Liga Zimowa. Kolejka 1 i 2

Rocznik 2009

Czas nadrobić zaległości.
Po zakończonym pełnym sukcesem- czyli awansem do II Ligi- sezonie, nadszedł czas na rozgrywki zimowe oraz sparingi.
W Lidze Zimowej dwie kolejki już za nami. W pierwszym meczu Okęcie pokonało Legię Warszawa 4:3 w spotkaniu, które nasi zawodnicy kontrolowali w sumie od początku do końca. Bramki: Antoni Joński x2, Rafał Kołakowski, Borys Zagórski x1.
W drugim, z Drukarzem II, wynik identyczny- 4:3 dla nas, ale mecz zupełnie inny. Na początku drugiej połowy przegrywaliśmy 0:3 i nic nie wskazywało na to, że cos się zmieni. Jednak chłopcy wzięli się w garść doprowadzając do remisu a w ostatniej minucie przechylając szalę zwycięstwa na naszą stronę. Wielkie brawa za walkę do końca. Bramki strzelali: Antoni Joński x3, Borys Zagórski x1.
Dzięki temu zwycięstwu, po dwóch kolejkach nasza drużyna jest liderem rozgrywek. yes

W najbliższą niedzielę w 3. kolejce RKS Okęcie zmierzy się z KS Warka. Wszelkie informacje na temat Ligi Zimowej: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JSeuHhNunW_3w71BbgiMWww73vuelb8n...

W międzyczasie zawodnicy rozegrali sparing z UKS Okęcie przegrany 0:5 Gra toczyła się ze starszym rocznikiem (2008) po 9 zawodników w składzie, na spalone i z normalnym wyrzutem autowym. Dla naszych piłkarzy to wszystko jest nowe i oczywiście maja prawo jeszcze nie do końca orientować się co i jak. Do tego należy dodać jeszcze niesamowitego pecha w akcjach podbramkowych. smiley
Wynik zupełnie nieadekwatny do poziomu gry naszych piłkarzy. Kto nie widział- wszystko może zobaczyć pod linkami podanymi poniżej.wink

Pomeczowe zdjęcie zespołów RKS Okęcie 2009 i UKS Okęcie 2008.