Karty podstawowe

RKS Okęcie - AP Wilki 2:3

Rocznik 2009
Piłka nożna

Ósmy mecz. (3. kolejka) Na dzień przed rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy zaliczyliśmy pierwszą porażkę w sezonie. Dobrze, gdyby trener polskiej kadry- Paulo Sousa- zdążył obejrzeć film z tego spotkania, ponieważ dowiedziałby się wtedy, jak nasza reprezentacja (w tej roli AP Wilki) powinna grać z mocniejszymi rywalami ( a w tej roli RKS Okęcie) wink
Przegraliśmy posiadając właściwie wszystkie atuty i dużą przewagę na boisku. Zespół nie grał źle, jednak pomysł AP Wilki, polegający na bronieniu się na swojej połowie całą drużyną, z wyjątkiem jednego napastnika czekającego na możliwość kontry (taki ich Lewandowski wink) sprawdził się idealnie. Napastnik strzelił dwie bramki a trzecią wypracował.
Mimo porażki całkiem fajny mecz. No, i gratulacje dla rywali. smiley

Bramki dla Okęcie strzelali- na 1:1- Adrian Sędziak z rzutu wolnego i na 2:3 Borys Zagórski po podaniu Sebastiana Klimiuka.

Od lewej stoją- trener Mateusz Łuczyk, Szymon Bochyński, Julian Król, Jakub Lelis, Wojciech Smoleń, Borys Zagórski, trener Piotr Biechoński, Emil Deryj, Adrian Sędziak, Antoni Joński.
Poniżej- Bao Nam, Antoni Tarłowski, Kacper Romanowicz (kpt.) Rafał Kołakowski, Sebastian Klimiuk.

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik