Informacje

Trener drużyny
Piotr Łuczyk
Piotr Łuczyk
tel.
608 597 690
KONSULTACJE KADRY MZPN ROCZNIK 2009
Data: 2019-06-05
Miło nam poinformować, iż dwóch zawodników RKS Okęcie z drużyny trenera Piotra Łuczyka tj.Emil Deryj i Kacper Romanowicz, po raz kolejny zostali ... czytaj więcej
6.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ E2 Orlik GR. 5 - ROCZNIK 2009
Data: 2019-06-04
6 Kolejka   RKS Okęcie Warszawa –  UKS Łady 19:1 (4:0 ; 3:0 ; 8:0 ; 4:1) Bramki dla RKS: Tymon Wardziński 5’ 38’ Kacper Romanowicz 6’ 29’ 37’ 57’... czytaj więcej
8.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ E2 Orlik GR. 5 - ROCZNIK 2009
Data: 2019-06-02
8 Kolejka RKS Okęcie Warszawa – SEMP II Ursynów 10:3 (4:1 ; 2:0 ; 1:1 ; 3:1) Bramki dla RKS:  Tymon Wardziński 7’ 8’ Milan Wiśniewski 8’ 10’ 20’ 48’... czytaj więcej
7.kolejka III Ligi Okręgowej E2 Orlik Grupa 5 Rocznik 2009  vs TS Gwardia- RKS Okęcie Warszawa 4:3
Data: 2019-05-28
Skład Okęcia: Emil Deryj, Wojciech Smoleń, Sebastian Klimiuk, Michał Rybak, Borys Kopeć, Krzysztof Marczyński, Tymon Wardziński, Milan Wiśniewski,... czytaj więcej
MECZ SPARINGOWY RKS OKĘCIE WARSZAWA- BEMOWSKI KLUB SPORTOWY WARSZAWA ROCZNIK 2009A
Data: 2019-01-19
W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej trener Piotr Łuczyk wybrał się ze swoimi podopiecznymi z rocznika 2009 na warszawskie Bemowo aby... czytaj więcej
Informacje

Na wszystkich, zainteresowanych terningami i grą w naszym klubie, trener Piotr Łuczyk czeka pod nr.tel. 608 597 690. Można też napisać mail-a na adres: piotrek-luczyk@wp.pl

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 84 1140 2004 0000 3102 7706 6983​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Poniedziałek - godz.16.30
Środa - godz. 16.30
Stadion RKS Okęcie ul. Radarowa 1

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 TS GWARDIA 10 25 8 1 1 91:44
2 RKS Okęcie 9 22 7 1 1 99:24
3 SEMP Ursynów II 9 15 5 0 4 58:44
4 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 9 9 3 0 6 45:108
5 UKS Rakovia W-wa 8 3 1 0 7 27:61
6 UKS Łady 7 3 1 0 6 24:63
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia W-wa 4 : 7 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 30-03-2019
o godzinie: 10:45
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
UKS Łady 3 : 9 RKS Okęcie 30-03-2019
o godzinie: 17:00
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
TS GWARDIA 10 : 5 SEMP Ursynów II 30-03-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 2 : 11 SEMP Ursynów II 06-04-2019
o godzinie: 11:30
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
RKS Okęcie 3 : 3 TS GWARDIA 06-04-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Rakovia W-wa 6 : 1 UKS Łady 06-04-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Łady : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 13-04-2019
o godzinie: 14:00
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
TS GWARDIA 7 : 4 UKS Rakovia W-wa 13-04-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SEMP Ursynów II 3 : 4 RKS Okęcie 13-04-2019
o godzinie: 13:00
 ORLIK - SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 3 : 15 RKS Okęcie 27-04-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
UKS Rakovia W-wa 0 : 10 SEMP Ursynów II 27-04-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
UKS Łady 5 : 13 TS GWARDIA 27-04-2019
o godzinie: 08:45
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
TS GWARDIA 20 : 3 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 09-05-2019
o godzinie: 17:45
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SEMP Ursynów II 3 : 0 UKS Łady 11-05-2019
o godzinie: 16:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie 11 : 2 UKS Rakovia W-wa 11-05-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 6
 
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 7 : 4 UKS Rakovia W-wa 18-05-2019
o godzinie: 11:30
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
RKS Okęcie 19 : 1 UKS Łady 03-06-2019
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP Ursynów II 3 : 9 TS GWARDIA 19-05-2019
o godzinie: 14:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP Ursynów II 12 : 6 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 25-05-2019
o godzinie: 13:00
 ORLIK - SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
TS GWARDIA 4 : 3 RKS Okęcie 25-05-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
UKS Łady : UKS Rakovia W-wa 25-05-2019
o godzinie: 14:00
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 5 : 10 UKS Łady 07-06-2019
o godzinie: 17:30
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
UKS Rakovia W-wa 4 : 10 TS GWARDIA 27-05-2019
o godzinie: 18:30
 Orlik (Warszawa-Ochota, Gorlicka 3)
RKS Okęcie 10 : 3 SEMP Ursynów II 01-06-2019
o godzinie: 14:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 25 : 2 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 08-06-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP Ursynów II 8 : 3 UKS Rakovia W-wa 08-06-2019
o godzinie: 17:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
TS GWARDIA 8 : 4 UKS Łady 08-06-2019
o godzinie: 12:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 10 : 7 TS GWARDIA 15-06-2019
o godzinie: 16:30
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
UKS Łady : SEMP Ursynów II 16-06-2019
o godzinie: 11:00
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
UKS Rakovia W-wa : RKS Okęcie 15-06-2019
o godzinie: 17:15
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy