Tabela i wyniki

Rocznik 2007/2008 - Sezon 2018/2019 - III Liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4 (WIOSNA)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 AP PROGRES WARSZAWA 3 9 3 0 0 32:0
2 K.S.ARMADO 3 6 2 0 1 10:10
3 WRKS Olimpia Warszawa 3 6 2 0 1 11:4
4 MUKS UNIA WARSZAWA 3 6 2 0 1 10:7
5 RKS Okęcie 3 0 0 0 3 1:14
6 UKS Rakovia II W-wa 3 0 0 0 3 2:31
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WRKS Olimpia Warszawa 0 : 4 AP PROGRES WARSZAWA 30-03-2019
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
UKS Rakovia II W-wa 2 : 3 MUKS UNIA WARSZAWA 30-03-2019
o godzinie: 17:00
 Wronik (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
RKS Okęcie 1 : 5 K.S.ARMADO 31-03-2019
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP PROGRES WARSZAWA 8 : 0 K.S.ARMADO 06-04-2019
o godzinie: 11:00
 Progres Warszawa baza (Warszawa-Wilanów, Rosochata )
MUKS UNIA WARSZAWA 6 : 0 RKS Okęcie 07-04-2019
o godzinie: 17:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
WRKS Olimpia Warszawa 8 : 0 UKS Rakovia II W-wa 06-04-2019
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
Kolejka nr 3
AKTUALNA KOLEJKA
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia II W-wa 0 : 20 AP PROGRES WARSZAWA 13-04-2019
o godzinie: 16:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
RKS Okęcie 0 : 3 WRKS Olimpia Warszawa 14-04-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
K.S.ARMADO 5 : 1 MUKS UNIA WARSZAWA 14-04-2019
o godzinie: 16:00
 Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP PROGRES WARSZAWA : MUKS UNIA WARSZAWA 27-04-2019
o godzinie: 11:00
 Progres Warszawa baza (Warszawa-Wilanów, Rosochata )
WRKS Olimpia Warszawa : K.S.ARMADO 27-04-2019
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
UKS Rakovia II W-wa : RKS Okęcie 28-04-2019
o godzinie: 16:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : AP PROGRES WARSZAWA 11-05-2019  
K.S.ARMADO : UKS Rakovia II W-wa 12-05-2019
o godzinie: 16:00
 Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
MUKS UNIA WARSZAWA : WRKS Olimpia Warszawa 11-05-2019  
Kolejka nr 6
 
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP PROGRES WARSZAWA : WRKS Olimpia Warszawa 18-05-2019  
MUKS UNIA WARSZAWA : UKS Rakovia II W-wa 18-05-2019  
K.S.ARMADO : RKS Okęcie 18-05-2019
o godzinie: 10:00
 Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
K.S.ARMADO : AP PROGRES WARSZAWA 26-05-2019
o godzinie: 16:00
 Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
RKS Okęcie : MUKS UNIA WARSZAWA 25-05-2019  
UKS Rakovia II W-wa : WRKS Olimpia Warszawa 25-05-2019
o godzinie: 14:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP PROGRES WARSZAWA : UKS Rakovia II W-wa 01-06-2019  
WRKS Olimpia Warszawa : RKS Okęcie 01-06-2019
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
MUKS UNIA WARSZAWA : K.S.ARMADO 01-06-2019  
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MUKS UNIA WARSZAWA : AP PROGRES WARSZAWA 08-06-2019  
K.S.ARMADO : WRKS Olimpia Warszawa 09-06-2019
o godzinie: 16:00
 Armado (Warszawa-Ursynów, Puławska 266)
RKS Okęcie : UKS Rakovia II W-wa 08-06-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP PROGRES WARSZAWA : RKS Okęcie 15-06-2019  
UKS Rakovia II W-wa : K.S.ARMADO 15-06-2019
o godzinie: 14:00
 Boisko boczne KS Drukarz (Warszawa-Praga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)
WRKS Olimpia Warszawa : MUKS UNIA WARSZAWA 15-06-2019
o godzinie: 10:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
Rocznik 2007/2008 - Sezon 2018/2019 - III Liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 MKS Polonia II W-wa 8 19 6 1 1 23:8
2 ATP WARSZAWA 8 17 5 2 1 23:12
3 WRKS Olimpia Warszawa 8 12 4 0 4 27:18
4 RKS Okęcie 8 7 2 1 5 13:19
5 UKS OKĘCIE 2014 8 3 1 0 7 7:36
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
WRKS Olimpia Warszawa 2 : 3 ATP WARSZAWA 01-09-2018
o godzinie: 14:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
PAUZJE : UKS OKĘCIE 2014  
RKS Okęcie 1 : 3 MKS Polonia II W-wa 01-09-2018
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 2 : 2 MKS Polonia II W-wa 09-09-2018
o godzinie: 20:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
PAUZJE : RKS Okęcie  
WRKS Olimpia Warszawa 3 : 2 UKS OKĘCIE 2014 08-09-2018
o godzinie: 17:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
Kolejka nr 3
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS OKĘCIE 2014 0 : 6 ATP WARSZAWA 15-09-2018
o godzinie: 17:15
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
RKS Okęcie 3 : 4 WRKS Olimpia Warszawa 16-09-2018
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Polonia II W-wa : PAUZJE  
Kolejka nr 4
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : PAUZJE  
WRKS Olimpia Warszawa 2 : 3 MKS Polonia II W-wa 22-09-2018
o godzinie: 15:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
UKS OKĘCIE 2014 1 : 2 RKS Okęcie 22-09-2018
o godzinie: 13:15
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 0 : 0 ATP WARSZAWA 29-09-2018
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Polonia II W-wa 7 : 0 UKS OKĘCIE 2014 30-09-2018
o godzinie: 14:00
 OSiR Targówek (Warszawa-Targówek, Blokowa 3)
PAUZJE : WRKS Olimpia Warszawa  
Kolejka nr 6
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 3 : 2 WRKS Olimpia Warszawa 06-10-2018
o godzinie: 10:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS OKĘCIE 2014 : PAUZJE  
MKS Polonia II W-wa 2 : 1 RKS Okęcie 06-10-2018
o godzinie: 10:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 7
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Polonia II W-wa 4 : 0 ATP WARSZAWA 14-10-2018
o godzinie: 14:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
RKS Okęcie : PAUZJE  
UKS OKĘCIE 2014 1 : 8 WRKS Olimpia Warszawa 14-10-2018
o godzinie: 13:00
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 6 : 1 UKS OKĘCIE 2014 20-10-2018
o godzinie: 14:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
WRKS Olimpia Warszawa 5 : 1 RKS Okęcie 20-10-2018
o godzinie: 15:00
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
PAUZJE : MKS Polonia II W-wa  
Kolejka nr 9
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : ATP WARSZAWA  
MKS Polonia II W-wa 2 : 1 WRKS Olimpia Warszawa 23-10-2018
o godzinie: 16:45
 ul. Górczewska 5660, Warszawa-Wola
RKS Okęcie 4 : 1 UKS OKĘCIE 2014 27-10-2018
o godzinie: 09:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA 3 : 1 RKS Okęcie 04-11-2018
o godzinie: 16:00
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS OKĘCIE 2014 1 : 0 MKS Polonia II W-wa 04-11-2018
o godzinie: 13:45
 UKS OKĘCIE 2014 (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
WRKS Olimpia Warszawa : PAUZJE  

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy