Informacje

Trener drużyny
Piotr Łuczyk
Piotr Łuczyk
tel.
608 597 690
MECZ SPARINGOWY RKS OKĘCIE WARSZAWA- BEMOWSKI KLUB SPORTOWY WARSZAWA ROCZNIK 2009A
Data: 2019-01-19
W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej trener Piotr Łuczyk wybrał się ze swoimi podopiecznymi z rocznika 2009 na warszawskie Bemowo aby... czytaj więcej
Konsultacje kadry MZPN rocznik 2009
Data: 2019-01-19
Miło jest nam poinformować , że dwóch 10-latków RKS Okęcie Warszawa zostało powołanych na konsultację selekcyjną MZPN dla zawodników rocznik 2009.... czytaj więcej
Srebrny medal w turnieju halowym OSiR Włochy Cup 05.01.2019.
Data: 2019-01-06
Zawodnicy RKS Okęcie Warszawa z rocznika 2009 zdobyli kolejny medal- tym razem srebrny- w turnieju OSiR Włochy Cup. W zastępstwie trenera Piotra... czytaj więcej
OSiR Włochy Cup 24.11.2018- SREBRNY MEDAL
Data: 2018-11-25
W pierwszym turnieju halowym sezonu zimowego zawodnicy RKS Okęcie Warszawa zdobyli srebrny medal. Awansować do finału nie było łatwo, ponieważ w... czytaj więcej
10. kolejka III Ligi MZPN RKS Okęcie - AP Wilki 5:1
Data: 2018-11-04
Meczem z AP Wilki zakończyliśmy sezon "Jesień 20018". Co do samego spotkania, to widać było już lekkie rozprężenie u naszych zawodników, czemu trudno... czytaj więcej
Informacje

Na wszystkich, zainteresowanych terningami i grą w naszym klubie, trener Piotr Łuczyk czeka pod nr.tel. 608 597 690. Można też napisać mail-a na adres: piotrek-luczyk@wp.pl

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 84 1140 2004 0000 3102 7706 6983​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Poniedziałek - godz.16.30
Środa - godz. 16.30
Stadion RKS Okęcie ul. Radarowa 1

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS Rakovia W-wa 0 0 0 0 0 0:0
2 UKS Łady 0 0 0 0 0 0:0
3 TS GWARDIA 0 0 0 0 0 0:0
4 SEMP Ursynów II 0 0 0 0 0 0:0
5 RKS Okęcie 0 0 0 0 0 0:0
6 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 0 0 0 0 0 0:0
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
AKTUALNA KOLEJKA
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia W-wa : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 30-03-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
UKS Łady : RKS Okęcie 30-03-2019
o godzinie: 17:00
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
TS GWARDIA : SEMP Ursynów II 30-03-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III : SEMP Ursynów II 06-04-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
RKS Okęcie : TS GWARDIA 06-04-2019  
UKS Rakovia W-wa : UKS Łady 06-04-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Łady : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 13-04-2019  
TS GWARDIA : UKS Rakovia W-wa 13-04-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SEMP Ursynów II : RKS Okęcie 13-04-2019  
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III : RKS Okęcie 27-04-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
UKS Rakovia W-wa : SEMP Ursynów II 27-04-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
UKS Łady : TS GWARDIA 27-04-2019  
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
TS GWARDIA : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 11-05-2019
o godzinie: 12:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SEMP Ursynów II : UKS Łady 11-05-2019  
RKS Okęcie : UKS Rakovia W-wa 11-05-2019  
Kolejka nr 6
 
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III : UKS Rakovia W-wa 18-05-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
RKS Okęcie : UKS Łady 18-05-2019  
SEMP Ursynów II : TS GWARDIA 18-05-2019  
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP Ursynów II : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 25-05-2019  
TS GWARDIA : RKS Okęcie 25-05-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
UKS Łady : UKS Rakovia W-wa 25-05-2019  
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III : UKS Łady 01-06-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
UKS Rakovia W-wa : TS GWARDIA 01-06-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
RKS Okęcie : SEMP Ursynów II 01-06-2019  
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 08-06-2019  
SEMP Ursynów II : UKS Rakovia W-wa 08-06-2019  
TS GWARDIA : UKS Łady 08-06-2019
o godzinie: 12:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 10
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III : TS GWARDIA 15-06-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
UKS Łady : SEMP Ursynów II 15-06-2019  
UKS Rakovia W-wa : RKS Okęcie 15-06-2019
o godzinie: 17:15
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy