Tabela i wyniki

Rocznik 2009 - Sezon 2018/2019 - III Liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5 (WIOSNA)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 TS GWARDIA 6 16 5 1 0 62:23
2 RKS Okęcie 5 13 4 1 0 42:14
3 SEMP Ursynów II 6 9 3 0 3 35:25
4 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 5 6 2 0 3 22:54
5 UKS Rakovia W-wa 6 3 1 0 5 20:43
6 UKS Łady 4 0 0 0 4 9:31
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia W-wa 4 : 7 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 30-03-2019
o godzinie: 10:45
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
UKS Łady 3 : 9 RKS Okęcie 30-03-2019
o godzinie: 17:00
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
TS GWARDIA 10 : 5 SEMP Ursynów II 30-03-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 2 : 11 SEMP Ursynów II 06-04-2019
o godzinie: 11:30
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
RKS Okęcie 3 : 3 TS GWARDIA 06-04-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Rakovia W-wa 6 : 1 UKS Łady 06-04-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Łady : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 13-04-2019
o godzinie: 14:00
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
TS GWARDIA 7 : 4 UKS Rakovia W-wa 13-04-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SEMP Ursynów II 3 : 4 RKS Okęcie 13-04-2019
o godzinie: 13:00
 ORLIK - SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 3 : 15 RKS Okęcie 27-04-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
UKS Rakovia W-wa 0 : 10 SEMP Ursynów II 27-04-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
UKS Łady 5 : 13 TS GWARDIA 27-04-2019
o godzinie: 08:45
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
TS GWARDIA 20 : 3 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 09-05-2019
o godzinie: 17:45
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
SEMP Ursynów II 3 : 0 UKS Łady 11-05-2019
o godzinie: 16:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie 11 : 2 UKS Rakovia W-wa 11-05-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 7 : 4 UKS Rakovia W-wa 18-05-2019
o godzinie: 11:30
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
RKS Okęcie : UKS Łady 03-06-2019
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP Ursynów II 3 : 9 TS GWARDIA 19-05-2019
o godzinie: 14:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP Ursynów II : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 25-05-2019
o godzinie: 13:00
 ORLIK - SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
TS GWARDIA : RKS Okęcie 25-05-2019
o godzinie: 14:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
UKS Łady : UKS Rakovia W-wa 25-05-2019
o godzinie: 14:00
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III : UKS Łady 01-06-2019
o godzinie: 11:30
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
UKS Rakovia W-wa : TS GWARDIA 01-06-2019
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
RKS Okęcie : SEMP Ursynów II 01-06-2019
o godzinie: 14:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 08-06-2019  
SEMP Ursynów II : UKS Rakovia W-wa 08-06-2019
o godzinie: 17:30
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
TS GWARDIA : UKS Łady 08-06-2019
o godzinie: 12:00
 Orlik (Warszawa-Mokotów, Chełmska 23)
Kolejka nr 10
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III : TS GWARDIA 15-06-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko SP 31 (Warszawa-Białołęka, Kobiałka 49)
UKS Łady : SEMP Ursynów II 15-06-2019  
UKS Rakovia W-wa : RKS Okęcie 15-06-2019
o godzinie: 17:15
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Rocznik 2009 - Sezon 2018/2019 - III Liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 KS Ursus W-wa 10 26 8 2 0 107:36
2 RKS Okęcie 10 22 7 1 2 72:23
3 MKS Znicz II Pruszków 10 22 7 1 2 93:44
4 UKS Rakovia W-wa 10 12 4 0 6 47:65
5 AP WILKI WARSZAWA 10 4 1 1 8 38:88
6 AMP GOOL Wołomin 10 1 0 1 9 22:123
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Rakovia W-wa 3 : 12 MKS Znicz II Pruszków 02-09-2018
o godzinie: 12:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
RKS Okęcie 11 : 3 AMP GOOL Wołomin 02-09-2018
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Ursus W-wa 9 : 8 AP WILKI WARSZAWA 02-09-2018
o godzinie: 16:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 2
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 12 : 2 AP WILKI WARSZAWA 08-09-2018
o godzinie: 10:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
AMP GOOL Wołomin 1 : 20 KS Ursus W-wa 08-09-2018
o godzinie: 12:30
 Orlik Wolomin (Wołomin, Kazimierza Wielkiego 1)
UKS Rakovia W-wa 1 : 7 RKS Okęcie 09-09-2018
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
Kolejka nr 3
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 9 : 1 MKS Znicz II Pruszków 16-09-2018
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Ursus W-wa 10 : 2 UKS Rakovia W-wa 15-09-2018
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
AP WILKI WARSZAWA 8 : 4 AMP GOOL Wołomin 16-09-2018
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
Kolejka nr 4
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 19 : 1 AMP GOOL Wołomin 22-09-2018
o godzinie: 17:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS Rakovia W-wa 10 : 2 AP WILKI WARSZAWA 23-09-2018
o godzinie: 12:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
RKS Okęcie 3 : 3 KS Ursus W-wa 23-09-2018
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus W-wa 8 : 6 MKS Znicz II Pruszków 29-09-2018
o godzinie: 11:30
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
AP WILKI WARSZAWA 2 : 12 RKS Okęcie 30-09-2018
o godzinie: 12:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
AMP GOOL Wołomin 2 : 9 UKS Rakovia W-wa 29-09-2018
o godzinie: 12:30
 Orlik Wolomin (Wołomin, Kazimierza Wielkiego 1)
Kolejka nr 6
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 11 : 1 UKS Rakovia W-wa 06-10-2018
o godzinie: 16:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
AMP GOOL Wołomin 2 : 11 RKS Okęcie 06-10-2018
o godzinie: 09:00
 Orlik Wolomin (Wołomin, Kazimierza Wielkiego 1)
AP WILKI WARSZAWA 2 : 13 KS Ursus W-wa 07-10-2018
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
Kolejka nr 7
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP WILKI WARSZAWA 6 : 7 MKS Znicz II Pruszków 13-10-2018
o godzinie: 10:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
KS Ursus W-wa 22 : 1 AMP GOOL Wołomin 13-10-2018
o godzinie: 15:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 9 : 2 UKS Rakovia W-wa 13-10-2018
o godzinie: 09:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 4 : 3 RKS Okęcie 21-10-2018
o godzinie: 10:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
UKS Rakovia W-wa 2 : 9 KS Ursus W-wa 21-10-2018
o godzinie: 10:00
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)
AMP GOOL Wołomin 5 : 5 AP WILKI WARSZAWA 20-10-2018
o godzinie: 10:00
 Orlik Wolomin (Wołomin, Kazimierza Wielkiego 1)
Kolejka nr 9
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AMP GOOL Wołomin 2 : 12 MKS Znicz II Pruszków 27-10-2018
o godzinie: 12:30
 Orlik Wolomin (Wołomin, Kazimierza Wielkiego 1)
AP WILKI WARSZAWA 2 : 11 UKS Rakovia W-wa 28-10-2018
o godzinie: 14:00
 Wilki Arena (Warszawa-Wola, Marcina Kasprzaka 19/21)
KS Ursus W-wa 4 : 2 RKS Okęcie 28-10-2018
o godzinie: 09:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków 9 : 9 KS Ursus W-wa 03-11-2018
o godzinie: 10:30
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
RKS Okęcie 5 : 1 AP WILKI WARSZAWA 03-11-2018
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Rakovia W-wa 6 : 1 AMP GOOL Wołomin 03-11-2018
o godzinie: 17:30
 "Syrenka" (Warszawa-Ochota, Wawelska 3)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy