ATP Warszawa - RKS Okęcie Warszawa 2:2

Rocznik 2009

W trzecim wiosennym meczu (5. kolejka) padł wynik remisowy. Piłkarsko, drużyna z Okęcia był lepsza, ale za styl punktów nie dają. Zresztą ten "styl"- delikatnie pisząc- nie urzekł trenera Piotra Biechońskiego, o czym, po zakończeniu spotkania, dokładnie drużynę poinformował. wink
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1.  Bramkę zdobył Antoni Joński po dośrodkowaniu Adriana Sędziaka i niepewnej interwencji bramkarza ATP. W drugiej połowie losy meczu się odwróciły i przegrywaliśmy 2:1 a na 2:2 wyrównał Borys Zagórski dobijając piłkę po strzale Sebastiana Klimiuka z rzutu wolnego.

Od lewej- (wychodzący z kadru) trener Piotr Biechoński, Szymon Bochyński, Mateusz Dudziński, Antoni Tarłowski, Adrian Sędziak, Wojciech Smoleń, Nam, Borys Zagórski, Antoni Joński, Emil Deryj, Kacper Romanowicz, Rafał Kołakowski, Sebastian Klimiuk.