Informacje

Trener drużyny
Piotr Łuczyk
Piotr Łuczyk
tel.
608 597 690
MECZ SPARINGOWY RKS OKĘCIE WARSZAWA- BEMOWSKI KLUB SPORTOWY WARSZAWA ROCZNIK 2009A
Data: 2019-01-19
W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej trener Piotr Łuczyk wybrał się ze swoimi podopiecznymi z rocznika 2009 na warszawskie Bemowo aby... czytaj więcej
Konsultacje kadry MZPN rocznik 2009
Data: 2019-01-19
Miło jest nam poinformować , że dwóch 10-latków RKS Okęcie Warszawa zostało powołanych na konsultację selekcyjną MZPN dla zawodników rocznik 2009.... czytaj więcej
Srebrny medal w turnieju halowym OSiR Włochy Cup 05.01.2019.
Data: 2019-01-06
Zawodnicy RKS Okęcie Warszawa z rocznika 2009 zdobyli kolejny medal- tym razem srebrny- w turnieju OSiR Włochy Cup. W zastępstwie trenera Piotra... czytaj więcej
OSiR Włochy Cup 24.11.2018- SREBRNY MEDAL
Data: 2018-11-25
W pierwszym turnieju halowym sezonu zimowego zawodnicy RKS Okęcie Warszawa zdobyli srebrny medal. Awansować do finału nie było łatwo, ponieważ w... czytaj więcej
10. kolejka III Ligi MZPN RKS Okęcie - AP Wilki 5:1
Data: 2018-11-04
Meczem z AP Wilki zakończyliśmy sezon "Jesień 20018". Co do samego spotkania, to widać było już lekkie rozprężenie u naszych zawodników, czemu trudno... czytaj więcej
Informacje

Na wszystkich, zainteresowanych terningami i grą w naszym klubie, trener Piotr Łuczyk czeka pod nr.tel. 608 597 690. Można też napisać mail-a na adres: piotrek-luczyk@wp.pl

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 84 1140 2004 0000 3102 7706 6983​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Poniedziałek - godz.16.30
Środa - godz. 16.30
Stadion RKS Okęcie ul. Radarowa 1

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 KS Ursus W-wa 10 26 8 2 0 107:36
2 RKS Okęcie 10 22 7 1 2 72:23
3 MKS Znicz II Pruszków 10 22 7 1 2 93:44
4 UKS Rakovia W-wa 10 12 4 0 6 47:65
5 AP WILKI WARSZAWA 10 4 1 1 8 38:88
6 AMP GOOL Wołomin 10 1 0 1 9 22:123
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia W-wa 3 : 12 MKS Znicz II Pruszków 02-09-2018
o godzinie: 12:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
RKS Okęcie 11 : 3 AMP GOOL Wołomin 02-09-2018
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Ursus W-wa 9 : 8 AP WILKI WARSZAWA 02-09-2018
o godzinie: 16:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 2
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 12 : 2 AP WILKI WARSZAWA 08-09-2018
o godzinie: 10:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
AMP GOOL Wołomin 1 : 20 KS Ursus W-wa 08-09-2018
o godzinie: 12:30
 Orlik Wolomin (Wołomin, Kazimierza Wielkiego 1)
UKS Rakovia W-wa 1 : 7 RKS Okęcie 09-09-2018
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Kolejka nr 3
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 9 : 1 MKS Znicz II Pruszków 16-09-2018
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Ursus W-wa 10 : 2 UKS Rakovia W-wa 15-09-2018
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
AP WILKI WARSZAWA 8 : 4 AMP GOOL Wołomin 16-09-2018
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
Kolejka nr 4
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 19 : 1 AMP GOOL Wołomin 22-09-2018
o godzinie: 17:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS Rakovia W-wa 10 : 2 AP WILKI WARSZAWA 23-09-2018
o godzinie: 12:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
RKS Okęcie 3 : 3 KS Ursus W-wa 23-09-2018
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus W-wa 8 : 6 MKS Znicz II Pruszków 29-09-2018
o godzinie: 11:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
AP WILKI WARSZAWA 2 : 12 RKS Okęcie 30-09-2018
o godzinie: 12:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
AMP GOOL Wołomin 2 : 9 UKS Rakovia W-wa 29-09-2018
o godzinie: 12:30
 Orlik Wolomin (Wołomin, Kazimierza Wielkiego 1)
Kolejka nr 6
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 11 : 1 UKS Rakovia W-wa 06-10-2018
o godzinie: 16:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
AMP GOOL Wołomin 2 : 11 RKS Okęcie 06-10-2018
o godzinie: 09:00
 Orlik Wolomin (Wołomin, Kazimierza Wielkiego 1)
AP WILKI WARSZAWA 2 : 13 KS Ursus W-wa 07-10-2018
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
Kolejka nr 7
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA 6 : 7 MKS Znicz II Pruszków 13-10-2018
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
KS Ursus W-wa 22 : 1 AMP GOOL Wołomin 13-10-2018
o godzinie: 15:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 9 : 2 UKS Rakovia W-wa 13-10-2018
o godzinie: 09:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 4 : 3 RKS Okęcie 21-10-2018
o godzinie: 10:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS Rakovia W-wa 2 : 9 KS Ursus W-wa 21-10-2018
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
AMP GOOL Wołomin 5 : 5 AP WILKI WARSZAWA 20-10-2018
o godzinie: 10:00
 Orlik Wolomin (Wołomin, Kazimierza Wielkiego 1)
Kolejka nr 9
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AMP GOOL Wołomin 2 : 12 MKS Znicz II Pruszków 27-10-2018
o godzinie: 12:30
 Orlik Wolomin (Wołomin, Kazimierza Wielkiego 1)
AP WILKI WARSZAWA 2 : 11 UKS Rakovia W-wa 28-10-2018
o godzinie: 14:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
KS Ursus W-wa 4 : 2 RKS Okęcie 28-10-2018
o godzinie: 09:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 9 : 9 KS Ursus W-wa 03-11-2018
o godzinie: 10:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
RKS Okęcie 5 : 1 AP WILKI WARSZAWA 03-11-2018
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Rakovia W-wa 6 : 1 AMP GOOL Wołomin 03-11-2018
o godzinie: 17:30
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy