Karty podstawowe

RKS Okęcie - MKS Znicz III Pruszków 3:0

Rocznik 2009
Piłka nożna

W sobotę drużyna rozegrała swój pierwszy mecz ligowy w sezonie "Wiosna 2021"  Nominalnie była to jednak czwarta kolejka, w której przeciwnikiem był trzeci zespół Znicza Pruszków. Pandemia- wiadomo!
Spotkanie toczyło się pod dyktando drużyny gospodarzy, która często dochodziła do sytuacji podbramkowych, nie dopuszczając przeciwników pod własną bramkę. Mimo to pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.  Druga połowa zaczęła się podobnie, ale to przeciwnicy, jako pierwsi, znaleźli się w sytuacji tzw. stuprocentowej. Po dalekim wykopie bramkarza dwóch zawodników Pruszkowa znalazło się przed naszą bramką i tylko dzięki "zimnej krwi" Emila, który wyłuskał piłkę spod nóg napastnika gości, wynik nie uległ zmianie.
To było właściwie wszystko na co stać było w tym meczu zespół przyjezdnych. Tymczasem drużyna z Okęcia zaczęła w końcu trafiać do siatki. Wynik otworzył Kacper Romanowicz po podaniu Antoniego Tarłowskiego, potem Kacper idealnie zagrał do Antoniego Jońskiego, któremu wystarczyło już tylko przyłożyć nogę a rezultat spotkania ustalił Borys Zagórski- również po podaniu Kacpra.

Zespół wystąpił w składzie: Emil Deryj, Nam, Adrian Sędziak, Antoni Tarłowski, Mateusz Dudziński, Sebastian Klimiuk, Wojciech Smoleń, Rafał Kołakowski, Szymon Bochyński, Kacper Romanowicz, Antoni Joński, Borys Zagórski, trener Piotr Biechoński.