RKS Okęcie - UKS Okęcie 3:3

Rocznik 2008/2009

Rewanż nie do końca nam się udał, bo jednak w pierwszym meczu przegraliśmy, ale remis jest chyba wynikiem sprawiedliwym. I kwarta z przewagą UKS-u i tracimy bramkę taką, jakbyśmy dalej grali w... Pruszkowie. Prezent! W II-giej Janek Joński wbija gola na remis, ale niebawem szybka kontra rywali i jest 1:2. W III-ciej kwarcie rzut rożny i zawodnik UKS sprytnym strzałem pokonuje naszego bramkarza. No, ale pamiętamy doskonale z poprzednich meczów, że wynik 1:3, to jest coś co najlepiej mobilizuje naszych zawodników do gry. Andrzej Smoleń przejmuj piłkę w środku pola, wślizgiem zagrywa do Janka a ten przypomina sobie, że jest napastnikiem. 2:3 i znowu wszystko jest możliwe. Niestety tuż przed końcem tej części gry kontuzji doznaje Andrzej i nie wraca już na boisko. W IV kwarcie gra robi się bardziej otwarta, a kiedy Antek Joński zdobywa bramkę na 3:3 obie drużyny idą na wymianę ciosów. Więcej goli nie padło, choć obydwa zespoły miały swoje szanse.