Karty podstawowe

FC Komorów - RKS Okęcie Warszawa 1:7

Rocznik 2009
Piłka nożna

Piąty mecz (7. kolejka) Zbiegiem okoliczności, kilka godzin wcześniej FC Komorów podejmował już drużynę z Okęcia, z rocznika 2006/07. Starsi zawodnicy wygrali swój mecz, więc zanosiło się, że tego dnia w Komorowie nie będą miło wspominać Okęcia. wink

0:1 Borys Zagórski głową po dośrodkowaniu Kacpra Romanowicz. 0:2 Antoni Joński po wrzutce Antoniego Tarłowskiego.  0:3 Borys Zagórski (Kacper Romanowicz) 1:3 FC Komorów. 1:4 Natychmiastowa odpowiedź Mateusza Dudzińskiego po świetnym podaniu Sebastiana Klimiuka. 1:5 Nam z rzutu wolnego po faulu na Kacprze. 1:6 Borys Zagórski z rzutu wolnego po bardzo brutalnym faulu na Kacprze i 1:7 Jeszcze Raz Borys Zagórski po kapitalnym podaniu- przez całe boisko- Emila Deryj.

Niestety sędzia w tym spotkaniu nie pokazał nawet żółtej kartki a powinien dwie czerwone. Pierwszą, po wspomnianym wyżej faulu na Kacprze Romanowiczu i może wtedy nie doszłoby do drugiej sytuacji, w której ucierpiał Wojciech Smoleń. W obu przypadkach atak na nogi. O ile Kacper jakoś się pozbierał i jeszcze wrócił na boisko, to Wojtek tyle szczęścia nie miał. Trzymamy kciuki za Wojtusia.

Warto wspomnieć, że w drużynie zagrał Wiktor Górski z rocznika 2010, który radził sobie bardzo dobrze. Gratulujemy. smiley

Stoją od lewej- Emil Deryj, Antoni Joński, Wojciech Smoleń, Borys Zagórski, Adrian Sędziak, Sebastian Klimiuk , trener Piotr Biechoński.
Poniżej- Kacper Romanowicz (kpt.) Rafał Kołakowski, Antoni Tarłowski, Mateusz Dudziński, Wiktor Górski, Nam.

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik