Karty podstawowe

OSiR Włochy Cup 24.11.2018- SREBRNY MEDAL

W pierwszym turnieju halowym sezonu zimowego zawodnicy RKS Okęcie Warszawa zdobyli srebrny medal.
Awansować do finału nie było łatwo, ponieważ w pierwszym i trzecim meczu przytrafiły nam się remisy w spotkaniach, które powinniśmy byli wygrać. O awansie zadecydował jednak trzeci remis w ostatnim meczu grupowym z późniejszym triumfatorem całej imprezy F.A. Płońsk.
W meczu półfinałowym zagraliśmy z UKS 2014 Okęcie zwyciężając 1:0 by w finale spotkać się po raz drugi z F.A Płońsk. Pomimo, że rozegraliśmy może nawet lepsze zawody niż w pierwszym starciu naszych drużyn, ulegliśmy 0:1
Podopieczni trenera Piotra Łuczyka zapisali kolejną fajną kartę w historii swojej młodej drużyny i klubu RKS Okęcie. Brawo!

Bramki dla RKS Okęcie strzelali: Antoni Joński x5, Kacper Romanowicz x4, Tymon Wardziński x3, Sebastian Kawałek, Sebastian Klimiuk x1

Od lewej stoją: Krzysztof Marczyński, Tymon Wardziński, Emil Deryj, Wojciech Smoleń, Sebastian Kawałek, Konrad Lao (kpt.) Sebastian Klimiuk, Michał Rybak i trener Piotr Łuczyk.
Poniżej: Antoni Joński i Kacper Romanowicz.

Srebrny medal, to świetny wynik! Z całą pewnością nie udałoby się go osiągnąć, gdyby nie bardzo dobra gra naszego bramkarza Emila Deryja. Emil z każdym meczem grał coraz lepiej a w ostatnich trzech spotkaniach- dwukrotnie z F.A. Płońsk i półfinał z UKS 2014- jego kapitalne interwencje pozwoliły drużynie na zdobycie srebrnego medalu. 

Znakomita postawa naszego bramkarza została nagrodzona statuetką dla najlepszego golkipera turnieju. Brawo Emil!

Na zdjęciu najlepszy bramkarz turnieju OSiR Włochy Cup 24.11.18 Emil Deryj.

Zdjęć więcej niestety nie ma, za to jest obszerny materiał video.

 

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy