4. kolejka III Ligi MZPN UKS Okęcie 2014 - RKS Okęcie 1:2

Rocznik 2008/2009

Nasze lokalne derby rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść!
Już w 3min. Yoan Le Guevel-Różycki wyprowadził RKS na prowadzenie, dobijając uderzenie z dystansu Krzysztofa Pawlikowskiego. Podczas kolejnych akcji zespołu gole wisiały w powietrzu. Można było wygrać ten mecz już w pierwszej połowie, zwłaszcza, że gracze UKS ani razu nie zagrozili naszej bramce w tej części gry. Niestety, brakowało trochę szczęścia i dokładności.
W przerwie meczu doświadczeni kibice sugerowali, że to się może zemścić. Niedługo trzeba było czekać. Ledwie sędzia dał znać do rozpoczęcia drugiej połowy i mamy wyrównanie.
Zdobyty gol dodał animuszu piłkarzom UKS. Mecz stał się bardziej wyrównany, czas płyną ale bramki nie padały.
Na kilkanaście minut przed końcem spotkania sędzia przerwał zawody na kilka chwil z powodu ulewnego deszczu.
Powoli zaczęliśmy oswajać się z remisem kiedy to Szymon Ścięgosz na 2min. przed ostatnim gwizdkiem sędziego,  wykończył podanie Aleksandra Chmielewskiego zdobywając zwycięską bramkę i za chwilę utoną w objęciach szczęśliwych kolegów. smiley
Chłopcy odrobili dziś ważną lekcję, że gra się do końca, bo to się opłaca.
Brawo drużyna! To bardzo cenne 3 punkty!

Bramki: 0:1 Le Guevel Różycki - Pawlikowski, 1:1 UKS, 1:2 Ścięgosz - Chmielewski.

Stoją od lewej: Krzysztof Łomża (kpt.) Bartosz Koczyk, Antoni Sałapa, Daniel Goluch, Wojciech Zychowicz, Antoni Joński, Aleksander Chmielewski, Yoan Le Guevel-Różycki, Krzysztof Pawlikowski, Dawid Brzozowski, Szymon Ścięgosz, Jakub Kruszewski.

4. kolejka III Ligi MZPN    UKS Okęcie 2014 - RKS Okęcie 1:2