Tabela i wyniki

Rocznik 2009 - III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 RKS Okęcie 4 12 4 0 0 42:10
2 KS Przyszłość Włochy 4 9 3 0 1 25:24
3 KS Zwar II W-wa 4 6 2 0 2 29:29
4 KS L.A.S. 5 3 1 0 4 29:29
5 PKS Victoria Zerzeń 5 3 1 0 4 14:47
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : PAUZJE  
PKS Victoria Zerzeń 7 : 5 KS L.A.S. 11-09-2019
o godzinie: 18:45
 Orlik Skalnicowa (Warszawa-Wawer, Trakt Lubelski 67)
KS Przyszłość Włochy 7 : 3 KS Zwar II W-wa 07-09-2019
o godzinie: 10:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 2
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : KS Zwar II W-wa  
KS L.A.S. 6 : 8 KS Przyszłość Włochy 14-09-2019
o godzinie: 11:45
 Boisko Sportowe "Łasaka" (Warszawa-Wawer, Henryka Łasaka 44)
RKS Okęcie 9 : 1 PKS Victoria Zerzeń 15-09-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 3
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PKS Victoria Zerzeń : PAUZJE  
KS Przyszłość Włochy 1 : 11 RKS Okęcie 21-09-2019
o godzinie: 15:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
KS Zwar II W-wa 7 : 5 KS L.A.S. 21-09-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer, Mieczysława Pożaryskiego 10)
Kolejka nr 4
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : KS L.A.S.  
RKS Okęcie 15 : 6 KS Zwar II W-wa 29-09-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Przyszłość Włochy 9 : 4 PKS Victoria Zerzeń 29-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 5
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość Włochy : PAUZJE  
KS Zwar II W-wa 13 : 2 PKS Victoria Zerzeń 06-10-2019
o godzinie: 13:00
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer, Mieczysława Pożaryskiego 10)
KS L.A.S. 2 : 7 RKS Okęcie 05-10-2019
o godzinie: 10:45
 Boisko Sportowe "Łasaka" (Warszawa-Wawer, Henryka Łasaka 44)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : RKS Okęcie  
KS L.A.S. 11 : 0 PKS Victoria Zerzeń 12-10-2019
o godzinie: 11:45
 Boisko Sportowe "Łasaka" (Warszawa-Wawer, Henryka Łasaka 44)
KS Zwar II W-wa : KS Przyszłość Włochy 12-10-2019
o godzinie: 11:30
 Stadion KS Zwar (Warszawa-Wawer, Mieczysława Pożaryskiego 10)
Kolejka nr 7
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Zwar II W-wa : PAUZJE  
KS Przyszłość Włochy : KS L.A.S. 20-10-2019
o godzinie: 11:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
PKS Victoria Zerzeń : RKS Okęcie 19-10-2019
o godzinie: 11:30
 Orlik Skalnicowa (Warszawa-Wawer, Trakt Lubelski 67)
Kolejka nr 8
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : PKS Victoria Zerzeń  
RKS Okęcie : KS Przyszłość Włochy 26-10-2019
o godzinie: 15:15
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS L.A.S. : KS Zwar II W-wa 26-10-2019
o godzinie: 11:45
 Boisko Sportowe "Łasaka" (Warszawa-Wawer, Henryka Łasaka 44)
Kolejka nr 9
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS L.A.S. : PAUZJE  
KS Zwar II W-wa : RKS Okęcie 02-11-2019  
PKS Victoria Zerzeń : KS Przyszłość Włochy 03-11-2019
o godzinie: 11:30
 Orlik Skalnicowa (Warszawa-Wawer, Trakt Lubelski 67)
Kolejka nr 10
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : KS Przyszłość Włochy  
PKS Victoria Zerzeń : KS Zwar II W-wa 09-11-2019
o godzinie: 10:00
 Borków Arena (Warszawa-Wawer, Borków 18)
RKS Okęcie : KS L.A.S. 09-11-2019  
Rocznik 2009 - IV liga okręgowa E1 Orlik gr. 6 {JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS Rakovia W-wa 6 13 4 1 1 55:23
2 Football Talents 6 10 3 1 2 30:29
3 MKS Agrykola II Warszawa 6 9 3 0 3 29:33
4 KS Raszyn 5 9 3 0 2 36:29
5 RKS Okęcie II 6 9 3 0 3 21:31
6 KS Przyszłość II Włochy 5 0 0 0 5 13:39
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia W-wa 2 : 2 Football Talents 07-09-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
RKS Okęcie II 3 : 0 MKS Agrykola II Warszawa 08-09-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Przyszłość II Włochy 3 : 10 KS Raszyn 07-09-2019
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 2
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents 3 : 13 KS Raszyn 15-09-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko Szkolne (Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3)
MKS Agrykola II Warszawa 4 : 3 KS Przyszłość II Włochy 15-09-2019
o godzinie: 10:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
UKS Rakovia W-wa 8 : 5 RKS Okęcie II 14-09-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Kolejka nr 3
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II 5 : 4 Football Talents 22-09-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Przyszłość II Włochy 4 : 15 UKS Rakovia W-wa 21-09-2019
o godzinie: 16:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
KS Raszyn 2 : 8 MKS Agrykola II Warszawa 21-09-2019
o godzinie: 12:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
Kolejka nr 4
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents 8 : 3 MKS Agrykola II Warszawa 29-09-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko Szkolne (Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3)
UKS Rakovia W-wa 14 : 3 KS Raszyn 28-09-2019
o godzinie: 08:30
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
RKS Okęcie II 3 : 0 KS Przyszłość II Włochy 29-09-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość II Włochy 3 : 7 Football Talents 06-10-2019
o godzinie: 10:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
KS Raszyn 8 : 1 RKS Okęcie II 06-10-2019
o godzinie: 13:00
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
MKS Agrykola II Warszawa 3 : 13 UKS Rakovia W-wa 06-10-2019
o godzinie: 10:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents 6 : 3 UKS Rakovia W-wa 12-10-2019
o godzinie: 10:00
 FT Arena (Warszawa-Ursynów, Hawajska 7)
MKS Agrykola II Warszawa 11 : 4 RKS Okęcie II 13-10-2019
o godzinie: 10:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
KS Raszyn : KS Przyszłość II Włochy 13-10-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
Kolejka nr 7
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Raszyn : Football Talents 19-10-2019
o godzinie: 11:00
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
KS Przyszłość II Włochy : MKS Agrykola II Warszawa 20-10-2019
o godzinie: 13:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
RKS Okęcie II : UKS Rakovia W-wa 19-10-2019  RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents : RKS Okęcie II 27-10-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko Szkolne (Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3)
UKS Rakovia W-wa : KS Przyszłość II Włochy 26-10-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
MKS Agrykola II Warszawa : KS Raszyn 26-10-2019
o godzinie: 10:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 9
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Agrykola II Warszawa : Football Talents 03-11-2019
o godzinie: 10:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
KS Raszyn : UKS Rakovia W-wa 03-11-2019
o godzinie: 14:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
KS Przyszłość II Włochy : RKS Okęcie II 03-11-2019
o godzinie: 10:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 10
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents : KS Przyszłość II Włochy 09-11-2019  
RKS Okęcie II : KS Raszyn 09-11-2019  
UKS Rakovia W-wa : MKS Agrykola II Warszawa 09-11-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Rocznik 2009 - IV liga okręgowa E1 Orlik gr. 15 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 FC KOMORÓW 5 12 4 0 1 39:25
2 GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice 5 12 4 0 1 55:26
3 KS Ursus II W-wa 4 9 3 0 1 32:19
4 UKS NOWA WIEŚ 5 3 1 0 4 29:35
5 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 5 0 0 0 5 21:71
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS NOWA WIEŚ 6 : 7 FC KOMORÓW 08-09-2019
o godzinie: 13:00
 Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś, Główna 96)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 2 : 21 GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice 08-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik - Szkoła Podstawowa nr 1 (Brwinów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 11)
PAUZJE : KS Ursus II W-wa  
Kolejka nr 2
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 6 : 8 KS Ursus II W-wa 14-09-2019
o godzinie: 09:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice : PAUZJE  
UKS NOWA WIEŚ 11 : 7 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 15-09-2019
o godzinie: 17:00
 Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś, Główna 96)
Kolejka nr 3
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 2 : 10 FC KOMORÓW 24-09-2019
o godzinie: 17:30
 Orlik - Szkoła Podstawowa nr 1 (Brwinów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 11)
PAUZJE : UKS NOWA WIEŚ  
KS Ursus II W-wa 3 : 8 GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice 21-09-2019
o godzinie: 19:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 4
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 8 : 5 GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice 28-09-2019
o godzinie: 18:30
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS NOWA WIEŚ 2 : 5 KS Ursus II W-wa 27-09-2019
o godzinie: 16:40
 Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś, Główna 96)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : PAUZJE  
Kolejka nr 5
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : FC KOMORÓW  
KS Ursus II W-wa 16 : 3 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 06-10-2019
o godzinie: 09:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice 8 : 6 UKS NOWA WIEŚ 06-10-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 8 : 4 UKS NOWA WIEŚ 12-10-2019
o godzinie: 16:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice 13 : 7 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 13-10-2019
o godzinie: 10:30
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
KS Ursus II W-wa : PAUZJE  
Kolejka nr 7
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus II W-wa : FC KOMORÓW 19-10-2019
o godzinie: 10:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
PAUZJE : GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : UKS NOWA WIEŚ 20-10-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik - Szkoła Podstawowa nr 1 (Brwinów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 11)
Kolejka nr 8
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 26-10-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS NOWA WIEŚ : PAUZJE  
GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice : KS Ursus II W-wa 27-10-2019
o godzinie: 10:30
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
Kolejka nr 9
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice : FC KOMORÓW 03-11-2019
o godzinie: 14:00
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
KS Ursus II W-wa : UKS NOWA WIEŚ 03-11-2019
o godzinie: 09:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
PAUZJE : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW  
Kolejka nr 10
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : PAUZJE  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Ursus II W-wa 10-11-2019
o godzinie: 10:30
 Orlik - Szkoła Podstawowa nr 1 (Brwinów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 11)
UKS NOWA WIEŚ : GKS Naprzód GOSIR II Stare Babice 09-11-2019  

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy