Karty podstawowe

3.kolejka III Ligi MZPN "Orlik" RKS Okęcie - Znicz II Pruszków 9:1 (rocznik 2009)

Rocznik 2009
Piłka nożna

Przez trzy kwarty zespół z Pruszkowa tylko się bronił. Na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje, w których zawodnicy w żółto-czerwonych strojach przekraczali naszą połowę. Po jednej z nich w III kwarcie zdobyli jedynego gola. Gdyby  piłkarze Okęcia byli tylko trochę skuteczniejsi rezultat końcowy byłby mocno dwucyfrowy.
Chłopcy grali z bardzo  dużym zaangażowaniem. Nieustanny pressing przez 45 min. kosztował dużo wysiłku a wynik i tak był już wysoki, więc IV kwarta była bardziej wyrównana. Goście wykonywali nawet rzut karny, ale świetnie w bramce spisał się Adam Błachowski.

Brawo!

Bramki:
I  - 1:0 Joński - Wardziński
II - 2:0 Smoleń, 3:0 Wardziński - Joński, 4:0 Klimiuk (karny), 5:0 Wardziński - Joński
III- 6:0 Wardziński, 7:0 Kawałek - Wardziński, 7:1 Znicz Pruszków, 8:1 Joński - Kawałek
IV- 9:1 Romanowicz - Kawałek

Stoją od lewej: Sebastian Kawałek, Wojciech Smoleń, Tymon Wardziński, Michał Rybak, Kacper Romanowicz, Antoni Joński, Sebastian Klimiuk, Emil Deryj, Adam Błachowski, Konrad Lao (kpt.)

3.kolejka III Ligi MZPN "Orlik"  RKS Okęcie - Znicz II Pruszków 9:1  (rocznik 2009)