RKS Okęcie Warszawa - Legia Warszawa 1:11 7. kolejka ligi okręgowej "Orlik"

Rocznik 2008/2009

Pierwsze dwie kwarty chłopaki dawali radę. Na III część wychodzili przegrywając 1:3 pewnie  w poczuciu niedosytu, ponieważ kilka sytuacji można było zamienić na gole i pewnie też z nadzieją, że uda się jeszcze coś strzelić. Niestety, nie udało się. Legia dołożyła kolejne dwie bramki i na początku IV kwarty wynik brzmiał 1:5.
W ostatniej ćwiartce straciliśmy więcej bramek niż w trzech pierwszych, co w jakiejś mierze potwierdza teorię o niewytrzymywaniu tempa w meczach na poziomie II ligi.

Następny mecz drużyna rozegra na Białołęce z miejscowym Agape. Z całym szacunkiem- Agape, to nie Legia, a każdy mecz zaczyna się od wyniku 0:0. Walczymy do końca!!!

Bramkę dla RKS Okęcie zdobył Daniel Goluch.

RKS Okęcie Warszawa - Legia Warszawa 1:11   7. kolejka ligi okręgowej "Orlik"