Tabela i wyniki

Rocznik 2009 A - II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 KS Zwar W-wa 10 25 8 1 1 36:12
2 KS Ursus W-wa 10 17 5 2 3 19:17
3 UKS BSS IRZYK 10 17 5 2 3 16:12
4 Olimpia Warszawa 10 16 5 1 4 15:18
5 SEMP Ursynów 10 8 2 2 6 13:21
6 RKS Okęcie 10 2 0 2 8 7:26
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 05-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS IRZYK 1 : 1 KS Ursus W-wa 06-09-2020
o godzinie: 19:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
SEMP Ursynów 1 : 1 KS Zwar W-wa 05-09-2020
o godzinie: 15:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie 0 : 1 Olimpia Warszawa 05-09-2020
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 12-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus W-wa 1 : 2 Olimpia Warszawa 13-09-2020
o godzinie: 15:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Zwar W-wa 7 : 1 RKS Okęcie 12-09-2020
o godzinie: 10:00
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer, Mieczysława Pożaryskiego 10)
UKS BSS IRZYK 2 : 1 SEMP Ursynów 23-09-2020
o godzinie: 20:30
 Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 3
 
data: 19-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus W-wa 5 : 1 SEMP Ursynów 19-09-2020
o godzinie: 09:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 1 : 3 UKS BSS IRZYK 19-09-2020
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Zwar W-wa 6 : 2 Olimpia Warszawa 19-09-2020
o godzinie: 08:50
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer, Mieczysława Pożaryskiego 10)
Kolejka nr 4
 
data: 26-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus W-wa 0 : 4 KS Zwar W-wa 27-09-2020
o godzinie: 17:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
UKS BSS IRZYK 2 : 1 Olimpia Warszawa 27-09-2020
o godzinie: 18:00
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
SEMP Ursynów 2 : 0 RKS Okęcie 26-09-2020
o godzinie: 17:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 5
 
data: 03-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 2 : 2 KS Ursus W-wa 04-10-2020
o godzinie: 09:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Olimpia Warszawa 3 : 2 SEMP Ursynów 03-10-2020
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
KS Zwar W-wa 3 : 2 UKS BSS IRZYK 04-10-2020
o godzinie: 17:00
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer, Mieczysława Pożaryskiego 10)
Kolejka nr 6
 
data: 10-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus W-wa 3 : 2 UKS BSS IRZYK 11-10-2020
o godzinie: 17:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Zwar W-wa 3 : 2 SEMP Ursynów 11-10-2020
o godzinie: 17:30
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer, Mieczysława Pożaryskiego 10)
Olimpia Warszawa 2 : 1 RKS Okęcie 10-10-2020
o godzinie: 15:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
Kolejka nr 7
 
data: 17-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Olimpia Warszawa 0 : 1 KS Ursus W-wa 17-10-2020
o godzinie: 13:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
RKS Okęcie 0 : 4 KS Zwar W-wa 17-10-2020
o godzinie: 14:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP Ursynów 1 : 0 UKS BSS IRZYK 17-10-2020
o godzinie: 14:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 8
 
data: 24-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP Ursynów 2 : 3 KS Ursus W-wa 25-10-2020
o godzinie: 13:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
UKS BSS IRZYK 2 : 0 RKS Okęcie 25-10-2020
o godzinie: 17:30
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
KS Zwar W-wa 5 : 1 Olimpia Warszawa 24-10-2020
o godzinie: 12:00
 Warszawa-Wawer, Mieczysława Pożaryskiego 10
Kolejka nr 9
 
data: 07-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Zwar W-wa 2 : 1 KS Ursus W-wa 08-11-2020
o godzinie: 15:30
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer, Mieczysława Pożaryskiego 10)
Olimpia Warszawa 0 : 0 UKS BSS IRZYK 07-11-2020
o godzinie: 12:30
 WRKS Olimpia Warszawa (Warszawa-Wola, Górczewska 56/60)
RKS Okęcie 1 : 1 SEMP Ursynów 08-11-2020
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 14-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus W-wa 2 : 1 RKS Okęcie 14-11-2020
o godzinie: 14:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
SEMP Ursynów 0 : 3 Olimpia Warszawa 14-11-2020
o godzinie: 10:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
UKS BSS IRZYK 2 : 1 KS Zwar W-wa 15-11-2020
o godzinie: 17:30
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
Rocznik 2009 B - IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 7 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS WILANOWSKIE WILKI 6 14 4 2 0 21:10
2 Juventus Academy Warszawa 6 13 4 1 1 21:10
3 RKS Okęcie II 6 4 1 1 4 18:23
4 TS GWARDIA II 6 3 1 0 5 11:28
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 05-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS WILANOWSKIE WILKI : pauzuje w kolejce  
TS GWARDIA II : PAUZJE 05-09-2020
o godzinie: 12:00
 
Juventus Academy Warszawa 4 : 2 RKS Okęcie II 15-09-2020
o godzinie: 19:15
 Warszawa-Wilanów, Jana III Sobieskiego 68
Kolejka nr 2
 
data: 12-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II : pauzuje w kolejce  
PAUZJE : Juventus Academy Warszawa 12-09-2020  
UKS WILANOWSKIE WILKI 3 : 1 TS GWARDIA II 13-09-2020
o godzinie: 14:00
 Centrum Sportu Wilanów (Warszawa-Wilanów, Wiertnicza 26a)
Kolejka nr 3
 
data: 19-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
TS GWARDIA II : pauzuje w kolejce  
Juventus Academy Warszawa 1 : 3 UKS WILANOWSKIE WILKI 20-09-2020
o godzinie: 16:00
 Warszawa-Wilanów, Jana III Sobieskiego 68
RKS Okęcie II : PAUZJE 19-09-2020  
Kolejka nr 4
 
data: 26-09-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : pauzuje w kolejce  
UKS WILANOWSKIE WILKI 4 : 4 RKS Okęcie II 27-09-2020
o godzinie: 10:00
 Centrum Sportu Wilanów (Warszawa-Wilanów, Wiertnicza 26a)
TS GWARDIA II 1 : 7 Juventus Academy Warszawa 26-09-2020
o godzinie: 12:00
 SP 191 (Warszawa-Mokotów, Piotra Gruszczyńskiego 12)
Kolejka nr 5
 
data: 03-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Juventus Academy Warszawa : pauzuje w kolejce  
RKS Okęcie II 8 : 1 TS GWARDIA II 03-10-2020
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : UKS WILANOWSKIE WILKI 03-10-2020  
Kolejka nr 6
 
data: 10-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS WILANOWSKIE WILKI : pauzuje w kolejce  
PAUZJE : TS GWARDIA II 10-10-2020  
RKS Okęcie II 1 : 4 Juventus Academy Warszawa 10-10-2020
o godzinie: 09:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 7
 
data: 17-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II : pauzuje w kolejce  
Juventus Academy Warszawa : PAUZJE 17-10-2020  
TS GWARDIA II 1 : 5 UKS WILANOWSKIE WILKI 17-10-2020
o godzinie: 12:00
 SP 191 (Warszawa-Mokotów, Piotra Gruszczyńskiego 12)
Kolejka nr 8
 
data: 24-10-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
TS GWARDIA II : pauzuje w kolejce  
UKS WILANOWSKIE WILKI 3 : 3 Juventus Academy Warszawa 25-10-2020
o godzinie: 10:00
 Centrum Sportu Wilanów (Warszawa-Wilanów, Wiertnicza 26a)
PAUZJE : RKS Okęcie II 24-10-2020  
Kolejka nr 9
 
data: 07-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : pauzuje w kolejce  
RKS Okęcie II 0 : 3 UKS WILANOWSKIE WILKI 08-11-2020
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Juventus Academy Warszawa 2 : 0 TS GWARDIA II 07-11-2020
o godzinie: 12:00
 Sobieskiego (Warszawa-Mokotów, Jana III Sobieskiego 68)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 14-11-2020
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Juventus Academy Warszawa : pauzuje w kolejce  
TS GWARDIA II 7 : 3 RKS Okęcie II 14-11-2020
o godzinie: 12:00
 SP 191 (Warszawa-Mokotów, Piotra Gruszczyńskiego 12)
UKS WILANOWSKIE WILKI : PAUZJE 14-11-2020  

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik