2. kolejka Ligi MZPN UKS Rakovia - RKS Okęcie 1:7 (2009)

Rocznik 2009

W swoim drugim meczu ligowym zawodnicy Okęcia nie dali szans zespołowi z Rakowca.
Już na początku pierwszej kwarty Tymon Wardziński wyprowadził zespół z Radarowej na prowadzenie. Worek z bramkami wcale się jednak nie rozwiązał. Co prawda byliśmy stroną dominującą, ale Rakovia też miała swoje szanse. Przebieg drugiej kwarty bardzo podobny do pierwszej. Tymon strzela drugiego swojego gola w tym meczu i na trzecią część wychodzimy z wynikiem 0:2. Skromne, jak na tę kategorię wiekową prowadzenie robi się jeszcze skromniejsze gdy rywal zdobywa bramkę kontaktową i mamy już tylko 1:2.

Jedynie kilkadziesiąt sekund trwała nadzieja na dobry wynik u graczy Rakovii. W ciągu kilku minut Antoni Joński trzykrotnie pokonuje bramkarza gospodarzy. Jeszcze z dystansu uderza Wojciech Smoleń i na IV kwartę wychodzimy z wynikiem 1:6.
Ostatnia część meczu przypomina pierwsze dwie kwarty. Swoją czwartą bramkę, ustalając wynik spotkania na 1:7, strzela Antek i po drugiej kolejce mamy komplet punktów.
Brawo Drużyna!

Bramki: 2' Wardziński- Romanowicz, 20' Wardziński- Romanowicz, 34' Rakovia, 34' Joński- Klimiuk, 37' Joński- Kawałek, 38' Joński- Kawałek, 41' Smoleń- Wardziński, 57' Joński.

Od lewej: Sebastian Klimiuk, Konrad Lao (kpt.) Antoni Joński, Michał Rybak, Kacper Romanowicz, trener Piotr Łuczyk, Wojciech Smoleń, Sebastian Kawałek, Emil Deryj, Tymon Wardziński.

2. kolejka Ligi MZPN UKS Rakovia - RKS Okęcie 1:7  (2009)