Juventus Academy Warszawa - RKS Okęcie II Warszawa 7:1

Bramki: Juventus 15’ 16’ 34’ 35’ 40’ 42’ 48’ – Wiktor Pawłowski 55’

Skład Okęcia: Kajetan Skiba , Jakub Stepień – Maciej Olszewski , Szymon Błaszczyk , Aiex Bis  , Szymon Karbownik , Szymon Bochyński , Omar Ismail , Olivier Miksza , Mateusz Dudziński , Wiktor Pawłowski , Julek Król , Alan

Młodziki RKS Okęcie II (rocznik 2009)

Stoja od lewej: Szymon Bochyński , Szymon Karbowski , Jakub Stępień , Alex Bis , Szymon Błaszczyk , Maciej Olszewski , Piotr Biechoński - trener

Dolny rząd od lewej: Julian Król , Wiktor Pawłowski , Kajetan Skiba , Mateusz Dudziński , Olivier Miksza , Omar Ismail , Alan

W 5 kolejce IV ligi okręgowej pierwszy swój mecz w rundzie wiosennej rozegrali podopieczni Piotra Biechońskiego - Młodziki , grupa biała. Za przeciwnika mieli liderujący rozgrywkom zespół Juventus Academy i ….. przegrali 7:1. Pierwsze połowa nie zapowiadała tak wysokiej porażki , a ambitna gra całego zespołu napawała optymizmem na kolejne pół godziny gry. Niestety na początku drugiej odsłony gospodarze „podkręcili” tempo i zaatakowali z impetem. W 4 i 5 minucie strzelili gole , które miały wpływ na dalszą grę naszych młodych piłkarzy. Tuż przed końcem meczu udało się jeszcze zdobyć honorowego gola dla Okęcia , a celnym uderzeniem popisał się Wiktor Pawłowski.

Przerwa w rozgrywkach spowodowana pandemią sprawiła , że najbliższe dwie kolejki Młodziki , grupa biała zagrają z Gromem Warszawa. Oba zespoły spotkają się najpierw 16 maja w ramach 6 kolejki , by ponownie zagrać 18 maja zaległą 1 kolejkę. Kibiców naszych młodzików zapraszamy na trybuny przy R1 w niedzielę godz.16.00 oraz we wtorek godz.18.30 , ponieważ …… drugi mecz również odbędzie się na naszym boisku , a zapowiedź zniesienia obostrzeń pozwoli „na żywo” dopingować zespół !!!

Patronem szkółki piłkarskiej jest firma Kontomatik. Lider rynku jako dostawca rozwiązań dostępu do danych klientów, skierowanych dla banków i innych instytucji finansowych.

Juventus Academy Warszawa - RKS Okęcie II Warszawa 7:1 - RKS Okęcie Warszawa