019
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
MUKS UNIA WARSZAWA : K.S.ARMADO 01-06-2019
o godzinie: 15:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MUKS UNIA WARSZAWA : AP PROGRES WARSZAWA 08-06-2019  
K.S.ARMADO : WRKS Olimpia Warszawa 09-06-2019
o godzinie: 16:00
 Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
RKS Okęcie : UKS Rakovia II W-wa 08-06-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP PROGRES WARSZAWA : RKS Okęcie 15-06-2019  
UKS Rakovia II W-wa : K.S.ARMADO 15-06-2019
o godzinie: 14:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
WRKS Olimpia Warszawa : MUKS UNIA WARSZAWA 15-06-2019
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
Drużyna
%AutoEntityLabel%, %AutoEntityLabel%

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy