RKS Okęcie I Warszawa (niebiescy) - ZWAR II Warszawa 15:6

Rocznik 2009

4. kolejka III ligi MZPN (E1 Orlik gr.5)
Zaczęło się od mocnego uderzenia. W 2 min. meczu wynik brzmiał 2:0 dla RKS Okęcie! Goście z Międzylesia nie bardzo wiedzieli co się dzieje, ale zdołali się otrząsnąć i kilka minut później zdobyli bramkę kontaktową. W I kwarcie, najbardziej wyrównanej, obydwa zespoły strzeliły jeszcze po jednym golu, więc drużyna ZWAR-u mogła mieć nadzieję na nawiązanie równorzędnej walki z "Lotnikami".
Jednak przebieg II kwarty nie pozostawił żadnych wątpliwości, kto w tym meczu zgarnie 3pkt.
III i IV część meczu były bardziej wyrównane, ale przebieg spotkania był pod prawie całkowitą kontrolą naszych zawodników. smiley

15:6- Zagórski- Bochyński

Od lewej stoją: Adrian Sędziak, Rafał Kołakowski, Borys Zagórski, Jakub Lelis, trener Piotr Biechoński, Sebastian Klimiuk i Antoni Joński.
Poniżej: Kacper Romanowicz kpt. Milan Wiśniewski, Emil Deryj, Szymon Bochyński, Bartosz Golder, Mateusz Dudziński i Antoni Tarłowski.