7. kolejka III Ligi MZPN RKS Okęcie - Rakovia 9:2

Rocznik 2009
Piłka nożna

Chłopcy w dobrym stylu pokonali zespół Rakovii nie pozostawiając wątpliwości o co walczą w tym sezonie. smiley
Nie było jednak tak, że Rakovia przyjechała "prosić o jak najniższy wymiar kary". Pomimo naszej przewagi, to goście zdobyli pierwszą bramkę. Wyrównującego gola strzela Antoni Joński a z przebiegu gry wynika, że nie może nam się w tym meczu nic złego stać. I kwarta na remis 1:1. II kwarta kończy się wynikiem 2:1. Drugą bramkę również zdobywa Antek. W III Kwarcie wreszcie trochę odskakujemy po dwóch trafieniach Tymona Wardzińskiego i na IV kwartę wychodzimy z wynikiem 4:1. Dopiero w czwartej ćwiartce worek z bramkami się rozwiązuje: Po jednej bramce dokładają Antek i Tymon, dwukrotnie trafia Sebastian Kawałek, strzela również Rakovia a wynik meczu ustala Wojciech Smoleń dobijając piłkę po swoim strzale z rzutu karnego. A wszystko to w kilka minut. Wojtek asystował przy bramkach w tym meczu aż pięć razy! (wliczając rzut karny) smiley