Karty podstawowe

KS Ursynów - RKS Okęcie 12:2

Rocznik 2008/2009
Piłka nożna

Krótki film (skrót) z fragmentu tego meczu obejmuje prawie całą II kwartę i III kwartę. Nie został zmontowany w konwencji "najlepsze akcje RKS Okęcie". Są to po prostu najciekawsze zagrania z około 1/3 meczu. I co? I nie wiem jak w oparciu o nagrane video wytłumaczyć wynik spotkania 12:2. Żałuję, że nie mogłem zarejestrować całych zawodów, bo być może byśmy wygrali! Wychodzi na to, że obecność kamery ma zbawienny wpływ na grę naszych zawodników. Z drugiej strony, w poprzednich meczach taka tendencja nie została zauważona. ;-)

Natomiast inna tendencja jest bardzo zauważalna. Długimi fragmentami meczów prowadzimy z przeciwnikami równorzędną grę. Tylko po co? Po to, żeby w przeciągu 3, 5, 7 minut roztrwonić całą, tę ciężką pracę? Na to w tej chwili wygląda. To nie jest kwestia dekoncentracji. To jest kwestia kondycji. Trudno się koncentrować jak się nie ma siły. I nie chodzi tylko o kondycję indywidualną zawodników, chodzi po prostu o to, że mamy zbyt krótką "ławkę" na II ligę. Inna sprawa, to kwestia mentalna, ale o tym już było pisane.

I tak na prawdę znowu wychodzi na to, że trzeba zawodnikom i Trenerom gratulować, bo jednak walczą i robią co mogą w realiach kompletnie nieprzystających do naszych obecnych możliwości.

Bramki dla RKS Okęcie strzelali Jan Joński i Andrzej Smoleń.